Laadin...

Sõrmuse suuruse juhend

Õige sõrmusesuurus on on äärmiselt oluline erilise hetke jaoks. Sõrmus peab olema piisavalt kitsas, et mitte sõrmest ära tulla, kuid peab olema piisavalt avar, et mõnusalt üle sõrmenuki libiseda. Mõõtmeid mõjutab ka see, kas parasjagu on hommik või õhtu ning milline on ilm. Varahommikul või külma ilmaga on sõrmed väiksemad, kuid kui ilm on palav, on sõrmed suuremad. Sõrmuse suuruse mõõtmiseks on parim aeg õhtu, sest siis on sõrmed mõnusalt soojad. Kui sa kahtled kahe suuruse vahel, vali alati suurem. Kui su sõrmenukk on suurem kui sõrme alumine osa, mõõda ära nii sõrmenukk kui sõrme alumine osa ning vali suurus, mis on nende kahe mõõtme vahel. Sõrme tasuks alati mõõta paar korda päevas. Kui sõrmus on mõeldud üllatuseks, võid küsida kallima sõbralt või perelt, kas oleks võimalik salamisi laenata tema sõrmust ning minna juveliiri juurde, et suurus teada saada. Pea meeles ka seda, et parema ja vasaku käe sõrmede suurused on erinevad, seega on ka sõrmuste suurused erinevad.

Levinud sõrmusesuurused

Me mõistame, et interneti teel võib olla keeruline õige sõrmuse suuruse valimine, eriti kui sõrmus on mõeldud üllatuskingiks ja sa pead õige suuruse ära arvama.

Kui sa plaanid üllatust ja sa pole sõrmuse suuruses kindel, võid alati tellida keskmise suurusega sõrmuse ja saata selle meile tagasi esimese 60 päeva jooksul pärast tellimuse kättesaamist, et saaksime selle suurust muuta.

Keskmine sõrmuse suurus varieerub suurusest L1/2-N naiste puhul kuni suuruseni S-T1/2 meeste puhul.

Tasuta sõrmuse suuruse määraja GLAMIRAlt

Levinud sõrmusesuurused

Sõrmuse suuruse määraja on tööriist, millega saad välja selgitada oma sõrmuse suuruse. Me soovitame klientidel alati haarata sellest võimalusest, arvestades, et nii sõrmuse suuruse määraja kui saatmine on tasuta ning see on kõige täpsem viis sõrmuse suuruse väljaselgitamiseks.

Tasuta sõrmuse suuruse määraja saamiseks võid saata meile e-kirja aadressile klienditeenindus@glamira.ee ning lisa kirja oma nimi, alustades kirja teemareaga "Telli sõrmuse suuruse määraja" või täida ära see vorm. Kui vorm on täidetud, võib minna kuni 7 tööpäeva, kuni su tasuta sõrmuse suuruse määraja toimetatakse sinu aadressile.

Printable Ring Sizer

Väljaprinditav sõrmuse suuruse määraja

Juhul, kui erilise sündmuseni on vähe aega, võid alla laadida ka tasuta sõrmuse suuruse määraja PDF-formaadis, millega on kaasas ka juhised. Laadi alla tasuta sõrmuse suuruse määraja PDF-formaadis siit.

Kui sa ei ole endiselt kindel, milline suurus sobib sulle kõige paremini, võid sa võtta ühendust meie ekspertidega, et asjast lähemalt rääkida. Contact Us 

Nipid, kuidas mõõta sõrmuse suurust

  • Temperatuuri tõttu võib sõrmuse suuruse mõõtmisel saada vale tulemuse. Su sõrmed on vähemalt poole väiksemad, kui su kätel on külm, samas kui kätel on liiga palav, on sõrmed suuremad. Mõõda oma sõrme siis, kui oled keskmise temperatuuriga ruumis, eelistatavalt päeva lõpupoole, sest siis on sõrmed kõige jämedamad.
  • Mida laiem on sõrmus, seda tihedam see tundub sõrme ümber. Kui sa soovid tellida sõrmuse, mis on umbes 6 mm lai või laiemgi, võta tavalisest sõrmuse suurusest number suurem sõrmus. Suurte kividega sõrmused võivad pisut tõsta sõrmust, kui seda asetada külje peale. Pea meeles, et sa peaksid valima pisut suurema sõrmuse, kuna suured kivid võivad suurust moonutada.
  • Kui su sõrmenukk on suurem kui sõrme alumine osa, mõõda ära nii sõrmenukk kui sõrme alumine osa ja vali kahe vahele jääv suurus.
  • Su sõrmus peaks olema piisavalt suur, et mitte maha kukkuda, ent peaks olema piisavalt avar, et libiseda üle sõrmenuki. Kui sa kahtled kahe suuruse vahel, vali alati suurem sõrmus.
  • Mõõda sõrme 3 või 4 korda, et tulemus oleks võimalikult täpne.

Olulised märkused

  • Palun ära muuda sõrmuse suurust kolmanda poole nagu mõne teise juveliiri või kellegi teise juures peale GLAMIRA, kuna see tühistab su eluaegse garantii.
  • Suuruse muutmine võib sõltuvalt tootest võtta aega kuni 25 tööpäeva ning muudetud suurusega sõrmuse eest ei saa enam raha tagasi.

Sõrmuse suurustabel

Allpoolt leiad standardsete sõrmusesuuruste tabeli koos vastavate diameetrite ja ümbermõõtudega..

Uk Chart