Laadin...

Taganemine

Seaduslik õigus taganeda

Sul on õigus taganeda oma tellimusest 14 päeva jooksul pärast tellimuse kohalejõudmist. Sa pead saatma meile kirjaliku (see tähendab kirja, e-posti või faksi teel) teavituse taganemissoovist. Kui sa soovid olla kindel, et taganemine toimub ettenähtud ajal, on oluline, et sa saadaksid kas teavituse meile või tagastaksid tooted 14 päeva jooksul.

Taganemisteade tuleb saata adressaadile:

GLAMIRA.ee
GLMR EOOD
bul. Andrey Lyapchev №1A
Sofia 1756, Bulgaria
E-post: klienditeenindus@glamira.ee

Taganemise tagajärjed:

Juhul, kui tühistamine on edukas, tagastatakse kõik tooted, teenused või rahasummad, mis on kummagi poole poolt antud ning kõik kogutud summad vabastatakse. Kui tooted on tarne tõttu kahjustada saanud, peab klient selle kahju kompenseerima. Vältimaks, et sa peaksid tasuma kahjude eest kompensatsiooni, soovitame me toodet mitte kasutada mitte mingil viisil, mis võiks selle väärtust vähendada. Kui toodete kahjustamise tagajärjel kuulub kompensatsioon tasumisele, arvestatakse see maha summast, mis sulle muidu tagastataks.

Taganemisõigus ei kehti järgnevate toodete puhul:

Tooted, mis on valmistatud vastavalt kliendi täpsustustele või mis on loodud vastavalt kliendi spetsiifilistele nõudmistele, tooted, mida ei saa tagasi saata nende seisukorra tõttu, tooted, mis saaksid liialt kergelt kahjustada ning tooted, millel on kehtivusaeg.