Kullast abielusõrmused

GLAMIRA
Kuld on alati olnud klassikaline ja aegumatu valik abielusõrmuse jaoks. Kulla soe välimus ja kaunis sära muudavad kullast abielusõrmuse romantiliseks ning selle materjali ihaldatuks. Kulla tugevus ja vastupidavus sõltub karaadist, seega võid valida karaadi vastavalt oma eelistustele.
Gold Abielusõrmused

Plaatinast abielusõrmused naistele

GLAMIRA
Abielusõrmuste jaoks on kõige väärtuslikum metall kahtlemata plaatina. Plaatina on väga vastupidav ja tundub raskem kui teised metallid. Plaatina on 30 korda haruldasem kui kuld ning 40% raskem kui 14K kuld. Plaatinasõrmuse tihedus, puhtus ja haruldus on väärtuslikud omadused ning plaatinasõrmus peab vastu ka aastakümneid. Lisaks on plaatinal satäänikarva läige ja kaunis pehme valge toon, mille välimus on võrratu.
Platinum Abielusõrmused
Sulle soovitatud tooted

Osta abielu-, partnerlus- või kihlasõrmused veebipoest GLAMIRA.ee

GLAMIRA.ee on veebipood oma unelmate sõrmuse leidmiseks. Suhtume ehetesse kirglikult ning oleme spetsialiseerunud abielu-, kihla- ja partnerlussõrmustele. GLAMIRA.ee valikust leiad kõrgkvaliteetsed sõrmused erinevate hinnaklasside ja stiilidega. Ekstravagantsetest tagasihoidlikute ja klassikaliste disainideni, meil on lugematu arv sõrmusemudeleid: hõbesõrmused, titaansõrmused, kuldsõrmused ja roostevabast terasest sõrmused kollase kulla, valge kulla või muu sulamiga, vormitud kahe- või kolmevärviliselt või hoopistükkis monokroomselt. Lisaks võib vastavalt su soovile dekoreerida sõrmuseid briljantide või tsirkoonidega. Meie laiast valikust leiad kindlasti unustamatu sõrmuse. Materjalide, vormide ja stiilide valik aitab sul luua personaliseeritud sõrmuse. Sõrmused on muuhulgas lahutamatu suhte sümbol ja truuduse mark. Kauakestvad sulamid või kokku ühendatud sõrmused sümboliseerivad suhte purunematust. Väljenda oma armastust sõrmusega, mis sobib sulle täiuslikult, sest abielusõrmused peaksid kogu su ülejäänud elu tegema sind õnnelikkuks ning meenutama kestvat armastust.

Pole kahtlustki, et isikliku niši lisamine ehtele väljendab tõeliselt ainulaadseid tundeid. Olgu su sooviks klassikalised abielusõrmused või ekstravagantsed kihlasõrmused, luba endale võimalus väljendada katkematut armastust oma kallimale. Meie erilises tootevalikus on nii moodsad hõbesõrmused, tagasihoidlikud roostevabast terasest sõrmusest, kerged ja kauakestvad titaansõrmused ja klassikaliselt elegantsed kuldsõrmused. Alusta oma armastuslugu. Partnerlussõrmused, kihlasõrmused ja abielusõrmused kollase kulla, valge kulla või muude variatsioonidega toetavad su suhet. Kuna me hindame väga kõrgelt iga kliendi täielikku rahulolu, pakume me sulle mugavat teenust, aidates sind iga detailiga su unistuste sõrmuse otsingul. Pole kindle sõrmuse suuruses? Me saadame sulle tasuta sõrmuse suuruse määraja, et sa saaksid oma sõrmuse suurust kodumugavuses rahulikult välja selgitada. Kui sul on küsimusi üldiste asjaolude või konkreetsete mudelite kohta aitab sind meie klienditeenindus, kes annab sulle meeleldi tasuta nõuandeid.

Laadin...