x
 
   
ORANŽ SAFIIR

ORANŽ SAFIIR

Eriline värv, mis rõhutab erilisi omadusi... Lase sellel tarkuse, loomingulisuse ja sensuaalsuse kalliskivil mängida sinu elus olulist rolli.

Oranžide safiiridega kihlasõrmused

Oranžide safiiridega
kihlasõrmused

Oranžide safiiridega kõrvarõngad

Oranžide safiiridega kõrvarõngad

Sulle soovitatud tooted

ORANŽ SAFIIR

Oranž safiir on võimendava mõjuga kristall, mis sobib hästi kirjanikele, lauljatele, kunstnikele või kellelegi, kes soovib väljendada oma sügavamaid emotsioone ja mõtteid kõige loomingulisemal viisil. Kristall kannab endas taevalikku inspiratsiooni ja muudab su vaimse visiooni tõelisuseks. Oranž safiir kiirgab elujõudu, mis tugevdab sinu seksuaalset energiat ja ihasid ning suurendab ka viljakust. See kristall rahustab südant ja vaimu. Kristall vabastab su soovimatud mõtted ja kaotab vaimse pinge. See aitab su mõistusel ka olla avatud elu ilu ja imede suhtes ning toob kehasse valgust, õnne ja taastab keha tasakaalu.
Oranž safiir aktiveerib ja puhastab su teise tšakra. See kontrollib su energiavoogu ja aitab informatsioonil minna mõistusest kehasse ning kehast mõistusesse. Tegemist on vabastava ja õnnetoova kiviga. See rikastab kõrgemat visiooni ja avab keha inspiratsioonile, tõhustades kogemusi ja suhtlust. See tagab, et su loominguline eneseväljendus on südamega samal lainel ning kõik eneseväljendused on mõeldud kõige paremate eesmärkide jaoks.
Oranž safiir toob õnneenergiat ja sõprust. See toob rohkem rahulolu armuelus ja suhetes ning toob perekonna omavahel lähemale.