Laadin...

TAGASTUSED

Sõltuvalt sinu pangast võib raha jõuda sinu kontole 4-5 tööpäeva või kuni nädala jooksul.

Meil on väga paindlik tagastuspoliitika, seega sa ei pea muretsema, kui tellitud toode ei meeldi sulle. Meie tagastuspoliitika võimaldab toote tagastada 60 päeva jooksul pärast tellimist, juhul, kui tellimus vastab tagastuse nõuetele. Loe lisainfo jaoks meie tagastuspoliitikat.

Kõik, mida sa pead tegema, on täitma tagastusankeedi, esitama selle suuruse muutmiseks, printima välja ankeedi koopia ja saatma selle meile üheskoos oma tootega. Sa võid tellida ka tasuta sõrmuse suuruse määraja, veendumaks, et uus sõrmuse suurus on õige. Loe lisainfo jaoks meie tagastuspoliitikat.

Ei, kui sa saadad sõrmuse tagasi selleks, et selle suurust muuta või seda parandada, ära saada sõrmusega koos ühtegi aksessuaari ega lisanduvat toodet. Meil ei ole võimalik hoiustada muid tooteid, mis on meile saadetud, seega selliseid asju ei tagastata sulle pärast suuruse muutmise või parandamise protsessi..

Ei, palun ära lase oma toodet muuta kolmandal poolel, kuna see katkestab sinu eluaegse garantii.

Ei, me ei paku teenuseid toodetele, mis on valmistatud teiste tootjate poolt.

Graveeringu eemaldamine pole standardteenus, mida me pakume.

Sa võid toote välja vahetada seni, kuni see vastab tagastuse nõuetele. Sa võid lisainfo jaoks tutvuda meie tagastuspoliitikaga. Pea silmas, et kohandatud disaine ei saa vahetada ega tagastada.

Jah, saad küll. Graveering ei takista sõrmuse suuruse muutmist

Sõrmuse suuruse muutmise tasu sõltub toote valikutest ning sellest, milline on sõrmuse praeguse suuruse ja soovitud suuruse vahemik. Hinda mõjutavad ka metalli tüüp, kalliskivide hulk ja toote disain. Kui sa saadad sõrmuse meile, kontrollime seda ja teeme kindlaks, millist toimingut tuleb järgida. Seejärel anname teada hinna.