Laadin...

Lõputud kalliskivide valikud

Piiramatud valikud kalliskivide jaoks

GLAMIRAs saate valida laialdase valiku seast sobiva kalliskiviga ehte, samuti saate valida erinevate värvivalikute vahel. Proovime alati pakkuda võimalikult palju erinevaid stiile, et meie klientidel oleks piisavalt valikuvõimalusi. Alates traditsioonilistest valgetest teemantidest kuni uute värviliste teemantideni või haruldaste kalliskivideni nagu Londoni sinine topaas - leiate kindlasti endale sobiva.

Erinevad stiilid

GLAMIRA disainerid püüdlevad alati selle poole, et meie klientidel oleks võimalikult palju valikuid. Seetõttu leiate meie veebilehelt meeletult suure valiku erinevaid ehtestiile, mis sobivad igale maitsele.

Aastatepikkune kogemus

Tänu pikaajalisele professionaalsele kogemusele ja soovile oma tööd alati tõhustada on GLAMIRA levinud paljudesse riikidesse ning on avanud osakondi kõikjal üle kogu maailma. Meilt tellides saate ehte, mis näitab meie pühendumust ja aastatepikkust kogemust.

Kvaliteeti hindavad professionaalid

GLAMIRA veendub, et kõik ehted oleksid parima kvaliteediga. Kõik tooted läbivad karmi kontrolli, mille viib läbi meie professionaalne tiim. Iga ehte detail on loodud ja toodetud ülima hoole ja täpsusega, kasutades selleks aastatepikkust kogemust ja teadmiseid valdkonnas.

Erinevad maksevõimalused

GLAMIRA üritab muuta tellimisprotsessi võimalikult lihtsaks ja mugavaks. Me pakume erinevaid maksemeetodeid, et saaksite valida endale sobivaima.

Eetilisus on tagatud

GLAMIRA teeb koostööd üksnes eetiliste ja reguleeritud kalliskivikaevandustega. Ostes meilt ehte, saate olla kindel, et kalliskivid ei ole pärit konfliktipiirkonnast ning on pärit vaid usaldusväärsetest allikatest.

Kiire tasuta saatmine

GLAMIRA toimetab tooted teie aadressile kindlustatud tasuta ja kiire saatmismeetodiga. Me teeme koostööd usaldusväärsete kulleritega, kes veenduvad, et tellimus jõuab teieni turvaliselt ning võimalikult kiiresti.

Sertifikatsioon

Meie kliendid saavad GL sertifikaadi ning ka võimaluse tellida oma teemantehetele GIA sertifikaadid.

Telli riskivabalt

GLAMIRAst tellides võite olla kindel, et ei võta ühtegi riski. Anname klientidele võimaluse tooteid tagastada 60 päeva jooksul juhul, kui te pole kindel, et ostetud ehe siiski sobib täielikult. Te ei peaks muretsema ka sõrmuse suuruse pärast, kuna teil on võimalik sõrmuse suurust muuta tasuta ühe korra 60 päeva jooksul. Lisaks sellele tõestab meie pakutav eluaegne garantii, et teenused on kvaliteetsed.