Laadin...

KÄEVÕRU SUURUSE JUHEND

Käevõru on ehe, mida kasutatakse nii igapäevaselt kui ka peenemate sündmuste puhul ning see sobib nii meeste kui naiste stiili juurde. Selleks, et valida parim käevõru vastavalt oma maitsele on oluline välja selgitada õige suurus. Olenevalt kandja kaalust võib ka randme suurus muutuda. Samuti võib suurust mõjutada näiteks randmeluu struktuur. Tavaliselt on meestel naistest laiemad randmed. Tennisekäevõrude puhul tuleb tähelepanu pöörata sellele, milline on käe kuju siis, kui proovida käevõru kätte.

Keskmine käevõru suurus

Mõistame, et te ei soovi kellegi teise rannet mõõta, kuna niiviisi rikuksite oma üllatuse.

Õnneks lubab aga meie 60-päevane tagastuspoliitika teil käevõru muuta, kui suurusega peaks tekkima probleem.

Naiste keskmine käevõru suurus on umbes 18cm, meestel umbes 20cm. Selline on ka GLAMIRA käevõruvalikute keskmine suurus.

GLAMIRA tasuta käevõrusuuruse määraja

Common Ring Sizes

Kui teil on raskusi käevõru õige suuruse väljaselgitamisel siis on abiks käevõru suuruse määraja. Anname klientidele võimaluse selgitada välja käevõru suurus ning seda tasuta saatmise võimalusega. Pidage siiski silmas, et suurus võib erineda olenevalt valitud käevõrubrändist. Igal juhul aga abistab teid tasuta käevõrusuuruse määraja.

Tasuta käevõrusuuruse määraja saamiseks saatke palun meile e-kiri aadressile klienditeenindus@glamira.ee lisades kirja oma nime ja aadressi ning märkides kirja pealkirjaks "telli käevõru suuruse määraja". Või täitke all olev vorm, et hõlpsalt tellida tasuta käevõrusuuruse määraja. Kui olete taotluse teinud, võib tasuta käevõrusuuruse määraja kohalejõudmiseks minna kuni 7 tööpäeva.

Väljaprinditav käevõrusuuruse määraja

Väljaprinditav käevõrusuuruse määraja

Kui teil on juhtumisi kodus printer, võite laadida alla selle PDF-vormingus prinditava käevõrusuuruse määraja. Veenduge, et te ei muuda failivormingut allalaadimise käigus. Vastasel juhul võib originaalsuurus saada mõjutatud.

Kui te pole endiselt kindel milline suurus on parim, võite alati võtta ühendust meie ekspertidega, et teemast lähemalt rääkida. Võta ühendust 

Nipid käevõru suuruse mõõtmiseks

  • Tennisekäevõrude ja nahast käevõrude puhul veenduge, et mõõdaksite randmeluu kohalt ning lisaksite mõõdule juurde umbes sentimeetri. Nii ei ole käevõru liiga kitsas ega liiga lai.
  • Kui soovite osta kinnise käevõru, pange oma sõrmed rusikasse ning mõõda käe kõige laiemat kohta. Seejärel kasuta GLAMIRA mõõdutabelit, et välja selgitada sobiv suurus.
  • Meil on nahast käevõrusid ka meestele. Kui keskmine suurus tähendab keskmist käevõrusuurust üldiselt, saate veenduda õiges suuruses meie mõõdutabeli abil.

Käevõru suurustabel

Tabelist leiad käevõrude standardsuurused.

Uk Chart