x
 
   
Oonüksist ehted

Oonüks

Must oonüks on poolvääriskivi, mis kuulub kristallide hulka. Oma sügava musta värvi tõttu on see muutunud väga populaarseks ehtevalikuks.

Sulle soovitatud tooted

Oonüks

Must oonüks on poolvääriskivi, mis kuulub kristallide hulka. Oma sügava musta värvi tõttu on see muutunud väga populaarseks ehtevalikuks. Kaltsedonide hulka kuuluv must oonüks sümboliseerib võimu ja jõudu. Vana-Kreekas ja -Roomas kasutati seda ravikivina, kuna usuti, et see kaitseb vigastuste, halva õnne ja isegi jumalate raevu eest. Oonüksit on isegi mainitud Piiblis. Tänapäeval kaevandatakse musta oonüksit peamiselt Argentiinas, Brasiilias ja Indias. Haruldane ja väärtuslik must oonüks on juuli sünnikivi, Saturni planeedi kivi ning Kaljukitse tähtkuju kalliskivi.

GLAMIRA kasutab oma ehtedisainides ainult ++ kvaliteediga muste oonükseid. GLAMIRA professionaalne tiim teab, et oonüksid sobivad hästi kokku põnevate metallidega nagu plaatina, hõbe ja kuld. Kohanda endale oonüksitega ehted, kasutades mistahes värve ja sulameid. Teisisõnu, sa võid personaliseerida mistahes disaine, et luua näiteks unikaalsed oonüksiga mansetinööbid. Või kasuta öövärvi selleks, et luua musta oonüksiga sõrmus mis annaks edasi sinu iseseisvat tugevat isikupära! GLAMIRA võimaldab sul näidata oma isikupära ning seda eriti meeste musta oonüksiga ehete näol.