Laadin...

Hinnapoliitika

Meie hinnapoliitika peegeldab meie eesmärki pakkuda turu parimat hinda, pakkudes samal ajal kõrget kvaliteeti. GLAMIRA on uhke oma toodete üle ning me pakume lõputut disainide valikut üheskoos erinevate kohandamisvõimalustega. Meie eesmärk on hoida hindu võimalikult soodsatena, samal ajal kvaliteedi arvelt kokku hoidmata.

GLAMIRA tegutseb üksnes interneti kaudu ning seetõttu pole meil suuri lisakulusid, mis on füüsiliste poodidega edasimüüjatel.

Kuidas me hoiame hindu madalana?

  • Pikaajaline kogemus juveelitööstuses - me oleme töötanud juveelinduses kakskümmend aastat ning teame, kuidas kulusid madalana hoida.

  • Kõik kalliskivid on pärit otse allikast - Toote lõpphinda mõjutavad kõik edasimüügimudeli sammud. Me oleme tootjad ning katame kõik tootmisprotsessi osad, alates esimesest hetkest kuni momendini, mil toode antakse kullerile. Me hoiame eemale importijatest, hulgimüüjatest ja teistest pooltest, suutes sedasi klientide jaoks raha kokku hoida.

  • Pikaajaline koostöö usaldusväärsete tarnijatega - parimate materjalide allikate ja heade suhete hoidmise tõttu saame me säästa tootmiskuludelt, mis peegeldub mõistlikus lõpphinnas. Pikaajalised koostööd usaldusväärsete tarnijatega parimate toormaterjalide saamiseks aitab meil pakkuda ühte soodsaimat hinda turul.

  • Töötame ainult internetis - see aitab meil hoida kokku kuludelt, mis on seotud füüsilise poe pidamisega ning mis muidu tõstaksid toote lõpphinda.

  • Pole laoseise - sa saad seda, mida sa soovid, mitte seda, mis meil on - kuna me toodame iga tellimuse nullist vastavalt sinu eelistustele ja kohandussoovidele, kasutame me materjale mõistlikult ning hoiame kokku laokuludelt, kuna me ei hoia laoseise. Me saame pakkuda parima pakkumise vastavalt sinu eelarvele ning pakume laia valikut metalle, karaate, suuruseid ja muid valikuid.

    Me teeme jõupingutusi selleks, et pakkuda oma klientidele parimaid hindu ning kõrgeimat kvaliteeti. Selle eesmärgi saavutamiseks ei saa me luua mitut toodet võrdlemise eesmärgil. Võrdlustellimuse korral on GLAMIRA-l õigus tühistada üks või mitu toodet tellimusest

  • Majasisesed eksperdid - disainerid, gemoloogid ja juveelieksperdid tuvastavad materjale ja nende kvaliteeti (metallid & kalliskivid), loovad uusi disaine ja toodavad kõike, ilma igasuguste lisanduvate halduskuludeta.

  • Pole peidetud kulusid - sa kohandad oma toote, valides ise kõik kohandused. Me ei lisa toote hinnale ühtegi ebarealistlikku kulu, seega sa maksad ehtsa väärtuse eest.

Klõpsa siia, et uurida lähemalt meie eetikapoliitika kohta.