Laste ehted

Värvilised ja armsad: täpselt nagu lapsedki! Glamira glamuurseid ja unikaalseid disaine on kasutatud ka lõbusas kollektsioonis meie elu päikestele: meie lastele.

Laste ehted
boderVAATA RINGI
  • KÄEVÕRUD

    KÄEVÕRUD
    Säravad ja värvilised käevõrud lastele. Lehitse kategooriat, et leida midagi erilist oma lapsele.

  • UUED KAELAKEED

    UUED KAELAKEED
    Lehitse meie kollektsiooni, et leida spetsiaalselt lastele loodud unikaalseid kaelakeesid.

Sulle soovitatud tooted
Laadin...

Imikute ja laste ehted – kõrvarõngad, sõrmused, käevõrud ja kaelakeed

Lapsed jumaldavad ehteid samuti! GLAMIRA laste ehete valik, sealhulgas sõrmused, kõrvarõngad, kaelakeed ja käevõrud, teab täpselt, kuidas sobida laste imelise muinasjutumaailmaga ning täita nende silmad säraga.

Lase lapse kujutlusvõimel lennata ning aita tal luua imeline ehe, mis peegeldab ta mõttemaailma. Teemantist lepatriinu kõrvas sosistamas või roosa turmaliiniga liblikad lendamas üle lillede – kõik muinasjutud saavad tõeks! Nende imeliste kalliskividega saad luua lapse sünnikiviga ehteid, mida ta saab talismanina kaasas kanda.

GLAMIRA valmistab laste ehteid elegantselt, toetamaks kasvava lapse eneseteadvust ning enesekindlust ja avamaks ukse kujutlusvõimele ja inspiratsioonile.

Laste ehete valmistamisel võtab GLAMIRA arvesse ka ohutust ja tervislikkust. Kõik hõbe- ning kuldehted sobivad ka tundlikule nahale. GLAMIRA pakub 100% niklivabasid kõrvarõngaid, sõrmuseid, käevõrusid ja kaelakeesid, mistõttu ei pea sa lapsele näiteks esimesi kõrvarõngaid valides muretsema allergiliste reaktsioonide pärast.Ükski GLAMIRA disain ei piira ka lapse aktiivsust – kui ta on ka suures mänguhoos, ei jää GLAMIRA disainiga ehted ette, vaid kaunistavad teda loomingulisel ja stiilsel viisil.

Vaata GLAMIRA loovaid ja professionaalseid disaine lastele. Erinevalt massimoe ehetele on personaliseeritud laste ehted eriliseks aardeks, mida laps hindab ka aastaid hiljem. Võrratud kalliskivid annavad lisatõuke lapse kujutlusvõimele ning kannavad ta teismeliseikka!