Laadin...

Kes me oleme?

Esimene pood loodi 1999. aastal Heilbronnis Saksamaal ning see on endiselt firma peakontor. Kaheksa eduka aasta jooksul kogemuste kogumisel kõrgelt arenenud juveelisektoris on ettevõte läbi teinud suuri ärimuutusi, et arendada oma tootevalikut ja laiendada oma kliendibaasi. Olles alguse saanud väikejuveliiridest ja arenedes üheks Euroopa juveelinduse võtmekujuks, nimi GLAMIRA võeti kasutusele 2011 aasta. Samal aastal hakkas GLAMIRA tootma kohandatavaid ehteid, laiendades oluliselt oma atraktiivsust. 2011 aasta lõpuks tegi GLAMIRA jõudsaid edusamme nii Suurbritannia kui Hispaania turgudel.

2012. aastal hakkas GLAMIRA disainima ja tootma enda tooteid. See muudatus aitas edukalt siseneda rahvusvahelisele turule. Samal aastal alustas GLAMIRA tegutsemist Austrias ja Šveitsis. 2013. aastal sisenes ettevõte edukalt Soome, Itaalia, Taani, Rootsi ja Prantsusmaa turgudele.

2014. aasta jooksul tugevdas GLAMIRA oma struktuuri, mis võimaldas siseneda Lääne-Euroopa turgudele ning jõudsalt on tehtud edusamme Euroopa võtme turgudel. 2016. aastal jätkas GLAMIRA oma ettevõtte laiendamist peale USA, Vaikse ookeani piirkond ja Lõuna Ameerika ka Ida-Euroopa ja Lähis-Ida turgudele.

GLAMIRA on nüüd pioneer juveliir, kes tarnib rohkem kui 65 riiki oma 76 olemasoleva veebipoe ja kontoriga 8 riigis - Saksamaal, Šveitsis, USA -s, Ühendkuningriigis, Norras, Austraalias, Bulgaarias ja Türgis.

Glamiras me töötame väsimatult selle nimel, et klientide kogemused vastaksid efektiivselt ja professionaalselt nende ootustele - kooskõlas oma ettevõtte väärtustega, milleks on ausus ja usaldus. GLAMIRA on välja töötanud maailmatasemel e-kaubanduse infrastruktuuri, et hõlbustada tänapäeva globaalsete tarbijate vajadusi, pakkudes oma kasutajatele kiiret ja kvaliteetset teenust ning kasutades uusimat tehnoloogiat.

Ettevõttena, mis investeerib tulevikku; GLAMIRA eesmärk on laiendada oma äri ja mängida juhtivat rolli kohandatavate tekstiili-, naha-, kosmeetika- ja kodutarvikutoodete osas. Selle missiooni raames kavatseb GLAMIRA luua moenädala 2023 jaoks kingade ja käekottide kollektsiooni. Oleme teel ettevõtteks, mis uuendab end pidevalt, tehes koostööd kuulsustega, kes peegeldavad meie brändi identiteeti ja visiooni.

https://www.glamira.ee/glamira-worldwide/