Laadin...

Lõputud kalliskivide valikud

Unlimited Choices for The Gemstones

GLAMIRAs saad sa valida võrratult suurest valikust sobiva kalliskiviga ehte ja saad valida ka nende värvivalikute vahel. Me proovime alati pakkuda võimalikult palju erinevaid stiile, et meie klientidel oleks piisavalt valikuvõimalusi. Alates traditsioonilistest valgetest teemantidest kuni uute värviliste teemantideni või haruldaste kalliskivideni nagu Londoni sinine topaas - sa leiad kindlasti endale sobiva.

Erinevad stiilid

GLAMIRA disainerid püüdlevad alati selle poole, et meie klientidel oleks võimalikult palju valikuid. Seetõttu leiad sa meie veebilehelt meeletult suure valiku erinevaid ehtestiile, mis sobivad igale maitsele.

Aastatepikkune kogemus

Tänu pikaajalisele professionaalsele kogemusele ja soovile oma tööd alati tõhustada on GLAMIRA levinud paljudesse riikidesse ning on avanud osakondi kõikjal üle kogu maailma. Meilt tellides saad sa ehte, mis näitab meie pühendumust ja aastatepikkust kogemust.

Kvaliteeti hindavad professionaalid

GLAMIRA veendub, et kõik ehted oleksid parima kvaliteediga. Kõik tooted läbivad karmi kontrolli, mille viib läbi meie professionaalne tiim. Iga ehte detail on loodud ja toodetud ülima hoole ja täpsusega, kasutades selleks aastatepikkust kogemust ja teadmiseid valdkonnas.

Erinevad maksevõimalused

GLAMIRA üritab muuta tellimisprotsessi võimalikult lihtsaks ja mugavaks. Me pakume erinevaid maksemeetodeid, et saaksid valida endale sobivaima.

Eetilisus on tagatud

GLAMIRA teeb koostööd üksnes eetiliste ja reguleeritud kalliskivikaevandustega. Ostes meilt ehte, saad olla kindel, et kalliskivid ei ole pärit konfliktipiirkonnast ning on pärit vaid usaldusväärsetest allikatest.

Kiire tasuta saatmine

GLAMIRA toimetab tooted su aadressile kindlustatud tasuta ja kiire saatmismeetodiga. Me teeme koostööd usaldusväärsete kulleritega, kes veenduvad, et su tellimus jõuab sinuni turvaliselt ning võimalikult kiiresti.

Sertifikatsioon

Meie kliendid saavad GL sertifikaadi ning ka võimaluse tellida oma teemantehetele GIA sertifikaadid.

Telli riskivabalt

GLAMIRAst tellides võid sa olla kindel, et sa ei võta ühtegi riski. Me anname klientidele võimaluse tooteid tagastada 60 päeva jooksul juhul, kui sa pole kindel, et su ostetud ehe siiski sobib sulle täielikult. Sa ei peaks muretsema ka sõrmuse suuruse pärast, kuna sul on võimalik sõrmuse suurust muuta tasuta ühe korra 60 päeva jooksul. Sellele lisaks tõestab meie pakutav eluaegne garantii, et meie teenused on kvaliteetsed.