x
 
   
Valgete safiiridega ehted

Valge safiir

Valge safiir on safiiride perekonda kuuluv värvitu vääriskivi. Safiiri omadused tulenevad rauast, kroomist, vasest, titaanist ja magneesiumist, mis on selle moodustumisel rolli mänginud.

Sulle soovitatud tooted
boderVAATA RINGI

Valge safiir

Valge safiir on safiiride perekonda kuuluv värvitu vääriskivi. Safiiri omadused tulenevad rauast, kroomist, vasest, titaanist ja magneesiumist, mis on selle moodustumisel rolli mänginud. Valge safiiri moodustumisel aga pole need ühendid osalenud, mistõttu on tegemist haruldase ja unikaalse kalliskiviga. Safiir on teemanti järel teine kõige kõvem kalliskivi ning ühtlasi ka üks kõige kallimatest kalliskividest, mida kaevandatakse Sri Lankal, Madagaskaril, Kambodžal, Myanmaris ja Tais. Truuduse tagamiseks kinkisid vanasti sõdalased oma naistele safiiridega kaelakeesid. Kreekas seostati safiire valguse ja päikese jumala Apolloga. Usuti, et see septembri sünnikivi kaitseb kandjat õeluse ja kurja eest ning annab taevaseid õnnistusi. Kuna valge safiir ei kriimustu ning see on läbipaistev ja vastupidav, on valge safiiriga ehted suurepärane valik.

GLAMIRA-s kasutatakse kõrvarõngaste, sõrmuste, kaelakeede, käevõrude ja mansetinööpide valmistamiseks ++ selguse ja erinevate karaatidega valgeid safiire. Oma võrreldamatu ilu tõttu on tegemist GLAMIRA ehtedisainis väga ihaldusväärse kalliskiviga, mille ilu tõuseb esile isegi siis, kui seda kasutada üheskoos teiste kalliskividega. GLAMRA-s leiab valge safiir endale moodsa väljundi, ehkki seda on kantud ka kuninglike ornamentidena. Kui soovid luua kuningliku ja moodsa valge safiiriga sõrmuse võid kasutada näiteks smaragdlihviga valget safiiri kuldsel toorikul. Valge safiiriga sobivad kõige paremini kokku jahedad toonid nagu hõbe ja valge kuld. Kui soovid endale leida valge safiiriga kõrvarõngad kohanda disaini valge kullaga. Või kui soovid näidata oma tundeid, vali üks erilistest GLAMIRA valge safiiriga kihlasõrmustest. Kanna Apollo valgust oma kaelas, valides endale valge safiiriga solitaire-kaelakee. Las GLAMIRA ümbritseb sind taevase valgusega, et sa paistaksid alati silma!