x
 
   
 

ABI & JUHISED

Sinu juhend kõige jaoks, mida võiksid teada juveelide kohta.

TEEMANTIÕPETUS

TEEMANTIÕPETUS
Teemantid on unikaalsed kalliskivid, mis kannavad igavese armastuse tunnet endas. Need kalliskivid on imeilusad, kui neid kasutada ehetes ning seetõttu peetakse neid tihti elegantsi ja klassi märgiks. Klõpsa siia, et õppida seda imelist kalliskivi paremini tundma.
TEEMANTIÕPETUS

KALLISKIVIDE ÕPETUS

KALLISKIVIDE ÕPETUS
Kalliskivid võivad olla väga kütkestavad. Olemas on võrratu smaragd, sügavsinine safiir, tulipunane rubiin ja teised. Igaühte võib leida erinevates suurustes ja lihvides. Uuri rohkem hingematvate kalliskivide kohta siit.
KALLISKIVIDE ÕPETUS

KIHLASÕRMUSTE JUHEND

KIHLASÕRMUSTE JUHEND
Sul on võimalus kord elus kohata kedagi erilist ning mis muu sümboliseeriks igavest armastust paremini kui kihlasõrmus? Meie GLAMIRA-s tunnustame selle olulisust sobivate valikutega ja aitame sul valida kauneima kihlasõrmuse oma armsamale. Uuri rohkem kihlasõrmuste kohta siit.
KIHLASÕRMUSTE JUHEND

ABIELUSÕRMUSTE JUHEND

ABIELUSÕRMUSTE JUHEND
Abielusõrmused sümboliseerivad igavikku ja armastust. See on kahe inimese vahelise pühendumuse ja igavese hindamise lubaduse meeldetuletus. Vaata meie abielusõrmuste juhendit, mis aitab sul valida õige abielusõrmuse, mida kanda terve elu.
ABIELUSÕRMUSTE JUHEND
boderVAATA RINGI
 • KIVIDE VÕRDLUS

  KIVIDE VÕRDLUS
  Teemantid, valged safiirid ja Swarovski kristallid võivad näha välja identsed, kuid need ei ole seda sugugi, kuna kõigil kolmel kivil on unikaalsed omadused, eelised ja teatud olukorrad, mil need võivad olla sobivad. Klõpsa siia, et uurida nende erinevusi enne, kui teed valiku.

 • SÜNNIKIVIDE JUHEND

  SÜNNIKIVIDE JUHEND
  Sünnikivid on juba ammusest ajast olnud viis, kuidas ühendada oma sünnikuud eksklusiivse kalliskiviga. Neid kalliskive peetakse tähendusrikasteks kingitusteks ning kõigil neil on erilised võimed. Uuri siit lähemalt sünnikivide kohta.

 • VÄRVILISTE TEEMANTIDE ÕPETUS

  VÄRVILISTE TEEMANTIDE ÕPETUS
  Naturaalse värviga teemantid on kuulsad oma harulduse, ilu ja eksklusiivsuse tõttu.
  Neid võib leida roosade, pruunide, kollaste ja teiste värvidena. Uuri siit rohkem värviliste teemantide kohta.

 • PÄRLITE ÕPETUS

  PÄRLITE ÕPETUS
  Eelajaloolised inimesed kohtasid esimestena imelisi pärleid. See kalliskivi on loodud looduse enda poolt ilma inimkäe sekkumiseta ning seda peetakse eksklusiivseks kingituseks. Seda on ka seostatud Kuu ja Veenusega. Uuri rohkem pärlite omaduste kohta siit.

 • SÕRMUSE SUURUSE JUHEND

  SÕRMUSE SUURUSE JUHEND
  Valides sõrmust oma elu kõige erilisema päeva jaoks, on oluline valida õige suurusega sõrmus. On mitmeid faktoreid, mis võivad seda mõjutada. GLAMIRA annab sulle tasuta sõrmuse suuruse juhendi ja võimaluse tellida tasuta sõrmuse suuruse määraja, et mõõta täpselt. Loe siit rohkem.

 • KÄEVÕRUDE SUURUSJUHIS

  KÄEVÕRUDE SUURUSJUHIS
  Käevõru suuruse valimisel on kõige olulisem randme suurus. Klõpsa siia, et teada saada kõik vajalik, et saaksid täpsed mõõtmed.

 • MIKS VALIDA GLAMIRA?

  MIKS VALIDA GLAMIRA?
  Me GLAMIRA-s oleme pühendunud kõrgeima kvaliteediga klienditeeninduse ja parima kvaliteediga toodete pakkumisele. Klõpsa siia, et vaadata põhjuseid, miks sa võiksid erilise sündmuse jaoks valida GLAMIRA

 • KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

  KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED
  Me GLAMIRA-s mõistame täiuslikult, et see võib olla su elu üks tähtsamaid oste ning me soovime vastata kõikidele su küsimustele, et sa saaksid olla oma otsuses kindel. Klõpsa siia, et lugeda enim korduma kippuvaid küsimusi.