x
 
   
Peridoodiga ehted

Peridoodiga

Poolvääriskivi peridoodi värvus võib varieeruda erinevate roheliste toonide vahel – alates pistaatsiarohelisest oliiviroheliseni.

Sulle soovitatud tooted
boderUuri rohkem

Peridoodiga

Poolvääriskivi peridoodi värvus võib varieeruda erinevate roheliste toonide vahel – alates pistaatsiarohelisest oliiviroheliseni. Mis aga eristab seda teistest rohelistest kalliskividest nagu smaragd, on selle kuldne sära. Kalliskivi nimi pärineb Kreeka sõnast “peridona”, mis tähendab “rikkust andma”. Peridoot on üks vanimaid kalliskive ning seetõttu leidub viiteid sellele ka paljudes legendides, müütides ja lugudes. Peridooti võib kohata Antiik-Egiptuse lugudes juba 2000 aastat eKr ning isegi osades Piiblilugudes. Peridoot oli ka barokiajastu eelistatuim kalliskivi.

Peridooti leidub külluses Pakistanis ja Afganistanis, kuid seda leitakse ka Myanmaris, Hiinas, USA’s, Aafrikas ja Austraalias. Peridoot on augusti sünnikivi ning Lõvi tähtkuju kalliskivi.

Kõik Glamira kasutatavad peridoodid on ++ kvaliteediga ning neid loovad disainidesse vaid professionaalid. Lõpptulemuseks on meeliülendavad peridootjuveelid , sealhulgas sõrmused, kõrvarõngad, kaelakeed ja ripatsid, käevõrud, kihlasõrmused ja mansetinööbid! Glamira mitte ainult ei valmista tooteid, vaid meie kogenud tiim hoolitseb juveelide eest parimail viisil. Eksperdid soovitavad peridootehteid poleerida puuvillase lapiga, et tagada ehete säravusse pikaajaliselt, ning ei soovita ehteid jätta pikaks ajaks päikesevalguse kätte, kuna need võivad olla kuumusele tundlikud – nii saad säilitada peridoodi imelise rohelise, rikkaliku värvi. Glamira ehtemaailm jumaldab rohelist tooni ning seetõttu on see roheline kalliskivi väga populaarseks muutunud. Too oma ellu tükike kevadet, lisades oma ehetele see imeilus roheline kalliskivi! Peridoodiga kõrvarõngad rikastavad sind looduse jõuga või tähista oma purunematut armastust peridoot-kihlasõrmusega . Glamira pakub oma valikus kõiki metallisulameid (valge, kollane ja/või roosa kuld, hõbe) ning värve, et sa saaksid neid harmoniseerida peridoodiga. Samuti võid sa kombineerida imeilusa peridootsõrmuse loomiseks kalliskivi teiste kividega. Vii see stiil veelgi kaugemale ning kohanda võrratu peridoodiga käevõru , mis püüab pilke kõikjal, kuhu sa lähed!