Roosa turmaliiniga ehted

Pink tourmaline

Glamira pakub sulle AAA kvaliteediga roosasid turmaliine, et sa saaksid neid kasutada unikaalsete roosa turmaliiniga ehete loomiseks – nagu sõrmused naistele, meestele ja lastele, kaelakeed ja ripatsid, käevõrud ja kihlasõrmused. Põneva kirka roosa tooni tõttu sobivad need kalliskivid nii traditsioonilistesse kui ka kaasaegsematesse kooslustesse. Silmatorkava vikerkaarevärvi jaoks kohanda endale kuldne roosa turmaliiniga sõrmus või telli roosa turmaliiniga kihlasõrmus, et üllatada oma armastatut! Olgu roosa turmaliiniga kaelakees üksik ripats või mitmed erinevad kalliskivid, Glamira võimalustega saad luua tõeliselt ainulaadse ehte.


Roosa turmaliiniga kaelakeed aitavad nautida Looduse võlusid ning roosa turmaliiniga käevõru aitab rikastada ka kõige hallimat päeva! Glamira annab sulle vabad käed, et sa saaksid roosat turmaliini rakendada nii nagu ise soovid – loo omaenda kaasaegne muinasjutt ning ole selle muinasjutu peategelane!

Roosa turmaliin on väärtuslik poolvääriskivi, mis on peaaegu nagu kalliskivide kameeleon – selle värvigamma on lai ning võib ulatuda erkroosast maheda pastelse roosani, olenevalt sellest, milliste sulamite ja kalliskividega sa roosat turmaliini kombineerid. Näiteks, kui sa kasutad seda kalliskivi valge kulla või hõbedaga, on kalliskivi värv säravam. Nagu ka selle värv, on roosa turmaliini struktuur keeruline, sisaldades alumiiniumboorsilikaate, rauda, magneesiumit ja muid metalle. Teise hüüdnimega rubellite (rubiini-laadne), roosa turmaliin on esindatud juba antiiksetes lugudes, eriti Egiptuse omades. Egiptuse legendi kohaselt reisis roosa turmaliin Maa sisemusest päikeseni, ületas vikerkaare ning võttis kaasa selle kõik värvid. Roosat turmaliini kaevandatakse üldiselt USA’s, Brasiilias ja Sri Lankal. Roosa turmaliin on oktoobrikuu sünnikivi ning Skorpioni tähtkuju kalliskivi.