Valgete safiiridega ehted

White Sapphire

Glamira kasutab AAA kvaliteediga ja erinevate karaatidega imelisi valgeid safiire kõrvarõngaste, sõrmuste, kaelakeede, käevõrude, sõrmuste ja mansetinööpide loomiseks. Valge safiiri erakordne ilu muudab kõik selle imelise juveeliga kaunistatud Glamira disainid silmatorkavaks, ükskõik, kas kivi on üksi või teiste kalliskividega kaunistatud. Glamirast leiad moodsad ent kuninglikud valgete safiiridega disainid. Moodsa ja kuningliku valge safiirsõrmuse loomiseks võid sa näiteks kombineerida smaragdlõikega valge safiiri ja kuldsõrmuse. Külmade toonidega disainid – nagu hõbe ja valge kuld – rikastavad valgeid safiire kõige paremini.

Kohanda valged safiirkõrvarõngad näiteks valge kullaga või väljenda oma taevalikke tundeid oma kallimale valge safiirkihlasõrmusega. Või hoopistükkis kanna Apollo õnnistust, luues valgete safiiridega kaelakee. Lase Glamiral end ümbritseda taevaliku sära ja päikesevalgusega, et sa oleksid alati silmatorkav!

Valge safiir on safiiride perekonda kuuluv värvitu vääriskivi. Safiir saab tavaliselt oma värvi moodustumise käigus raua-, kroomi-, vase-, magneesiumi- ja titaaniühenditest. Valgel safiiril selliseid ühendeid ei ole ning seetõttu on see haruldane vääriskivi. Safiir on kõvaduselt peale teemantit järgmine kalliskivi ning on ühtlasi üks kõige kallemaid. Peamiselt kaevandatakse valgeid safiire Sri Lankal, Madagaskaril, Kambodšas, Myanmaris ning Tais. Varasematel aegadel oli sõdalastel kombeks kinkida oma naistele safiirkaelakee, et kinnitada truudust. Kreekas seostati safiire Apolloga – valguse ja päikese jumalaga. Septembri sünnikivi safiiri on peetud kurjuse eest kaitsvaks ja taevaseid õnnistusi toovaks kalliskiviks. Valge safiiriga ehted on peaaegu täiuslikud tänu oma vastupidavusele, läbipaistvale värvile ja tugevusele.