Laadin...

Turvapoliitika

Me tagame oma veebilehe ja teiste süsteemide turvalisuse tehniliste ja organisatoorsete meetmetega, et kaitsta sinu andmeid kadumise, hävimise, ligipääsu, muutuste ja jagamiste eest kolmandate poolte poolt. Me teeme seda, kuna soovime, et sa saaksid meie veebilehte lehitseda turvaliselt ning meile on väga oluline, et su privaatsus oleks kaitstud. Me kasutame sinu poolt edastatud andmeid üksnes selleks, et töödelda su tellimust ning me ei jaga su andmeid mitte kunagi kolmandate pooltega, olgu see äritegevuse eesmärgil või muudel eesmärkidel.

Meie juures tellimuse tegemisel nõustud sa meie Privaatsuspoliitikaga ning sa nõustud, et sinu poolt edastatud andmeid kasutatakse sinu rahulolu tagamiseks, sealhulgas tellimuse kinnitamine ja jälgimine, informatsiooni võrdlemine, petturlike tegevuste vältimine, sinu toote tuvastamine, sulle abiinfo saatmine ning muude tegevuste tegemine, mille eesmärk on tagada rahuldav kliendikogemus.

SSL

Me tagame, et su andmeid käsitletakse konfidentsiaalselt ning need on krüpteeritud SSL (Secure-Socket-Layer) infoturbe protokolliga. Sinu tellimusega seonduvaid krüpteeritud andmeid, sealhulgas sinu nime, aadressit, krediitkaardi või pangaandmeid ei saa lugeda ükski kolmas pool. Sellele viitab väike "lukuikoon", mis on igal SSL-sertifikaati kasutaval veebilehel ning see asub aadressiriba alguses, kohe enne veebilehe aadressit.

Andmete turvalisus

Me tagame sinu krediitkaardinumbri, tehingute, isikukoodi ja muude isikuandmete turvalisuse sel ajal, kui neid andmeid saadetakse kliendilt meie domeenile. Tänu SSL turvatehnoloogiale, mis aitab saata andmeid kliendilt serverisse, ei satu andmed kolmandatele pooltele ning veendutakse, et andmeid kasutatakse üksnes nendel eesmärkidel, mille jaoks klient on veebilehel lehitsedes loa andnud.

PCI-vastavus

GLAMIRA hoiab andmeid turvaliselt PCI (ingl. k Payment Card Industry) tingimustele vastavas veebimajutuse pakkujas. Pikaajalise kogemusega ettevõttena mõistame me, kui oluline on klientidel tunda end turvaliselt internetis ostmise ajal ning me teame, et klientide andmete turvamine, eriti krediitkaardiandmete turvamine, on eduka äri alus. PCI eesmärk on optimeerida iga maksekaardi, olgu see deebetkaart, krediitkaart või sularahakaart, turvalisust. Tegemist on laialdaselt kasutusel olevate tingimustega, mis on loodud eesmärgiga kaitsta kliendi isikuandmete turvalisust ning garanteerida internetis ostlemise ajal turvalisus. Lisaks kaitseb see isikuandmete ja makseandmete väärkasutuse eest.