x
 
   
Sinise topaasiga ehted

Sinise topaasiga

Poolvääriskivi sinine topaas on tuntud oma läbipaistva sinise värvi poolest. Sinine värv omandatakse eritöötlusest, mis tehakse valgele topaasile.

Sulle soovitatud tooted
boderUuri rohkem

Sinisest topaasist

Poolvääriskivi sinine topaas on tuntud oma läbipaistva sinise värvi poolest. Sinine värv omandatakse eritöötlusest, mis tehakse valgele topaasile. Kalliskivi on ühtaegu nii tugev kui ka tundlik. Seetõttu on see üks kõige katsumusterohkemaid kalliskive, mida töödelda. Vaid kogenud, professionaalne käsi suudab toorkalliskivi muuta unikaalseks sinise topaasiga ehteks .

Sinise topaasi nimi tuleneb Sanskriti sõnast “tapas”, mis tähendab “tuld” või “kuumust”. Sinine topaas oli populaarne juba sajandeid tagasi, olles esindatud mitmetes legendides, ning tänapäeval on see üks kõige populaarsemaid kalliskive juveeliturul. Sinine topaas sümboliseerib noorust. Kalliskivi kaevandatakse Venemaal, Afganistaanis, Sri Lankal ning see on Ameerika osariigi Texase ametlik kalliskivi. Sinine topaas on Neitsi ja detsembri sünnikivi .

Ehetes kasutavaid vorme on kolm: taevasinine, londoni-sinine ja šveitsi-sinine. Glamira kasutab ainult hoolikalt valitud šveitsi-siniseid topaase ++ kvaliteediklassiga, et valmistada kvaliteetseid kõrvarõngaid, sõrmuseid, kaelakeesid, ripatseid, käevõrusid, kihlasõrmuseid, mansetinööpe ja palju muud. Glamira kutsub sind avastama sügavaid siniseid toone kohandatud ehetes. Sa saad luua sinise topaaskaelakee üksiku kivina või kaunistatuna teiste vääriskividega või naudi taeva puudust oma kaela ümber. Sa saad kohandada ka sõrmuseid ning püüda tükikese taevast oma sinise topaasi sõrmusesse . Või veelgi parem: mängi kanvaaga ning loo ideaalne sinise topaasi kõrvarõngaste paar oma kujutlusvõime abil. Kasuta sinise topaasi kristallselget sära ja lase oma unelmatel tõeks saada!