x
 
   
Roosa turmaliiniga ehted

Roosa turmaliiniga

Roosa turmaliini kalliskivi (ehk “erinevat värvi vääriskivi”) on väärtuslik poolvääriskivi, mis on peaaegu nagu kalliskivide kameeleon – selle värvigamma on lai ning võib ulatuda erkroosast maheda pastelse roosani, olenevalt sellest, milliste sulamite ja kalliskividega sa roosat turmaliini kombineerid.

Sulle soovitatud tooted
boderUuri rohkem

Roosa turmaliiniga

Roosa turmaliini kalliskivi (ehk “erinevat värvi vääriskivi”) on väärtuslik poolvääriskivi, mis on peaaegu nagu kalliskivide kameeleon – selle värvigamma on lai ning võib ulatuda erkroosast maheda pastelse roosani, olenevalt sellest, milliste sulamite ja kalliskividega sa roosat turmaliini kombineerid. Näiteks, kui sa kasutad seda kalliskivi valge kulla või hõbedaga, on kalliskivi värv säravam. Nagu ka selle värv, on roosa turmaliini struktuur keeruline, sisaldades alumiiniumboorsilikaate, rauda, magneesiumit ja muid metalle. Teise hüüdnimega rubelliit, roosa turmaliin on esindatud juba antiiksetes lugudes, eriti Egiptuse omades. Egiptuse legendi kohaselt reisis roosa turmaliin Maa sisemusest päikeseni, ületas vikerkaare ning võttis kaasa selle kõik värvid. Roosat turmaliini kaevandatakse üldiselt USA’s, Brasiilias ja Sri Lankal. Roosa turmaliin on oktoobrikuu sünnikivi ning Skorpioni tähtkuju kalliskivi.

Glamira pakub sulle ++ kvaliteediga roosasid turmaliine, et sa saaksid neid kasutada unikaalsete roosa turmaliiniga ehete loomiseks – nagu sõrmused naistele, meestele ja lastele, kaelakeed ja ripatsid, käevõrud ja kihlasõrmused. Põneva kirka roosa tooni tõttu sobivad need kalliskivid nii traditsioonilistesse kui ka kaasaegsematesse kooslustesse. Silmatorkava vikerkaarevärvi jaoks kohanda endale kuldne roosa turmaliiniga sõrmus või telli roosa turmaliiniga kihlasõrmus , et üllatada oma armastatut! Olgu roosa turmaliiniga kaelakees üksik ripats või mitmed erinevad kalliskivid, Glamira võimalustega saad luua tõeliselt ainulaadse ehte. Lisaks on see ideaalne kalliskivi roosa turmaliiniga kõrvarõngastes , aitamaks sul kuulda Maa helisid, roosa turmaliiniga käevõrus näed sa aga isegi kõige hallimal päeval vikerkaarevärve! Glamira annab sulle loomingulise vabaduse, jättes sulle võimaluse roosade turmaliinidega luua omaenda moodsa muinasjutu, mille peategelane oled sina!