Laadin...

Kihlasõrmuse juhised

Kihlasõrmuse juhised

Kui palju peaksin kulutama?

Kihlasõrmus ostetakse kord elus, seega see on väga unikaalne ja eriline nii ostja kui saaja jaoks. Kas kavatsete kulutada 1 kuu palga, 2 kuu palga või rohkem? Tegelikult on kihlasõrmuse eelarve väga suhteline asi ning pole mitte mingeid reegleid on vaid erinevad ootused. Esiteks peate looma eelarve ja võtma arvesse kallima stiili, maitse ja isiksuse. Pärast disainide, kalliskivide ja metallivalikute lehitsemist kontrollige hindu ja vaadake alternatiivseid stiile, mis on kõige lähemal teie planeeritud eelarvele. Teemantid on alati parim valik oma eluaegse vastupidavuse tõttu, kuid mõistagi on need väga haruldased ja unikaalsed, seega peate meeles pidama, et teemantkihlasõrmused on ka vastava hinnasildiga. Kõige olulisemad faktorid, millele peate keskenduma on rahaline olukord, partneri ootused ja tähendusrikkus. Pärast eelarve planeerimist lehitsege stiile ja leidke kõige sobivam stiil, võttes samas arvesse tema individuaalset stiili. Ükskõik milline on teile sobiv hinnatase, kui olete selle ära otsustanud, peate lihtsalt leidma parima disaini. Peate olema kindel, et leiate täpselt selle mida ta soovib ning mis sobib ka teie eelarvesse. Selle asemel, et lasta end mõjutada müütidel, kuulake oma sisemist häält ning leidke parim kihlasõrmus oma kallimale, mis muudab ta igavesti õnnelikuks.

Millist metalli peaksin eelistama?

Kihlasõrmuse juhised

See on väga isiklik valik, kuna igal naisel on erinev stiil, seega esmalt peaksite arvestama ta maitset ja välimust ning pöörama tähelepanu olemasolevate ehete disainile ja värvidele. Kui talle meeldib klassikaline disain, võib aegumatu kollane kuld olla hea valik. Teisest küljest, kui talle meeldib moodne stiil, võib sobiv olla valge kuld. Plaatina on samuti hea valik, kui ta kannab sõrmuseid iga päev ja elab aktiivset elu. Pallaadium sobib siis, kui talle meeldivad kerged ehted. Kui ta on romantiline printsess, muudab roosa kulla soe roosakas toon ta väga õnnelikuks.

Millist stiili peaksin eelistama?

Millist stiili peaksin eelistama? (Me ei soovita klassikalist solitaire-stiili. Vaatleme unikaalseid stiile nagu kivikeste rajad, halo jne). Sõrmuse stiil näitab teie isiklikku maitset ja on füüsiline tõestus unikaalsest stiilist. Seetõttu teab iga juveliir ja bränd, kui oluline on lai valik, et pakkuda palju erinevaid stiile.

Solitaire Pave

Solitaire Pave: kui eelistate klassikat ja minimalismi on lihtne, ent särav solitaire pave stiil see, mis sobib teile kõige paremini. Väikesed metallihelmed lisavad kivile rohkem sära ja rõhutavad keskset kivi täiuslikult. Saate valida solitaire pave puhul nii moodsate kui klassikaliste stiilide puhul.

Vaata Solitaire Pave stiilis sõrmuseid 
Halo

Halo: kas soovite jälgida trende, ent otsite midagi delikaatset? Halo stiil sobib sel juhul kõige paremini. Halo disainis on suur keskne kivi, mida rõhutavad säravad aktsentkivikesed.

Vaata Halo stiilis sõrmuseid 
Flower

Flower: Teile meeldib elegantsus ja kaunid lillemotiivid ning otsite pilkupüüdvat disaini? Flower kollektsioon aitab teil leida unikaalse välimuse rohkete võimalustega. Kui teil on väikesed ja elegantsed sõrmed või käed, on see õrn stiil kaunilt graatsiline.

Vaata Flower stiilis sõrmuseid 
Exclusive

Exclusive: kui olete seiklushimuline, loominguline ja vaba hingega on see kollektsioon teie ootustele kõige sobivam. Teame, et ilu on detailides ning peenelt disainitud stiil aitab esitleda keskset kivi eriti kaunilt.

Vaata Exclusive stiilis sõrmuseid 
Tension

Tension: kui teie maitse on moodne ja kaasaegne välimus, sobib teile unikaalse välimusega ja kaunilt valgust peegeldav tension stiil koos minimalistliku metallikooslusega.

Vaata Tension stiilis sõrmuseid 
3 & 5 kivikest

3 & 5 kivikest: 3-kiviga kihlasõrmus sümboliseerib teie minevikku, olevikku ja tulevikku, seega on sõnum aegumatu ja igavene. Aktsentkivikesed võivad olla sama suured või väiksemad kui keskne kivi. Kui teile meeldivad eriti säravad disainid, võib teile sobida 5 kiviga sõrmuse stiil, kuna selle puhul on sära maksimaalne ning valgus peegeldub pilkupüüdvalt.

Vaata 3 & 5 kiviga sõrmuseid 
Küljekivikesed

Küljekivikesed: kas kõik mida otsite sõrmusest on veel rohkem sära ja sillerdust? Kui soovite olla tõeline täht ja nautida inimeste pilke? Tähelepanu köitev stiil tõmbab kõik pilgud kesksele kivile, mis loob märgatava sillerduse.

Vaata külgkivikesega sõrmuseid 
Solitaire-disain

Solitaire-disain: Kui teile meeldivad unikaalsed stiilid on moodsa välimusega solitaire disaini kollektsioon täiuslik mudelivalik. Murra klassikalisi reegleid ja alusta uut stiili, luues eriti moodsa sõrmuse.

Vaata Design Solitaire stiilis sõrmuseid 
Pärl

Pärl: kui olete trendirajaja ja teile meeldib teha asju teistmoodi on hunnitu välimusega pärlsõrmused just teie jaoks. Pärli aegumatu välimus on elegantne valik. Võite pärleid kombineerida värviliste kalliskividega või klassikalise teemantiga.

Vaata pärlistiilis sõrmuseid 

Millist kalliskivi peaksin eelistama?

Kivi värv puhul on suur roll teie maitse-eelistusel ning see on oluline õige kalliskivi valimiseks. Uuri lähemalt kalliskivide tähendusi, et muuta kihlasõrmus veelgi erilisemaks.

Teemant

Teemant: teemanti puhas ilu ja süütus võtavad teid hingetuks. Imeliselt särav ja aegumatult kaunis kalliskivi on naisi kaunistanud juba sajandeid. Lihtne ja kaunis teemant muudab kahtlemata teie kihlasõrmuse eriliseks.

Vaata teemantidega kihlasõrmuseid 
Must teemant

Must teemant: mõjukas ja erakordne. Musta tooni selgejooneline olemus ja tugev sümbolism viitab stabiilsusele. Kui teil on väga selge stiil, teeb must teemant teid kahtlemata õnnelikuks oma müstilise välimusega. Kui teil on moodne või elukogenud välimus, lisab see värv teie stiilile veel rohkem enesekindlust.

Vaata mustade teemantidega kihlasõrmuseid 
Smaragd

Smaragd: kutsume kõiki kevadearmastajaid! See unikaalne ja sügav roheline värv sümboliseerib armastust ja taassündi. Kutsume kõiki kunstnikke ja loomeinimesi, sest smaragdkihlasõrmus meeldib just neile! Smaragd on samuti õnne ja eduka abielu sümbol.

Vaata smaragdidega kihlasõrmuseid 
Safiir

Safiir: küllastunud sinine toon tähendab lojaalsust ja usaldust. Imeline sügavsinine värv on eriti šarmikas ning rahustav, meenutades sügava ookeani sinist värvi. Kui sa olete enesekindel ja tugev, on see teie kivi.

Vaata safiiridega kihlasõrmuseid 
Rubiin

Rubiin: tugevad tunded ja kõige kaunimad armastusetormid. Rubiin lisab kihlasõrmusele kirge ja kuninglikkust. Sügavpunane toon loob rikkaliku ja erakordse ilu. Kui olete ambitsioonikas ja elav on rubiin kindlasti õige valik. See sümboliseerib tingimusteta armastust ja tõelist kirge.

Vaata rubiinidega kihlasõrmuseid 
Valge safiir

Valge safiir: kui peensus, klass ja müstika kirjeldavad teid on see värvitu aegumatu elegants loodud just teile. Kui olete sisemiselt harmooniline inimene on valge safiir täiuslik valik.

Vaata valgete safiiridega kihlasõrmuseid 
Ametüst

Ametüst: müstiline lilla toon on väga energiline ja on eriti kaunis valge kulla, pallaadiumi või plaatinaga kombineeritult. Kui teile meeldib tugev ja moodne välimus, vaadake meie ametüstide kollektsiooni.

Vaata ametüstidega kihlasõrmuseid 
Tsitriin

Tsitriin: kui sa olete energiline, on see särava tooniga kalliskivi kindel valik. Tsitriini värv on nagu kingitus päikeselt ja jätab teist väga julge ning tugeva mulje. Kui sa olete optimistlik ja seltskondlik, on see graatsiline kalliskivi loodud teie iseloomu jaoks.

Vaata tsitriinidega kihlasõrmuseid 
Sinine topaas

Sinine topaas: kui teile meeldib ergas ja tugev sinine toon, lisab sinine topaas kihlasõrmusele lisa tähelepanu. Unikaalne sära hoiab kõikide pilgud sõrmusel ning võrgutav sinine sillerdus sümboliseerib samal ajal lojaalsust.

Vaata siniste topaasidega kihlasõrmuseid 
Granaat

Granaat: kõige elegantsem punane toon annab intensiivse ja tugeva sõnumi. See on elu ja erksuse värv, seega kui olete ülimalt energiline, armastate elu ja toetate seda oma sisemise armastusega, on granaat just teie kivi. Granaat pakub eluaegset romantikat Sinu tõelisele armsamale.

Vaata granaatidega kihlasõrmuseid 
Peridoot

Peridoot: muinasjutuline jõud ja valguse peegeldumine meeldivad teile just nagu rohekad-kollased värvitoonid. Maise värviga kalliskivi meenutab Emakest Loodust ning tema võrreldamatut ilu. Sellel on ka salajane sõnum Sinu ja Su kallim vahel, milleks on: "Ma usaldan ja armastan sind".

Vaata peridootidega kihlasõrmuseid 
Akvamariin

Akvamariin: see võrratu sinine toon ja selle sügava tooni sära loovad imelise kombinatsiooni iga metalliga. Pilkupüüdev värskendav välimus rahustab teid oma elegantse iluga. Troopiline ookeanisinine on teie armastuse tõeline väljendus.

Vaata akvamariinidega kihlasõrmuseid 
Tuliopaal

Tuliopaal: sügav oranž on tugevate värvitoonidega ning meenutab meile romantilist päikeseloojangut mererannal. Selle tugevad energiavõnked annavad hingele positiivse emotsiooni. See on lisaks ka kestva õnne sümbol ja sobib loomingulistele unistajatele. Kui sa järgite oma unistusi ja olete alati positiivne, on tuliopaaliga kihlasõrmus teie suurim toetaja.

Vaata tuliopaaliga kihlasõrmuseid 
Roheline ametüst

Roheline ametüst: heleroheline toon sümboliseerib taassündi ning kui teile meeldib haruldane ent võrratu välimus, on roheline ametüst hea valik. See loob elus uue peatüki ja annab uue alguse. Kui sa tervitate alati uusi väljakutseid, on roheline ametüst täiuslik tänu oma kaunile haruldasele värvitoonile ja tähendusrikkusele.

Vaata roheliste ametüstidega kihlasõrmuseid 
Roheline turmaliin

Roheline turmaliin: Kui teil on rõõmsameelne hing ning tasakaalustate ümbrust on rohelise turmaliini värvitoon sobiv teie iseloomule. Tähistage oma elu suurimat hetke rohelisest turmaliinist kihlasõrmusega.

Vaata roheliste turmaliinidega kihlasõrmuseid 
Roosa turmaliin

Roosa turmaliin: roosa värvi romantiline ent ergas toon võlub teid esimesest silmapilgust alates. See on puhta armastuse värv ning kõige kaunim roosa värv, mida sa võite eales leida. Kui teil on peen ja ilus stiil on roosa turmaliiniga kihlasõrmus tõeliselt võluv! Lisaks meenutab see pidevalt teie sügavaid tundeid.

Vaata roosade turmaliinidega kihlasõrmuseid 
Roosa kvarts

Roosa kvarts: mahe roosa värv loob romantilise välimuse. Pole liialt tähelepanuköitev, kuid kerge ära tunda! Roosa kvartsi rahulik energia on nagu sadam, kus sa saate alati toetust, just nagu Sinu suhegi. Kui sa olete tõeline romantik, saate hoida seda ilusat hetke alati meeles tänu kihlasõrmusele, millel on roosa kvarts.

Vaata roosa kvartsiga kihlasõrmuseid 
Kollane safiir

Kollane safiir: erkkollase värvi tulisus äratab oma säraga üles kõik teie meeled. On aeg näidata oma loomingulisust ja intellektuaalset energiat. Kui teil on tugev ja vapper iseloom, esitleb rikkalik kollane toon kõiki teie emotsioone.

Vaata kollaste safiiridega kihlasõrmuseid 
Suitskvarts

Suitskvarts: selle kivi müstiline värv on kihlasõrmusel tõeliselt unikaalne. See jätab omaniku sõrmes naturaalse tunde tänu soojale kohvivärvile. Kivil on looduslik välimus, seega see sobib hästi kõikidele loodusesõpradele, kes tahaksid Emakest Loodust austada. See pole liialt pilkupüüdev ning sobib neile, kes on maalähedasema suhtumisega!

Vaata suitskvartsiga kihlasõrmuseid 
Tansaniit

Tansaniit: see ainulaadne kalliskivi on haruldane, seega kui teile meeldivad unikaalsed, kaunid ja pilkupüüdvad kalliskivid, on tansaniit parim valik. Sügav ja rikkalik toon loob kihlasõrmuses imelise vaatemängu. Selle unikaalsus ja imeline värvitoon on lihtsalt võrratu. Kui jumaldate erilisust sobib tansaniit teile ja teie kallimale kõige paremini.

Vaata tansaniitidega kihlasõrmuseid