KOLLEKTSIOONID

Me püüdleme täiuse poole ning üritame luua unikaalseid kollektsioone, mis vastavad su erakordsele kirele. Ära rahuldu keskpärasusega ning lase GLAMIRAL end juhtida kõige moodsamate ja peenemate ehete maailmas.

KAHEOSALISED

Sa ei pea enam rahulduma üheainsa sõrmusega! GLAMIRA pakub võimalust kasutada oma sõrmust kahel erineval viisil. Kõik, mida sa pead tegema, on voltima sõrmuse lahti ning sättima selle nii nagu soovid. Naudi eripärasust & lehitse meie kollektsiooni, kus on delikaatselt disainitud kaheosalised sõrmused.

PÄRL

Üks looduse imelisemaid ja vanimaid imesid pärlid on naiste meeli köitnud juba sajandeid. GLAMIRA toob sinuni parimad pärlid, mis on hoolikalt kogutud kvaliteetsetest allikatest. Vaata meie pärlikollektsiooni ning premeeri end eksklusiivsete ehetega.

EMAILITUD

Emailitud ehted on ühed hiljutised kõige trendikamad ehted, mis panevad päid pöörama vastupidavuse ja kauni läikiva pinna tõttu. GLAMIRA toob sinuni täiusliku moodsuse ja traditsioonide koosluse kollektsiooni näol, mida saad siin lehitseda.

Dreamy Hues

Safiiri kaunid värvid esindavad endas kõiki sinu unelmaid. Sinust saab see kaunis unelm, keda kõik meeles peavad. Dreamy Hues kollektsioonis on kõike, mida vajad selleks, et olla unikaalne ja meeldejääv.

Fusion

Uued tuuled ehtemaailmas - traditsioonilised disainid ühinevad moodsa esteetikaga. Fusion-ehted, mida valmistatakse traatvõrgu abil, on peene käsitöö ehe näide.
boderVAATA RINGI
 • Abielusõrmused

  Abielusõrmused
  Sinu eluaegne kaaslane… Sinu abielusõrmused esindavad katkematut armastust ja külluslikkust, eriti kui graveerid need personaalse sõnumiga..

 • Kihlasõrmused

  Kihlasõrmused
  Kihlasõrmus ärkab ellu vasakus sõrmes, mida peetakse “armastuse sooneks”. Nii ühendavad paarid oma südamed. Näita oma pühendumust imelise kihlasõrmusega!

 • Naiste ehted

  Naiste ehted
  Glamira on parim koht elegantsetele naistele leidmaks endale täiusliku kingituse meie kõrgkvaliteetsest, laiast naiste ehete valikust.

 • Meeste ehted

  Meeste ehted
  Glamira pakub uutmoodi stiili, elegantsust ja delikaatsust meeste ehetel. Mehed, kes hoolivad oma välimusest, leiavad kindlasti meie poest kõik vajaliku.