Laadin...

OSTMISE KKK

Ei, sul ei pea tellimuse esitamiseks olema GLAMIRA kontot, sa võid tellida külalisena. GLAMIRA kontol on aga mitmeid eeliseid. Näiteks annab see võimaluse tühistada või muuta oma tellimust 30 minuti jooksul pärast tellimuse esitamist. Sa võid oma kontole iga kell sisse logida ja näha oma tellimuse staatust tellimuste ajaloost. GLAMIRA konto avamine on väga lihtne ja võtab aega vähem kui minuti.

GLAMIRA tegutseb veebis, vältides mitmeid ebavajalikke kulusid, samas kui mitmed kaupmehed peavad taluma kõrgeid kulusid, mis kaasnevad füüsilise poe haldamisega. Lisainfo jaoks võid lugeda meie hinnapoliitikat.

Eluaegne garantii tagab, et tootjapoolse defekti korral teenindame sinu toodet tasuta terve eluaja vältel. Palun loe lisainfo jaoks meie tagastuste poliitikat.

GLAMIRA tegutseb üle kogu maailma, olles esindatud kohalikult 6 riigis: Ameerika Ühendriikides, Austraalias, Saksamaal, Šveitsis, Bulgaarias ja Türgis. Kõik meie harukontorid on registreeritud vastava riigis vastavates ametiasutustes. Meie ettevõte tegutseb pidevalt selle nimel, et laiendada kohalikke kontoreid, pakkumaks oma klientidele paremat teenindust.

Meie veebileht annab sulle täieliku kontrolli iga ehte üle, mida sooviksid osta. Meilt leiad rohkelt valikuid metallide, kalliskivide, karaatide ja muude omaduste osas, sealhulgas laius, profiil, viimistlus, sõltuvalt disainist.

GLAMIRA-l on suur majasisene disainerite tiim. Iga disain on loodud GLAMIRA disainerite poolt.

Iga GLAMIRA toode on kohandatud ja toodetud vastavalt kliendi valikutele. Meil ei ole laoseisu ning iga toode peab läbima tootmisprotsessi. Me töötame pidevalt selle nimel, et parandada tootmisaega, veendumaks, et suudame toote sinuni toimetada võimalikult kiiresti. Kui sa valid meie veebilehel toote, näed sa vastava toote hinnangulist tarneaega. Kui oluline sündmus või tähtpäev on lähenemas, on sul võimalik valida ka erinevate tarneviiside vahel, mis aitavad toote kiiremini kohale toimetada kui standardsaatmise puhul.

Jah, sa saad muuta teatud osasid oma tellimuses (näiteks sõrmuse suurus, glamira logo ja isikliku graveeringu lisamine või eemaldamine) ning saad isegi tühistada tellimuse esimese 30 minuti jooksul pärast tellimuse esitamist. Esmalt pead sisse logima oma GLAMIRA kontole. Pärast sisselogimist pead avama “Minu konto” menüü, kust näed oma tellimusi ning saad tellimust muuta või selle tühistada. Tellimust saab muuta või tühistada üksnes klient, mitte klienditeeninduse tiim.

Kui otsustate oma tellimust muuta, saate seda hõlpsalt teha meie veebisaidil esimese 3 päeva jooksul pärast ostu sooritamist. Pange tähele, et tühistamine on võimalik ainult ühe päeva jooksul pärast tellimuse esitamist. Tellimuse muutmiseks või tühistamiseks palun tehke järgmist:

1 - Logige oma GLAMIRA kontosse sisse. Kui Teil ei ole GLAMIRA kontot, saate seda hõlpsalt luua klõpsades meie kodulehel olevat nuppule LOGI SISSE/LOO KONTO

2 - Kui logite sisse, minge palun Minu Konto leheküljele ja valige vasakult "Minu Tellimused"

3 - leidke oma tellimus ja klõpsake tellimuse tühistamiseks nuppu "Tühista" või tellimuse üksikasjade muutmiseks nuppu "Muuda". Kui nupp „Tühista” tähendab see, et teie tellimust ei saa enam tühistada.

Palun pange tähele, et tellimuse tühistamine või moodustamine võib põhjustada viivitusi. Viivituse korral teavitame Teid uuendatud tarnekuupäevast eraldi.

*Tühistamise või moodustamise taostlust saab esitada ainult siis, kui tellimuse tootmiseprotsess pole veel lõpule viidud.

Hetkel müüb GLAMIRA tooteid üksnes veebis, pakkumaks sulle suurimat võimalikku valikut.

Hetkel ei ole meil ühtegi B2B partnerit ega edasimüügilepingut ühegi poolega. Kui sa näed GLAMIRA tooteid müügil mõnes teises juveeliäris, tähendab see, et need ei ole ehtsad GLAMIRA tooted ning neid ei müüda meie garantiitingimuste raames.

Me ei paku demotooteid, kuid meil on väga paindlik tagastuspoliitika, seega sa ei pea muretsema, kui sulle ei meeldi tellitud toode. Meie tagastuspoliitika lubab tagastada toote 60 päeva jooksul pärast tellimuse tegemist, kui toode vastab tagastuse nõuetele. Palun loe lisainfo jaoks meie tagastuspoliitikat.

Ära muretse, kui sõrmus ei sobi sulle sõrme, sest sa võid sõrmuse tagasi saata tasuta sõrmuse suuruse muutmiseks esimese 60 päeva jooksul pärast tellimuse tegemist. Lisainfo jaoks loe palun meie tagastuspoliitikat.

Poekrediit on just nagu sularaha ning see on seotud sinu GLAMIRA kontoga. See võimaldab sul osta GLAMIRA veebipoest ehteid ilma, et peaksid sisestama oma krediitkaardi andmeid või kasutama muid makseviise.

GLAMIRA poekrediidil pole kehtivusaega, see kehtib seni, kuni sul on GLAMIRA konto.

GLAMIRA kinkekarpe antakse üksnes ostuga kaasa ning neid ei saa eraldi osta.

Jah, saate tellimuse esitamise ajal valida meie tasuta graveerimisvaliku.

Kui toode, mida sa soovid osta, on graveeritav, näed sa tootelehel graveerimise valikut.

GLAMIRA veebileht on just nagu privaatne juveelipood, mis on pühendatud sulle. Toodete lehitsemine on väga lihtne ja sa saad näha tooteid endale sobivate metalli ja kalliskivide kombinatsiooniga. Pood on sinu jaoks saadaval 24/7 ja sa saad ostelda otse kodust või kas või kohvikus olles ning sõpradega lõõgastudes.

GLAMIRA veebipoes on saadaval mitmed maksemeetodid ja kliendikeskne klienditeenindustiim, kes aitab sind iga küsimuse korral. Veelgi enam, sa ei pea tegema mitte midagi muud, kui tasuma tellimuse eest ja jääma kullerit ootama! Sinu toode valmistatakse üksnes sinu jaoks ning tuuakse otse koju. Kõike seda pakutakse sõbralike hindade ja kõrgeima kvaliteediga. Võta pisut aega ja lehitse meie tooteid, et avastada veelgi rohkem eeliseid!

Kui sa oled tellimust kinnitava e-kirja ootel ja see ei ole veel kohale jõudnud, veendu, et makse on teostatud ning sa oled näinud meie veebilehel tellimuse kinnituslehte. Kui sa oled kindel, et tehing õnnestus, kontrolli rämpskirjade kausta, veendumaks, et sinu postkast ei blokeerinud kinnituskirja. Kui sa endiselt ei näe kirja, võid võtta ühendust meie klienditeenindusega. Ära unusta meid lisamast turvaliste e-postide nimekirja, kui sa kasutad kõrgendatud turvalisusega postkasti. Sa saad meie klienditeenindusega ühendust võtta selle lingi vahendusel: https://www.glamira.ee/contact/

Ei, meie sõrmused ei ole seest õõnsad. Meie tooted on täismetallist ning toodetud vastavalt kliendi tehtud metallivalikutele.

GLAMIRA veebipoed toimivad ainult vastava riigi siseselt ning toote toimetamine teise riiki pole võimalik tarnekorralduse ja maksunõuete tõttu. Kui sa soovid toote kätte saada teises riigis, pead tellimuse tegema vastava riigi GLAMIRA poes.

Parim viis, kuidas oma sõrmuse suurus teada saada, on tellida meie veebilehelt tasuta sõrmuse suuruse määraja. Sõrmuse suuruse määraja on plastikust tööriist, mida sa saad kanda nagu sõrmust, et teada saada oma täpne suurus. Sa saad selle tellida külastades ükskõik millise sõrmuse lehte meie veebilehel ning klõpsates valikul “Leia oma sõrmuse suurus”. Lisainfo jaoks vaata meie sõrmuse suuruse juhist.

Sa saad näha tootelehel toote pilte üheskoos 3D piltidega. Sa võid vaadata tootelehel ka pisut allapoole, et näha, kas meie kliendid on jaganud pilte ostetud tootest.

Kui sa planeerid üllatust ja pole kindel, millises suuruses sõrmus sobib, võid tellida näiteks keskmises suuruses sõrmuse ja saata selle meile tagasi suuruse muutmiseks 60 päeva jooksul pärast tellimist.

Keskmine sõrmuse suurus on vahemikus L1/2-N naistel ja S-T1/2 meestel. Lisainfo jaoks vaata meie sõrmuse suuruse juhendit.

Iga GLAMIRA toode on kohandatud ja toodetud vastavalt kliendi valikutele. Meil ei ole laoseisu ning iga toode peab läbima tootmisprotsessi. Seetõttu palume klientidel vältida võrdlevat ostlemist ning tellida vaid toote, mis neile meeldib. Pea silmas, et meil on 60-päevane tasuta sõrmuse suuruse muutmise poliitika ning teeme kõik endast oleneva selleks, et kliendid oleksid valitud tootega rahul. Kui sul on vaja muuta sõrmuse suurust või sa pole tootega rahul, anname meeleldi nõu. Kui tellimus sisaldab võrdlevaid tooteid, on tõenäoline, et tellimus tühistatakse enne tootmise alustamist.

Jah, sa saad sõrmuse suurust muuta esimese 30 minuti jooksul pärast tellimuse tegemist. Esmalt pead sisse logima oma GLAMIRA kontole. Pärast sisselogimist pead avama “Minu konto” menüü, kust näed oma tellimusi ning saad tellimust muuta. Tellimust saab muuta üksnes klient, mitte klienditeeninduse tiim.

Kuna meie tootmise ja tagastuste süsteem on täiesti automaatne, ei saa me käsitsi toiminguid muuta. Sõrmuse suurust saab muuta ainult siis, kui oled esitanud meie tagastusankeedile õige sõrmuse suuruse ning oled selle esitanud meie süsteemi. Palun oota, kuni saad toote kätte ja järgi seejärel toote suuruse muutmise protsessi. Sa võid vahepeal ka tellida meilt tasuta sõrmuse suuruse määraja, veendumaks, et uus valitud suurus on sobiv.

GLAMIRA vautšereid võib saada üksnes GLAMIRA kampaaniate kaudu, mis toimuvad meie veebipoodides, uudiskirjades või sotsiaalmeedia kontodes. Me ei tööta ühegi kolmanda poolega selleks, et pakkuda vautšereid või sooduskoode. Palun telli meie uudiskiri ja jälgi meid sotsiaalmeedias, et olla kursis erinevate kampaaniatega.

Sa võid tellida meie uudiskirja või jälgida meid sotsiaalmeedias, et võita vautšereid ja sooduskoode.

Kui sa lisad toote ostukorvi ja jätkad kassatoimingutega, näed sa maksemeetodi lehel kinkekaardi/vautšeri välja. Palun sisesta kood enne makse tegemist ning veendu, et soodustus on rakendatud. Soodustusi ei saa rakendada pärast tellimuse esitamist.

Kui sa lisad toote ostukorvi ja jätkad kassatoimingutega, näed sa maksemeetodite kohal võimalust kasutada poekrediiti. Pea silmas, et poekrediidi valik on nähtav ainult siis, kui sinu kontol on vaba poekrediiti ning sa oled sisse loginud korrektse e-posti aadressiga, mis on seotud sinu GLAMIRA kontoga.

Ei, meil ei ole hetkel katalooge, sest meie tooteid on võimalik näha ja kohandada otse veebilehel. Kõik meie disainid on sulle saadaval ka mobiilseadmete vahendusel.

Kontrolli, et kõik nõutud väljad oleksid korrektselt täidetud. Sinu arveaadress peaks olema sisestatud täpselt nii nagu nähtav arvel tavapäraselt. Kui sul esineb endiselt tellimuse esitamisega probleeme, võta palun meiega kohe ühendust.

Kõik GLAMIRA tooted tulevad koos autentsust tõendava sertifikaadiga. GL-sertifikaadiga teemant tähendab, et tootes kasutatud teemantit on hoolikalt kontrollitud ning selle on välja valinud meie majasisesed gemoloogiaeksperdid. GL-sertifikaadiga teemantid on pärit eetilistest allikatest, mis rakendavad Kimberley protsessi põhimõtteid.

GIA tähendab Ameerika Gemoloogiainstituuti, mis on maailma tuntuim ja enim austatud teemantite hindamisega tegelev organisatsioon. Me müüme nii GIA-sertifikaadiga teemante kui ka GL-sertifikaadiga teemante. Mõlemad sertifikaadid tagavad sinu tootes kasutatud teemanti autentsuse. GL-sertifikaadi ja GIA-sertifikaadiga teemantite ainus erinevus on see, et GL-sertifikaat on väljastatud meie majasiseste gemoloogide poolt ning see on teenus, mis kuulub sinu ostu juurde täiesti tasuta. GIA-sertifikaati saab väljastada ainult GIA ning see on tasuline teenus. Vaata meie teemantite sertifitseerimise lehte lisainfo jaoks.

Jah, sinu toode on identne sellega, mida näed tootelehel. Pea silmas, et kui sa suurendad pilti, et näha tootelehel toote täpsemaid detaile, näevad tooted välja pisut suuremad kui reaalselt. Veendu, et kontrolliksid toote dimensioone selleks, et saada täpne visuaalne ülevaade.

Ei, graveerimine ei muuda tootmisaja pikkust.

Ei, me ei salvesta selliseid andmeid. Meie veebileht on 100% turvaline ning sinu tehingu andmed on krüpteeritud. Me ei salvesta ei sinu krediitkaardi numbrit ega parooli. Palun loe meie turvapoliitika lehte lisainfo jaoks.