Laadin...

Taganemine

Seaduslik õigus taganeda

Teil on õigus taganeda oma tellimusest 14 päeva jooksul pärast tellimuse kohalejõudmist. Selleks peate saatma meile kirjaliku (see tähendab kirja, e-posti või faksi teel) teavituse taganemissoovist. Kui soovite olla kindel, et taganemine toimub ettenähtud ajal on oluline, et saadaksite meile kas teavituse või tagastaksite tooted 14 päeva jooksul.

Taganemisteade tuleb saata adressaadile:

GLAMIRA.ee
GLMR EOOD
bul. Andrey Lyapchev №1A
Sofia 1756, Bulgaria
E-post: klienditeenindus@glamira.ee

Taganemise tagajärjed:

Juhul kui tühistamine on edukas tagastatakse kõik tooted, teenused või rahasummad, mis on kummagi poole poolt antud ning kõik kogutud summad vabastatakse. Kui tooted on tarne tõttu kahjustada saanud peab klient selle kahju kompenseerima. Vältimaks, et peaksite tasuma kahjude eest kompensatsiooni, soovitame toodet mitte kasutada viisil, mis võiks selle väärtust vähendada. Kui toodete kahjustamise tagajärjel kuulub kompensatsioon tasumisele arvestatakse see maha summast, mis teile muidu tagastataks.

Taganemisõigus ei kehti järgnevate toodete puhul:

Tooted, mis on valmistatud vastavalt kliendi täpsustustele või mis on loodud vastavalt kliendi spetsiifilistele nõudmistele. Tooted, mida ei saa tagasi saata nende seisukorra tõttu ning tooted, mis saaksid liialt kergelt kahjustada ja tooted millel on kehtivusaeg.