Naiste ehted

Glamira on parim koht elegantsetele naistele leidmaks endale täiusliku kingituse meie kõrgkvaliteetsest, laiast naiste ehete valikust.

Naiste ehted
Sulle soovitatud tooted

KOLLEKTSIOONID

Vaata Kõiki Kollektsioone
boderVAATA RINGI
 • Jalavõrud

  KOKTEILISÕRMUSED
  Tee oma elus ruumi värvidele. Avasta säravate värviliste teemantide karneval ja kalliskividega kokteilisõrmused.

 • Nukisõrmused

  Nukisõrmused
  Vahel piisab vaid väga väikestest detailidest selleks, et rõhutada oma personaalset olemust ja stiili. Lehitse meie nukisõrmuste kategooriat, et leida kaunis väike ehe, mis sobib täiuslikult sinu loomusele.

 • coloured diamond jewellery

  VÄRVILISE TEEMANTIGA EHTED
  Pilkupüüdev ja elegantne....sobib täiulikult unikaalsete kirgede väljendamiseks. Vali ebamaiselt võrratud ehted ja lehitse meie värvilise teemantiga ehete kollektsiooni!

 • Initial & Name Jewellery

  Initsiaalide & Nimega Ehted
  Ehe on eriti erakordne siis, kui see on graveeritud nime initsiaalide või sinaga, mis väljendab su emotsioone.

 • Kollektsioonid

  Keraamilised Ehted
  Erakordsetest elementidest koosnev kunstlik viimistlus. Laske oma ehetel peegeldada teie loovust väärismetallide ja keraamiliste detailide oskusliku kombinatsiooniga.

 • LIHTSA DISAINIGA EHTED

  LIHTSA DISAINIGA EHTED
  Kui sa leiad, et lihtsuses peitub võlu, aitavad GLAMIRA lihtsa disainiga ehted sul oma stiili rikastada.

Laadin...

GLAMIRA ehted naistele

GLAMIRA ehted naistele avavad tee täiesti uude säravasse maailma. Milleks rahulduda tavapärasega, kui sa saad vaid paari hiireklõpsuga luua midagi täiesti unikaalset? Sa oled eriline ning sa tead seda. Su ehted peaksid seda peegeldama. Odavate koopiate hiilgeaeg on ammu juba möödas. Nüüd soovid sa vaid ehtsaid aksessuaare. Ehtsad väärismetallid, ehtsad kalliskivid. Su emotsioonid on ehedad, seda peaksid olema ka su ehted. Sa saad muuta ehted endale tõeliselt omaseks. Miks mitte kinkida oma armastatud naisele unikaalne kingitus? Sa saad ise valida, milliseid väärismetalle ja kalliskive sa soovid ning kuidas need peaksid olema paigutatud. Kullast ja plaatinast teemantite ja rubiinideni. Valikus on kõik võimalikud värvitoonid, et saaksid oma kallima silmad särama panna ehetega, mis on loodud üksnes talle.

GLAMIRA on naiste personaliseeritud ehete liider kogu maailmas ning lööb laineid kõikjal. Sa saad valida väärismetallid ja sulamid, vääris- või poolvääriskivid ning isegi graveerida ehteid mõne armsa tsitaadi või teie suhet meenutava erilise fraasiga. Tellimust tehes tead, et oled loonud kunstiteose, mitte lihtsalt ehte.

Pole olemas teist kohta peale GLAMIRA, kus oleks võimalik luua niivõrd täiuslikke kohandatud ehteid naistele. Luues endale unikaalse ehte meie laiast disainide valikust, saad sa luua oma olemuse sümboli, mis saadab sind su edu ja armastuse teel. Meie valikus on tohutult palju erinevaid kohandatavaid disaine, mille abil saad luua imelise unikaalse ehte, mis muutub perekonna pärandi pärliks. Kõik on sinu kätes. Ära lase lihtsalt igaühel teha neid valikuid sinu eest. Sa saad valida parima igast kategooriast, alates metallidest kuni vääriskivideni. Kõik, mida on vaja ehete elavdamiseks, on sinu kujutlusvõime ja stiilitaju. Pole paremat tunnet, kui teadmine, et su ehted on unikaalsed - täpselt nagu sina! Kui tegemist on kingitusega, siis kujuta ette, millist rõõmu toob see eriline kingitus su kallile inimesele.

Naiste kõrgmoe ehted on olnud saadaval vaid disainerpoodides maailma moemekades. Need linnad asuvad tavaliselt aga üsna kaugel. Nüüd on aga ostlemine väga mugav ning enam ei pea reisima kaugele, et kogeda kõrgmoodi. Sa saad osta luksuslikke ehteid oma arvutist, tahvelarvutist või isegi telefonist. Kõikjal maailmas! Sa väärid kõige säravamaid teemante ja kalliskive. Suurus ei ole samuti küsimus, kuna GLAMIRA saab pakkuda põhimõtteliselt kõiki kive, mis on üldse võimalikud - seda usaldusväärsetelt kalliskivimüüjatelt - müüjatelt, kes ei müü ühtegi konfliktikalliskivi. Armastuse või moesümboli loomine ei ole mingi probleem.

Kas sa otsid naiste sõrmuseid, mis püüavad pilku? Või otsid sõrmust, mis ütleks "ma armastan sind"? Või sellist, mis ütleks, et soovid olla koos igavesti? Kuidas oleks kinkida erilisele inimesele sõrmus, mis on just tema jaoks loodud? Ükskõik, milline on su eesmärk, GLAMIRA'l on teemantite ja kalliskividega naiste ehted, mis sobivad iga olukorraga.

Üks naiste lemmikkingitusi on kaelakeed ja ripatsid. GLAMIRA naiste kaelakeed on populaarsed ehtegurmaanide lemmikud. Lehitse mugavalt meie valikut ning leia eriline kingitus kallimale, erilisele pereliikmele, sõbrale... või iseendale! Sa saad valida laiast disainide kataloogist oma lemmiku ning kohandada seda just nii nagu sa soovid! Vali metalliks kuld või kas või plaatina! Seejärel vali teemantid, rubiinid, smaragdid, safiirid või ükskõik millised soovitud kalliskivid. Ka paar kalliskivi löövad päeva särama. Sa saad muuta kaelakee just nii personaalseks kui su kujutlusvõime lubab ning sa saad seda isegi graveerida oma lemmiktsitaadi, nimede või oluliste kuupäevadega! Teemantid on tuntud kui tüdrukute parimad sõbrad. Parim viis nende näitamiseks on särav kõrvarõngaste paar. Naiste kõrvarõngad on parim viis näitamaks oma moodsust ning aegumatut stiilitaju. Milleks rahulduda vähemaga, kui kõrvarõngastega, mis edastavad su moesõnumi külluslikult! Loo ehe, mis rõhutab su nägu ja naturaalset ilu taevalikult. Olgu tegemist kingitusega sõbrale või iseendale, kõrvarõngad aitavad tuua sära argipäeva. Miks mitte lisada ka pisut värvilisi kalliskive, et muuta ehe veelgi isiklikumaks? Tulistest rubiinidest elegantsete sügavsiniste safiirideni. Sa saad kohandada kõrvarõngaid, sobimaks iga olukorraga.

Kui sa soovid kulda, on ainus valik kuld. Alternatiive ei ole. Milline kuld on aga parim? Sul on mitmeid valikuid. Miks mitte hankida valge kullaga naiste ehted? Valge kuld on kollase kulla imeline alternatiiv. Sama luksuslik läige ja unikaalne värv peibutavad meeli! Pehme värvitoon jääb silma - su sõbrad küsivad kindlasti selle ehte kohta! Loo moetrend. Muidugi saad sa valida ükskõik millise disaini ja kohandada seda oma maitsele vastava metalli või sulamiga. Valge kuld on paljude lemmik.

Kas sul on mitu erinevat stiili? Üks hetk modernne, teine hetk retro? Miks mitte lisada oma ehtekollektsiooni roosa kullaga naiste ehteid? Roosa kuld on võrratu metallisulam, mis defineerib stiili täiesti omamoodi. Modernsed disainid, kelti disainid, antiiksed disainid. Kõik on sinu jaoks GLAMIRA's olemas.

Kollase kullaga naiste ehted on kõige traditsioonilisemad ehted üle kogu maailma. Miski ei suuda ületada kollase kulla võlu. Sa saad valida ka mitmete erinevate kollase kulla karaatide vahel. Sa saad disainida oma unelmate ehted leides lemmikdisaini ning kohandades seda oma sünnikividega või lisades juurde pisikesi vääriskive, mis muudavad ehte tõeliselt unikaalseks. GLAMIRA's on iga ehe personaalne. Meil ei ole ühtegi nö laotoodet. Kõik ehted on loodud professionaalsete juveliiride poolt. Paljud neist on reaalselt maailma parimad! GLAMIRA jaoks ei ole olemas lihtsalt kulda. Iga metall on unikaalsete omadustega ning GLAMIRA juveliirid tunnevad neid kõiki.

Jah, teemant on üksnes teemant. Kui sa aga kohandad teemante erilises ehtes, räägivad need rohkem kui tuhat sõna. On aeg vaadata teemantitega naiste ehteid uutmoodi. Sa võid kasutada teemanti keskse kallikivina või ääristada teemantitega terve sõrmus. Valik on sinu. GLAMIRA teab, et teemantid on sama unikaalsed kui sina. Me lubame tuua sinuni maailma kõige paremad teemantid kõikide ihaldatud karaatide suuruste ja lihvidega. Iga teemant on GLAMIRA ekspertide poolt hinnatud vastavalt nende puhtusele, värvile ja lihvile.

Must on toretsev ja külluslik värv, miks mitte rõhutada seda GLAMIRA mustadest teemantitest ehetega. Mustad teemantid on iga ehtelaeka pärlid. Need ei pea aga ehtelaekas kuigi kaua ootama, kuna su sõbrad ja pere imetlevad neid ehteid iga kord, kui neid kannad. Mustad teemantid on võrratud nii üksi kui ka teiste kalliskividega kaunistatult.

Kalliskivid ja naiste ehted käevad käsikäes. Rubiinid ja opaalid, smaragdid või isegi safiirid. Kõik need meenutavad printse ja printsesse, kuningaid ja kuningannasid, aardeid ja losse. Miks mitte luua ehe, mis meenutaks sinu enda isiklikku muinasjuttu? Sa saad valida kõikide kallikivide vahel ning luua kohandatud sõrmuse, kaelakee, ripatsi, prossi või käevõru. Valik on sinu kätes. Kui sulle meeldivad vikerkaared, siis meie valikus on igas vikerkaarevärvis kalliskive! Näita oma kallimale, et ta on sulle tõeliselt oluline. Sa soovid temaga koos olla igavesti!

Smaragdid esindavad erilist rohelise tooni, mida ei leia kuskilt mujalt. Naiste smaragdidega ehted on taevalik viis, et näidata looduse värve! Silmadest puudeni, roheline on üks kõige olulisemaid värve. Muuda smaragdroheline oma värviks! Smaragdid sobivad nii keskseks kiviks kui ka kaunistuseks teiste kalliskivide kõrvale. Smaragdi värv ei lähe kunagi moest välja, mistõttu on see suurepärane kingitus.

Kui sulle meeldib sinine, on parimad safiiridega naiste ehted - üks imelisemaid kalliskive sinu ehtekollektsiooni täienduseks. Kujuta ette taeva värvi või ookeanisinist. Safiirid on ühed enim armastatud kalliskivid kogu maailmas! Kalliskivi, mis on imeline nii keskse kivina kui kaunistajana, sobib iga disainiga. Vali safiiri suurus ja lihv, mis sobib su stiiliga. Suur ja julge või pisike ja elegantne. Safiirid on tõelised pilgupüüdjad. Sobita neid smaragdidega, rubiinidega või teiste kalliskividega ning su kohandatud aksessuaar on tõeliselt unikaalne ehe.

Kui mõelda punasest värvist tuleb kohe meelde rubiin. Naiste rubiinidega ehted on nagu tuleleegid, mis on püütud kivikese sisse. GLAMIRA peenete ehetega saad näidata oma sisemist tulisust ja kirge. Kohanda unikaalne ehe meie veebilehel. Suured rubiinid, väikesed rubiinid - meie disainides on põhimõtteliselt võimalik kasutada igas suuruses rubiine. Aktsent-kalliskiviks või keskseks pilgupüüdjaks, valida saab nii sügavpunaste kui roosakate rubiinide vahel. Rubiinid on punased nagu roosid ning väljendavad vankumatult armastust. Kui sa plaanid kinkida armastatule midagi erilist on rubiinid selleks parimad. Igavesti kestev roos on parim viis, et öelda "ma armastan sind igavesti". Miks mitte kasutada rubiine roosimustriga ja teemantsüdamega? Kõik sõltub sinust ja su loovusest!

Pole paremat viisi armastatud inimese meeleshoidmiseks, kui sünnikiviga ehted. Sünnikividega ehted näitavad teie vahelist tugevat sidet. Selline kingitus näitab ka teistele, milline sa oled. Miks mitte kinkida emale laste sünnikividega ehe, öeldes sedasi täiuslikult: "me armastame sind ema!" See on võrratu kingitus. Alati on hea mõte kinkida ka sõbrale sünnikivi. On äärmiselt oluline, et valiksid õige kivi. Kas sa teadsid, et neid kalliskive kasutatakse üle kogu maailma sünnikividena? Safiir, rubiin, smaragd, ametüst, akvamariin, tsitriin, teemant, granaat, oonüks, opaal, pärl, peridoot, tansaniit, topaas, turmaliin, türkiis ja tsirkoon.

GLAMIRA aitab valida õige sünnikivi ükskõik kellele ning seda kõikjal maailmas! GLAMIRA tarnib tooted just sinna, kuhu soovid!