Meeste ehted

Glamira pakub uutmoodi stiili, elegantsust ja delikaatsust meeste ehetel. Mehed, kes hoolivad oma välimusest, leiavad kindlasti meie poest kõik vajaliku.

Meeste ehted
Sulle soovitatud tooted
boderVAATA RINGI
 • Men's Earrings

  Meeste kõrvarõngad
  Who says men can’t be fashionable? With GLAMIRA’s extraordinary collection of men’s earrings, you can now make heads turn with your jewellery just like women!

 • MEESTE KIHLASÕRMUSEDUus

  MEESTE KIHLASÕRMUSED
  Meeste kihlasõrmused on ainulaadne märk teie sidemest. Teie armastus on vastastikune - näidake seda, valides talle täiusliku isikupärase sõrmuse.

 • MEESTE KÄEVÕRUD

  MEESTE KÄEVÕRUD
  Kaasaegsed mehed võivad täiendada oma stiili väikeste, ent tõhusate detailidega. Meeste nahkkäevõrud täiendavad igapäevavälimust suurepäraselt.

 • Meeste kaelakeed

  Meeste kaelakeed
  Väike sümbol võib öelda tuhat sõna selle kohta, kui hästi sa kedagi tunned. Kaelakee, mis sobib mehe isikupäraga, on alati hea mõte erilise kingituse jaoks
Laadin...

GLAMIRA ehted meestele –meeste personaliseeritud sõrmused ja mansetinööbid

Levinud on arvamus, et mees ei vaja rohkem kaunistusi, kui käekell ja abielusõrmus. GLAMIRA on aga hakkanud seda arvamust muutma tänu uutele stiilstele, nutikatele ja delikaatsetele meeste ehetele. GLAMIRA teab, et meestele on oluline ehte tähendus ning isiksuse parim näitamine, seda kõike delikaatselt ning sobivalt tänapäeva ühiskonda. GLAMIRA mansetinööbid ja meeste sõrmused rõhutavad maskuliinsust, jõudu ja karismat.

Riided ei tee mehest meest. Ehted teevad!

GLAMIRA mansetinööpide või sõrmuste kohandamine ükskõik, milliste kalliskividega, on intrigeeriv lisand ka kõige pragmaatilisemale ehtele. Kui sa mõtled kalliskividele, meenuvad ilmselt esmalt teemantid, safiirid, rubiinid ja smaragdid. GLAMIRA.ee pakub aga peaaegu kahtekümmend erinevat kalliskivi, sealhulgas oonüks ja Swarovski kristallid. Iga kalliskivi on saadaval oma kõige tuntuma värvitooniga, alates pimestavast valgest kuni siniste, lillade, punaste ja kollaste toonideni. Valikust leiad nii erinevate värvitoonidega safiire kui ka topaase, ametüste, granaate, tsitriine ja palju muud.

Valitud ehte personaliseerimine lemmiksulamiga tagab, et loodud ehe on autentne vaid sulle. Sõrmuste ja mansetinööpide kaunistamiseks on valikus nii roosa, valge kui kollane kuld ning hõbe. Lisaks pakub GLAMIRA kahevärvilisi disaine: näiteks punane ja valge või kollane ja valge kuld. Sõrmuse siseküljele on võimalik graveerida ka oma nimi või mõni lemmiktsitaat.

Lase oma südamel end juhtida! Sellised ehted meestele ei näe mitte ainult lahedad välja, vaid jutustavad isikliku loo. Meeste ehete kollektsiooniga pakub GLAMIRA võimalust luua vägevaid ja julgeid ehteid, mis rõhutavad sinu olemust!