NAISTE SÕRMUS

3308 toodet [i]
/
Kiirfilter
Select Alloy Sulam Sulam
Metalli
värv
Värv Värv
  • Filter Filter Veel
    Filter
Võrgustik 
Määra Tõusev Suund
Tooted 1 - 30 3308-st
lehekülje kohta
  • Järjesta
  • Filter
    Täiendatud
3308 customizable products found. [i]
Styles
Kivi
Metalli
värv
Karaat
Filter
Täiendatud
Laadib... Loading More Results...
Võrgustik 
Määra Tõusev Suund
Tooted 1 - 30 3308-st
lehekülje kohta

Naiste abielusõrmused – kelti sõrmused, keraamiline kuld, vintage-sõrmused ja palju muud

GLAMIRA abielusõrmuste kollektsiooniga tunned end eriliselt ning julgelt öeldes „Jah“ sõna altaril. Abiellumine on üks elu kõige olulisemaid sündmusi. GLAMIRA pakutav naiste abielusõrmuste valik pakub nii modernseid stiile kui ka klassikalisemaid disaine. See ilus ehe võlub kõiki ning sobib täiuslikult su kauni pruutkleidi juurde – sa lööd terve toa särama! GLAMIRA abielusõrmuste kollektsioon on disainitud täiuseni, et võimaldada igal pruudil leida „see õige“ sõrmus. Kasuta GLAMIRA samm-sammulist veebiprotsessi, mille abil on õige sõrmuse leidmine eriti lihtne.

Abielusõrmused, healhulgas kelti stiilis, keraamilise kullaga, klassikalised, lihtsad, roostevabast terasest, peened, vintage-abielusõrmused ja mitmed teised GLAMIRA disainid on saadaval erinevate sulamite ja kujudega ning on kõik valmistatud parimatest kvaliteetsetest materjalidest, mis kestavad terve elu. GLAMIRA.ee valikust leiad kindlasti midagi oma maitsele.

Abielusõrmuste valikusse kuuluvad ühevärvilised kullast, hõbedast, valgest kullast ja plaatinast abielusõrmused; pallaadiumist või hõbedast abielusõrmused ning elegantsed kahe- ja kolmevärvilised sõrmused nagu näiteks terase-kullaga sõrmused ning peened teemantsõrmused valge, kollase ja roosa kullaga. Meie valikuga saad end hellitada, olgu su valik klassikaline, lihtne või peenem kelti abielusõrmuse mudel. Brausi GLAMIRA laia abielusõrmuste valikut – me oleme kindlad, et su unelmate sõrmus on meie kollektsioonis olemas ning sa saad selle leida vaid mõne hiireklõpsu abil!