x
 
   

Kes me oleme?

Esimene pood loodi 1999. aastal Heilbronnis Saksamaal ning see on endiselt firma peakontor. Kaheksa aasta jooksul edukalt töötades juveelinduses tegi ettevõte tohutuid muudatusi, arendamaks oma tootevalikut ja suurendamaks kliendibaasi. Olles alguse saanud väikejuveliiridest ja arenedes üheks Euroopa juveelinduse võtmekujuks, nimi GLAMIRA võeti kasutusele 2011 aasta. 2011 aasta lõpuks tegi GLAMIRA jõudsaid edusamme nii Suurbritannia kui Hispaania turgudel.

2012. aastal hakkas GLAMIRA disainima ja tootma enda tooteid. See muudatus aitas edukalt siseneda rahvusvahelisele turule. Samal aastal alustas GLAMIRA tegutsemist Austrias ja Šveitsis. 2013. aastal sisenes ettevõte edukalt Soome, Itaalia, Taani, Rootsi ja Prantsusmaa turgudele.

2014. aasta jooksul tugevdas GLAMIRA oma struktuuri, mis võimaldas siseneda Lääne-Euroopa turgudele ning jõudsalt on tehtud edusamme Euroopa võtme turgudel. 2016. aastal jätkas GLAMIRA oma ettevõtte laiendamist peale USA ja Lõuna Ameerika ka Ida-Euroopa ja Lähis-Ida turgudele.

Aastal 2020, Glamira on juveliiridest pioneer ,kes toimetab enam kui 65 riiki ning omab kontorid 8 riikides - Saksamaal, Sveitsis, USA s, Suurbritaanias, Norras, Austrias, Bulgaarias ja Türgis.

Glamiras me töötame väsimatult selle nimel, et klientide kogemused vastaksid efektiivselt ja professionaalselt nende ootustele - kooskõlas oma ettevõtte väärtustega, milleks on ausus ja usaldus. GLAMIRA on välja töötanud maailmatasemel e-kaubanduse infrastruktuuri, et hõlbustada tänapäeva globaalsete tarbijate vajadusi, pakkudes oma kasutajatele kiiret ja kvaliteetset teenust ning kasutades uusimat tehnoloogiat.

https://www.glamira.ee/glamira-worldwide/