Kihlasõrmused

1873 toodet [i]
Kiirfilter
Select Stone Select Stone Select Stone
Clear
Karaat Karaat  Karaat
  • Filter Filter Veel
    Filter
Võrgustik 
Määra Tõusev Suund
Tooted 1 - 30 1873-st
lehekülje kohta
  • Järjesta
  • Filter
    Täiendatud
1873 customizable products found. [i]
Styles
Kivi
Metalli
värv
Karaat
Filter
Täiendatud
Laadib... Loading More Results...
Võrgustik 
Määra Tõusev Suund
Tooted 1 - 30 1873-st
lehekülje kohta

GLAMIRA.ee kihlasõrmused – teemantite ja kalliskividega personaliseeritud sõrmused

Kihlasõrmuste eesmärk on jäädvustada su elu üks kõige erilisemaid hetki. GLAMIRA.ee mõistab, kui oluline on valida just see õige sõrmus, mis meenutaks häid mälestusi terve elu. Naudi kodumugavust ning uuri rahulikult meie võrratut sõrmuste valikut – meie meeskond on vaid ühe telefonikõne kaugusel, kui sa peaksid abi vajama.

Meie laia sõrmusevaliku hulgast leiad kindlasti unistuste sõrmuse. Me pakume nii imeilusaid punase, kollase ja valge kullaga kihlasõrmuseid kui ka hõbekihlasõrmuseid , mis aitavad valikut hõlbustada. Sõrmuseid on võimalik kohandada sobivate Swarovski kristallide, peenete teemantilihvidega ja võrratute värviliste kalliskividega – ametüstidest smaragdideni, safiiridest rubiinideni. Klassikalistest elegantsetest disainidest moodsate kihlasõrmuste lihvideni, valikus on kindlasti midagi su maitsele. Me saame sind aidata unikaalse unistuste kihlasõrmuse valimisel – olgu see üksiku teemantiga kihlasõrmus või mõni intrigeerivam disain.

Lase oma sõrmedel jalutada läbi veebipoe ning katseta erinevate kalliskivide ja väärismetallide kooslusi. Me soovime, et kihlasõrmuse valimine oleks nauditav toiming ning saaksid murevabalt valida välja imelise ehte, millega oma armastatud üllatada. Kuldkihlasõrmuse ostmine ei tohiks olla heidutav ülesanne; teemantkihlasõrmuse ostmine peaks olema põnev ja rahuldav. See on meie eesmärk. Me soovime sind aidata suursuguse teemantsõrmuse valikul, et sa saaksid näidata oma kallimale oma tõelisi tundeid. Sama unikaalsed ja ilusad kui su tunded, meie võrratud kuld- ja teemantitega kihlasõrmused kaunistavad päeva kindlasti. Või loo omaenda „taevas“ imelise safiirkihlasõrmusega, mis väljendab su tundeid päikseliselt. Alusta oma unelmate sõrmuse loomist veebis juba täna – see võib saada reaalsuseks vaid mõne hiireklõpsuga. Meie teenusega on erilise sõrmuse disainimine imelihtne. Väljenda oma armastust, naudi hetke ning üllata kallimat kihlasõrmusega. Seda otsust ei pea sa kahetsema!