Laadin...

Sõrmuse suuruse juhend

Õige sõrmusesuurus on on äärmiselt oluline erilise hetke jaoks. Sõrmus peab olema piisavalt kitsas, et mitte sõrmest ära tulla, kuid peab olema piisavalt avar, et mõnusalt üle sõrmenuki libiseda. Mõõtmeid mõjutab ka see, kas parasjagu on hommik või õhtu ning milline on ilm. Varahommikul või külma ilmaga on sõrmed peenemad, kuid kui ilm on palav on sõrmed paksemad. Sõrmuse suuruse mõõtmiseks on parim aeg õhtu, sest siis on sõrmed mõnusalt soojad. Kui sa kahtlete kahe suuruse vahel, valige alati suurem. Kui sõrmenukk on suurem kui sõrme alumine osa, mõõtke ära nii sõrmenukk kui sõrme alumine osa ning valige suurus, mis on nende kahe mõõtme vahel. Sõrme tasuks alati mõõta paar korda päevas. Kui sõrmus on mõeldud üllatuseks, võite küsida kallima sõbralt või perelt kas oleks võimalik salamisi laenata tema sõrmust ning minna juveliiri juurde, et suurus teada saada. Pea meeles ka seda, et parema ja vasaku käe sõrmede suurused on erinevad, seega on ka sõrmuste suurused erinevad.

Levinud sõrmusesuurused

Mõistame, et interneti teel võib olla keeruline õige sõrmuse suuruse valimine, eriti kui sõrmus on mõeldud üllatuskingiks ja sa peate õige suuruse ära arvama.

Kui plaanite üllatust ja pole sõrmuse suuruses kindel, võite alati tellida keskmise suurusega sõrmuse ja saata selle meile tagasi esimese 60 päeva jooksul pärast tellimuse kättesaamist, et saaksime selle suurust muuta.

Keskmine sõrmuse suurus varieerub suurusest L1/2-N naiste puhul kuni suuruseni S-T1/2 meeste puhul.

Tasuta sõrmuse suuruse määraja GLAMIRAlt

Levinud sõrmusesuurused

Sõrmuse suuruse määraja on tööriist, millega saate välja selgitada oma sõrmuse suuruse. Soovitame klientidel alati haarata sellest võimalusest, arvestades, et nii sõrmuse suuruse määraja kui saatmine on tasuta ning see on kõige täpsem viis sõrmuse suuruse väljaselgitamiseks.

Tasuta sõrmuse suuruse määramiseks võite saata meile e-kirja aadressile klienditeenindus@glamira.ee Lisage kirja oma nimi, alustades kirja teemareaga "Telli sõrmuse suuruse määraja" või täitke ära see vorm. Kui vorm on täidetud, võib minna kuni 7 tööpäeva kuni tasuta sõrmuse suuruse määraja toimetatakse teie aadressile.

Printable Ring Sizer

Väljaprinditav sõrmuse suuruse määraja

Juhul, kui erilise sündmuseni on vähe aega, võid alla laadida ka tasuta sõrmuse suuruse määraja PDF-formaadis, millega on kaasas ka juhised. Laadi alla tasuta sõrmuse suuruse määraja PDF-formaadis siit.

Kui te ei ole endiselt kindel milline suurus teile kõige paremini sobib, võite võtta ühendust meie ekspertidega, et asjast lähemalt rääkida. Võtke meiega ühendust 

Nipid kuidas mõõta sõrmuse suurust

  • Temperatuuri tõttu võib sõrmuse suuruse mõõtmisel saada vale tulemuse. Sõrmed on vähemalt poole väiksemad, kui kätel on külm, samas kui kätel on liiga palav, on sõrmed suuremad. Mõõtke oma sõrme siis, kui olete keskmise temperatuuriga ruumis, eelistatavalt päeva lõpupoole, sest siis on sõrmed kõige jämedamad.
  • Mida laiem on sõrmus, seda tihedam see tundub sõrme ümber. Kui soovite tellida sõrmuse, mis on umbes 6 mm lai või laiemgi, võta tavalisest sõrmuse suurusest number suurem sõrmus. Suurte kividega sõrmused võivad pisut tõsta sõrmust, kui seda asetada külje peale. Pidage meeles, et peaksite valima pisut suurema sõrmuse, kuna suured kivid võivad suurust moonutada.
  • Kui teie sõrmenukk on suurem kui sõrme alumine osa, mõõtke ära nii sõrmenukk kui sõrme alumine osa ja valige kahe vahele jääv suurus.
  • Su sõrmus peaks olema piisavalt suur, et mitte maha kukkuda, ent peaks olema piisavalt avar, et libiseda üle sõrmenuki. Kui kahtlete kahe suuruse vahel, valige alati suurem sõrmus.
  • Mõõtke sõrme 3 või 4 korda, et tulemus oleks võimalikult täpne.

Olulised märkused

  • Palun ärge muutke sõrmuse suurust kolmanda poole nagu mõne teise juveliiri või kellegi teise juures peale GLAMIRA, kuna see tühistab teie eluaegse garantii.
  • Suuruse muutmine võib sõltuvalt tootest võtta aega kuni 25 tööpäeva ning muudetud suurusega sõrmuse eest ei saa enam raha tagasi.

Sõrmuse suurustabel

Allpoolt leiad standardsete sõrmusesuuruste tabeli koos vastavate diameetrite ja ümbermõõtudega..

Uk Chart