Laadin...

Kihlasõrmuse juhised

Kihlasõrmuse juhised

Kui palju peaksin ma kulutama?

Kihlasõrmus ostetakse kord elus, seega see on väga unikaalne ja eriline nii ostja kui saaja jaoks. Kas sa kavatsed kulutada 1 kuu palga, 2 kuu palga või rohkem? Tegelikult on kihlasõrmuse eelarve väga suhteline asi ning pole mitte mingeid reegleid, on vaid erinevad ootused. Esiteks pead sa looma eelarve ja võtma arvesse kallima stiili, maitset ja isiksust. Pärast disainide, kalliskivide ja metallivalikute lehitsemist kontrolli hindu ja vaata alternatiivseid stiile, mis on kõige lähemal sinu planeeritud eelarvele. Teemantid on alati parim valik oma eluaegse vastupidavuse tõttu, kuid mõistagi on need väga haruldased ja unikaalsed, seega pead meeles pidama, et teemantkihlasõrmused on ka vastava hinnasildiga. Kõige olulisemad faktorid, millele sa pead keskenduma, on sinu rahaline olukord, partneri ootused ja tähendusrikkus. Pärast eelarve planeerimist lehitse stiile ja leia kõige sobivam stiil, võttes samas arvesse tema individuaalset stiili. Ükskõik milline ka poleks sulle sobiv hinnatase, kui sa oled selle ära otsustanud, pead lihtsalt leidma parima disaini. Sa pead olema kindel, et leiad täpselt selle, mida ta soovib ning mis sobib su eelarvesse. Selle asemel, et lasta end mõjutada müütidel, kuula oma sisemist häält ning leia parim kihlasõrmus oma kallimale, mis muudab ta igavesti õnnelikuks.

Millist metalli peaksin ma eelistama?

Kihlasõrmuse juhised

See on väga isiklik valik, kuna igal naisel on erinev stiil, seega esmalt peaksid arvestama ta maitset ja välimust ning pöörama tähelepanu ta olemasolevate ehete disainile ja värvidele. Kui talle meeldib klassikaline disain, võib aegumatu kollane kuld olla hea valik. Teisest küljest, kui talle meeldib moodne stiil, võib sobiv olla valge kuld. Plaatina on samuti hea valik, kui ta kannab sõrmuseid iga päev ja elab aktiivset elu. Pallaadium sobib siis, kui talle meeldivad kerged ehted. Kui ta on romantiline printsess, muudab roosa kulla soe roosakas toon ta väga õnnelikuks.

Millist stiili peaksin ma eelistama?

Millist stiili peaksin ma eelistama? (Me ei soovita klassikalist solitaire-stiili. Vaatleme unikaalseid stiile nagu kivikeste rajad, halo jne). Sõrmuse stiil näitab sinu isiklikku maitset ja on füüsiline tõestus unikaalsest stiilist. Seetõttu teab iga juveliir ja bränd, kui oluline on lai valik, et pakkuda palju erinevaid stiile.

Solitaire Pave

Solitaire Pave: kui sa eelistad klassikat ja minimalismi, on lihtne ent särav solitaire pave stiil see, mis sulle sobib kõige paremini. Väikesed metallihelmed lisavad kivile rohkem sära ja rõhutavad keskset kivi täiuslikult. Sa saad valida solitaire pave puhul nii moodsate kui klassikaliste stiilide puhul.

Vaata Solitaire Pave stiilis sõrmuseid 
Halo

Halo: kas sa soovid jälgida trende, ent otsid midagi delikaatset? Halo stiil sobib sulle kõige paremini. Halo disainis on suur keskne kivi, mida rõhutavad säravad aktsentkivikesed.

Vaata Halo stiilis sõrmuseid 
Flower

Flower: kas sulle meeldib elegantsus ja kaunid lillemotiivid, kuid sa otsid pilkupüüdvat disaini? Flower kollektsioon aitab sul leida unikaalse välimuse rohkete võimalustega. Kui sul on väikesed ja elegantsed sõrmed või käed, on see õrn stiil kaunilt graatsiline.

Vaata Flower stiilis sõrmuseid 
Exclusive

Exclusive: kui sa oled seiklushimuline, loominguline ja vaba hingega, on see kollektsioon sinu ootustele kõige sobivam. Me teame, et ilu on detailides ning peenelt disainitud stiil aitab esitleda keskset kivi eriti kaunilt.

Vaata Exclusive stiilis sõrmuseid 
Tension

Tension: kui sinu maitse järgi on moodne ja kaasaegne välimus, sobib sulle hästi unikaalse välimusega ja kaunilt valgust peegeldav tension stiil koos minimalistliku metallikooslusega.

Vaata Tension stiilis sõrmuseid 
3 & 5 kivikest

3 & 5 kivikest: 3-kiviga kihlasõrmus sümboliseerib su minevikku, olevikku ja tulevikku, seega on sõnum aegumatu ja igavene. Aktsentkivikesed võivad olla sama suured või väiksemad kui keskne kivi. Kui sulle meeldivad eriti säravad disainid, võib sulle sobida 5 kiviga sõrmuse stiil, kuna selle puhul on sära maksimaalne ning valgus peegeldub pilkupüüdvalt.

Vaata 3 & 5 kiviga sõrmuseid 
Küljekivikesed

Küljekivikesed: kas kõik, mida sa otsid sõrmusest, on veel rohkem sära ja sillerdust? Kui sa soovid olla tõeline täht ja sulle meeldib, kui kõik pilgud on sinul, on see stiil sinu jaoks. Tähelepanuköitev stiil tõmbab kõik pilgud kesksele kivile, mis loob sinu ümber märgatava sillerduse.

Vaata külgkivikesega sõrmuseid 
Solitaire-disain

Solitaire-disain: Kui sulle meeldivad unikaalsed stiilid, on moodsa välimusega solitaire disaini kollektsioon täiuslik mudelivalik. Murra klassikalisi reegleid ja alusta uut stiili, luues eriti moodsa sõrmuse.

Vaata Design Solitaire stiilis sõrmuseid 
Pärl

Pärl: kui sa oled trendirajaja ja sulle meeldib alati teha asju teistmoodi, on hunnitu välimusega pärlsõrmused sinu jaoks. Pärli aegumatu välimus on sinu kõrval alati ja heidab su ümber elegantsi. Sa võid pärleid kombineerida värviliste kalliskividega või klassikalise teemantiga.

Vaata pärlistiilis sõrmuseid 

Millist kalliskivi peaksin ma eelistama?

Kivi värv puhul on suur roll sinu maitse-eelistusel ning see on oluline õige kalliskivi valimiseks. Uuri lähemalt kalliskivide tähendusi, et muuta kihlasõrmus veelgi erilisemaks.

Teemant

Teemant: teemanti puhas ilu ja süütus võtavad su hingetuks. Imeliselt särav ja aegumatult kaunis kalliskivi on naisi kaunistanud juba sajandeid. Lihtne ja kaunis teemant muudab kahtlemata su kihlasõrmuse eriliseks.

Vaata teemantidega kihlasõrmuseid 
Must teemant

Must teemant: mõjukas ja erakordne... Musta tooni selgejooneline olemus ja tugev sümbolism viitab stabiilsusele. Kui sul on väga selge stiil, teeb must teemant sind kahtlemata õnnelikuks oma müstilise välimusega. Kui sul on moodne või elukogenud välimus, lisab see moodne värv su stiilile vaid veel rohkem enesekindlust.

Vaata mustade teemantidega kihlasõrmuseid 
Smaragd

Smaragd: kutsume kõiki kevadearmastajaid! See unikaalne ja sügav roheline värv sümboliseerib armastust ja taassündi. Kutsume kõiki kunstnikke ja loomeinimesi, sest smaragdkihlasõrmus meeldib just neile! Smaragd on samuti õnne ja eduka abielu sümbol.

Vaata smaragdidega kihlasõrmuseid 
Safiir

Safiir: küllastunud sinine toon tähendab lojaalsust ja usaldust. Imeline sügavsinine värv on eriti šarmikas ning rahustav, meenutades sügava ookeani sinist värvi. Kui sa oled enesekindel ja tugev, on see sinu kivi.

Vaata safiiridega kihlasõrmuseid 
Rubiin

Rubiin: tugevad tunded ja kõige kaunimad armastusetormid... Rubiin lisab su kihlasõrmusele kirge ja kuninglikkust. Sügavpunane toon loob rikkaliku ja erakorde ilu. Kui sa oled ambitsioonikas ja elav, on rubiin kindlasti õige valik. See sümboliseerib tingimusteta armastust ja tõelist kirge.

Vaata rubiinidega kihlasõrmuseid 
Valge safiir

Valge safiir: kui peensus, klass ja müstika kirjeldavad sind, on see värvitu aegumatu elegants loodud sulle. Kui sul on sisemine harmoonia, mida sa kannad endaga kõikjal, on valge safiir täiuslik valik.

Vaata valgete safiiridega kihlasõrmuseid 
Ametüst

Ametüst: müstiline lilla toon on väga energiline ja on eriti kaunis valge kulla, pallaadiumi või plaatinaga kombineeritult. Kui sulle meeldib tugev ja moodne välimus, vaata meie ametüstide kollektsiooni.

Vaata ametüstidega kihlasõrmuseid 
Tsitriin

Tsitriin: kui sa oled energiline, on see särava tooniga kalliskivi kindel valik. Tsitriini värv on nagu kingitus päikeselt ja jätab sinust väga julge ning tugeva mulje. Kui sa oled optimistlik ja seltskondlik, on see graatsiline kalliskivi loodud sinu iseloomu jaoks.

Vaata tsitriinidega kihlasõrmuseid 
Sinine topaas

Sinine topaas: kui sulle meeldib ergas ja tugev sinine toon, lisab sinine topaas su kihlasõrmusele lisatähelepanu. Unikaalne sära hoiab kõikide pilgud sinul ning võrgutav sinine sillerdus sümboliseerib samal ajal sinu lojaalsust.

Vaata siniste topaasidega kihlasõrmuseid 
Granaat

Granaat: kõige elegantsem punane toon annab intensiivse ja tugeva sõnumi. See on elu ja erksuse värv, seega kui sa oled ülimalt energiline, armastad elu ja toetad seda oma sisemise armastusega, on granaat sinu kivi. Granaat pakub eluaegset romantikat sinu tõelisele armsamale.

Vaata granaatidega kihlasõrmuseid 
Peridoot

Peridoot: muinasjutuline jõud ja valguse peegeldumine meeldivad sulle siis, kui sulle meeldivad rohekad-kollased värvitoonid. Maise värviga kalliskivi meenutab sulle Emakest Loodust ning tema võrreldamatut ilu. Sellel on ka salajane sõnum sinu ja su kallim vahel, milleks on: "Ma usaldan ja armastan sind".

Vaata peridootidega kihlasõrmuseid 
Akvamariin

Akvamariin: see võrratu sinine toon ja selle sügava tooni sära loovad imelise kombinatsiooni iga metalliga. Pilkupüüdev värskendav välimus rahustab sind oma elegantse iluga. Troopiline ookeanisinine on sinu armastuse tõeline väljendus.

Vaata akvamariinidega kihlasõrmuseid 
Tuliopaal

Tuliopaal: sügav oranž on tugevate värvitoonidega ning meenutab meile romantilist päikeseloojangut mererannal. Selle tugevad energiavõnked annavad hingele positiivse emotsiooni. See on lisaks ka kestva õnne sümbol ja sobib loomingulistele unistajatele. Kui sa järgid oma unistusi ja oled alati positiivne, on tuliopaaliga kihlasõrmus sinu suurim toetaja.

Vaata tuliopaaliga kihlasõrmuseid 
Roheline ametüst

Roheline ametüst: heleroheline toon sümboliseerib taassündi ning kui sulle meeldib haruldane ent võrratu välimus, on roheline ametüst hea valik. See loob su elus uue peatüki ja annab uue alguse. Kui sa tervitad alati uusi väljakutseid, on roheline ametüst täiuslik tänu oma kaunile haruldasele värvitoonile ja tähendusrikkusele.

Vaata roheliste ametüstidega kihlasõrmuseid 
Roheline turmaliin

Roheline turmaliin: Kui sul on rõõmsameelne hing ning sa tasakaalustad oma ümbrust, on rohelise turmaliini värvitoon sobiv sinu iseloomule. Tähista oma elu suurimat hetke rohelisest turmaliinist kihlasõrmusega.

Vaata roheliste turmaliinidega kihlasõrmuseid 
Roosa turmaliin

Roosa turmaliin: roosa värvi romantiline ent ergas toon võlub sind esimesest silmapilgust alates. See on puhta armastuse värv ning kõige kaunim roosa värv, mida sa võid eales leida. Kui sul on peen ja ilus stiil, on roosa turmaliiniga kihlasõrmus tõeliselt võluv! Lisaks meenutab see pidevalt sinu sügavaid tundeid.

Vaata roosade turmaliinidega kihlasõrmuseid 
Roosa kvarts

Roosa kvarts: mahe roosa värv loob romantilise välimuse. Pole liialt tähelepanuköitev, kuid kerge ära tunda! Roosa kvartsi rahulik energia on nagu sadam, kus sa saad alati toetust, just nagu sinu suhegi. Kui sa oled tõeline romantik, hoida seda ilusat hetke alati meeles tänu kihlasõrmusele, millel on roosa kvarts.

Vaata roosa kvartsiga kihlasõrmuseid 
Kollane safiir

Kollane safiir: erkkollase värvi tulisus äratab oma säraga üles kõik sinu meeled. On aeg näidata oma loomingulisust ja intellektuaalset energiat. Kui sul on tugev ja vapper iseloom, esitleb rikkalik kollane toon kõiki su emotsioone.

Vaata kollaste safiiridega kihlasõrmuseid 
Suitskvarts

Suitskvarts: selle kivi müstiline värv on kihlasõrmusel tõeliselt unikaalne. See jätab omaniku sõrmes naturaalse tunde tänu soojale kohvivärvile. Kivil on looduslik välimus, seega see sobib hästi kõikidele loodusesõpradele, kes tahaksid Emakest Loodust austada. See pole liialt pilkupüüdev ning sobib neile, kes on maalähedasema suhtumisega!

Vaata suitskvartsiga kihlasõrmuseid 
Tansaniit

Tansaniit: see ainulaadne kalliskivi on haruldane, seega kui sulle meeldivad unikaalsed, kaunid ja pilkupüüdvad kalliskivid, on tansaniit parim valik. Sügav ja rikkalik toon loob su kihlasõrmuses imelise vaatemängu. Selle unikaalsus ja imeline värvitoon on lihtsalt võrratu. Kui sa jumaldad erilisust, sobib tansaniit sulle ja su kallimale kõige paremini.

Vaata tansaniitidega kihlasõrmuseid