10% SOODUSTUS KÕIKIDEL ÜLE 500€ TELLIMUSTEL 10% SOODUSTUS KÕIKIDEL ÜLE 500€ TELLIMUSTEL

  Tasuta saatmine

  60 päeva tagastusõigus

 
   
Abielusõrmused

Abielusõrmused

Sinu eluaegne kaaslane… Sinu abielusõrmused esindavad katkematut armastust ja külluslikkust, eriti kui graveerid need personaalse sõnumiga.

Sulle soovitatud tooted
boderVAATA RINGI
 • Kihlasõrmused

  Kihlasõrmused
  Kihlasõrmus ärkab ellu vasakus sõrmes, mida peetakse “armastuse sooneks”. Nii ühendavad paarid oma südamed. Näita oma pühendumust imelise kihlasõrmusega!

 • Eternity-sõrmused

  Eternity-sõrmused
  Eternity-sõrmused sümboliseerivad eluaegset armastust ja ühiseid mälestusi

 • Pruudi komplekt

  Pruudi komplekt
  Eriline pruutidele! Briljantsed sõrmused täiendavad su pruudikomplekti. Kanna seda õnne peegeldust oma sõrmes!

 • Lubadussõrmused

  Lubadussõrmused
  Need on su armastuse täiuslikud väljendused ja näitavad pühendumust armsama suhtes. Glamira on su kõrval, kui oled alustamas seda uut õnnelikku seiklust!

Osta abielu-, partnerlus- või kihlasõrmused veebipoest GLAMIRA.ee

GLAMIRA.ee on veebipood oma unelmate sõrmuse leidmiseks. Suhtume ehetesse kirglikult ning oleme spetsialiseerunud abielu-, kihla- ja partnerlussõrmustele. GLAMIRA.ee valikust leiad kõrgkvaliteetsed sõrmused erinevate hinnaklasside ja stiilidega. Ekstravagantsetest tagasihoidlikute ja klassikaliste disainideni, meil on lugematu arv sõrmusemudeleid: hõbesõrmused, titaansõrmused, kuldsõrmused ja roostevabast terasest sõrmused kollase kulla, valge kulla või muu sulamiga, vormitud kahe- või kolmevärviliselt või hoopistükkis monokroomselt. Lisaks võib vastavalt su soovile dekoreerida sõrmuseid briljantide või tsirkoonidega. Meie laiast valikust leiad kindlasti unustamatu sõrmuse. Materjalide, vormide ja stiilide valik aitab sul luua personaliseeritud sõrmuse. Sõrmused on muuhulgas lahutamatu suhte sümbol ja truuduse mark. Kauakestvad sulamid või kokku ühendatud sõrmused sümboliseerivad suhte purunematust. Väljenda oma armastust sõrmusega, mis sobib sulle täiuslikult, sest abielusõrmused peaksid kogu su ülejäänud elu tegema sind õnnelikkuks ning meenutama kestvat armastust.

Pole kahtlustki, et isikliku niši lisamine ehtele väljendab tõeliselt ainulaadseid tundeid. Olgu su sooviks klassikalised abielusõrmused või ekstravagantsed kihlasõrmused, luba endale võimalus väljendada katkematut armastust oma kallimale. Meie erilises tootevalikus on nii moodsad hõbesõrmused, tagasihoidlikud roostevabast terasest sõrmusest, kerged ja kauakestvad titaansõrmused ja klassikaliselt elegantsed kuldsõrmused. Alusta oma armastuslugu. Partnerlussõrmused, kihlasõrmused ja abielusõrmused kollase kulla, valge kulla või muude variatsioonidega toetavad su suhet. Kuna me hindame väga kõrgelt iga kliendi täielikku rahulolu, pakume me sulle mugavat teenust, aidates sind iga detailiga su unistuste sõrmuse otsingul. Pole kindle sõrmuse suuruses? Me saadame sulle tasuta sõrmuse suuruse määraja, et sa saaksid oma sõrmuse suurust kodumugavuses rahulikult välja selgitada. Kui sul on küsimusi üldiste asjaolude või konkreetsete mudelite kohta aitab sind meie klienditeenindus, kes annab sulle meeleldi tasuta nõuandeid.