Laadin...

KÄEVÕRU SUURUSE JUHEND

Käevõru on ehe, mida kasutatakse nii igapäevaselt kui ka peenemate sündmuste puhul ning see sobib nii meeste kui naiste stiili juurde. Selleks, et valida parim käevõru vastavalt oma maitsele, on oluline välja selgitada õige suurus. Olenevalt kandja kaalust võib ka randme suurus muutuda. Samuti võib suurust mõjutada näiteks randmeluu struktuur. Tavaliselt on meestel naistest laiemad randmed. Tennisekäevõrude puhul tuleb tähelepanu pöörata sellele, milline on käe kuju siis, kui proovida käevõru kätte.

Keskmine käevõru suurus

Me mõistame, et sa ei taha kellegi teise rannet mõõta, kuna niiviisi rikuksid oma üllatuse.

Õnneks lubab aga meie 60-päevane tagastuspoliitika sul muuta käevõru, kui suurusega peaks tekkima probleem.

Naiste keskmine käevõru suurus on umbes 18cm, meestel umbes 20cm. Selline on ka GLAMIRA käevõruvalikute keskmine suurus.

GLAMIRA tasuta käevõrusuuruse määraja

Common Ring Sizes

Kui sul on raskusi käevõru õige suuruse väljaselgitamisel, on abiks käevõru suuruse määraja. Anname klientidele võimaluse selgitada välja käevõru suurus, seda tasuta saatmise võimalusega. Pea aga silmas, et siiski võib suurus erineda olenevalt valitud käevõrubrändist. Igal juhul aga abistab sind tasuta käevõrusuuruse määraja.

Tasuta käevõrusuuruse määraja saamiseks saada palun meile e-kiri aadressile klienditeenindus@glamira.ee lisades kirja oma nime ja aadressi ning märkides kirja pealkirjaks "telli käevõru suuruse määraja". Või täida siin olev vorm, et hõlpsalt tellida tasuta käevõrusuuruse määraja. Kui oled taotluse teinud, võib tasuta käevõrusuuruse määraja kohalejõudmiseks minna kuni 7 tööpäeva.

Väljaprinditav käevõrusuuruse määraja

Väljaprinditav käevõrusuuruse määraja

Kui sul on juhtumisi kodus printer, võid laadida alla selle PDF-vormingus prinditava käevõrusuuruse määraja. Veendu, et sa ei muuda failivormingut allalaadimise käigus, et originaalsuurus ei saaks mõjutatud.

Kui sa pole endiselt kindel, milline suurus on sulle parim, võid alati võtta ühendust meie ekspertidega, et teemast lähemalt rääkida. Võta ühendust 

Nipid käevõru suuruse mõõtmiseks

  • Tennisekäevõrude ja nahast käevõrude puhul veendu, et mõõdaksid randmeluu kohalt ning lisaksid mõõdule juurde umbes sentimeetri. Nii ei ole käevõru liiga kitsas ega liiga lai.
  • Kui tahad osta kinnise käevõru, sulge oma sõrmed rusikasse ning mõõda käe kõige laiemat kohta. Seejärel kasuta GLAMIRA mõõdutabelit, et välja selgitada sobiv suurus.
  • Meil on nahast käevõrusid ka meestele. Kui keskmine suurus tähendab keskmist käevõrusuurust üldiselt, saad veenduda õiges suuruses meie mõõdutabeli abil.

Käevõru suurustabel

Tabelist leiad käevõrude standardsuurused.

Uk Chart