x
 
   

Maksmisinfo

KREDIITKAART

KREDIITKAART

Sa saad teha makse oma krediitkaardiga (MasterCard, Visa, American Express, Diners Club International, JCB), et tasuda tellimuse eest. Me garanteerime, et iga tehing, mis tehakse meie veebilehe kaudu, on turvaline ning sinu krediitkaardi andmeid ei salvestata meie süsteemis.

€ 0.00

PayPal

PayPal

Kui sa soovid maksta "PayPali" vahendusel, vali see oma makseviisiks ja sind suunatakse automaatselt PayPali lehele. Kui sul on juba PayPali konto, saad sa makse kinnitamiseks logida sisse oma kasutajaandmetega. Kui sul pole PayPali kontot, saad sa registreerida ja seejärel maksega jätkata.

€ 0.00

PANGAÜLEKANNE Adyen

PANGAÜLEKANNE Adyen

Kassas on pangakonto info - sealhulgas IBAN ja viitenumber - mida sa saad kasutada makse tegemiseks. Pea meeles, et sinu makse ilmumiseks kontol võib minna kuni 2-3 tööpäeva, olenevalt sinu pangast. Sinu tellimust töödeldakse ainult siis, kui makse on kätte saadud.
Palun veendu, et sa sisestaksid makseinfo täitmisel oma viitenumbri korrektselt. Kui viitenumber on vale või puudulik, saadab Adyen summa tagasi sinu panka ning sinu tellimust ei töödelda.

€ 0.00

trustlylogo

TRUSTLY

Kui sa valid selle maksemeetodi, näidatakse sulle nimekirja pankadest, millega Trustly koostööd teeb. Pärast panga valimist palutakse sul sisse logida ja kinnitada oma makse oma eelistatud autentimismeetodi kaudu.

€ 0.00