x
 
   
AMETÜSTIST EHTED

AMETÜSTIST

Ametüstid on poolvääriskivid, mille värv varieerub helelillast sügavlilla ja roheliseni.

Sulle soovitatud tooted
boderUuri rohkem

AMETÜSTIST

Ametüstid on poolvääriskivid, mille värv varieerub helelillast sügavlilla ja roheliseni. Rikkalik värv tuleneb ametüsti kristallstruktuuris olevatest rauaühenditest. Kalliskivi kuulub kvartside perekonda. Kuigi peamiselt leidub ametüsti rikkalikult Brasiilias, Minas Gerais regioonis, leidub seda ka Madagaskari, Sri Lanka ja isegi Austria piirkonnas. Ametüst on Lõuna-Carolina ametlik osariigi kalliskivi.

Ametüst (nimetus tuleneb Kreeka sõnast “amethystos”, mille tähendus on “mitte-purjus”) on olnud mitmete müütide ja uskumuste keskpunktiks nii kristlikus, budistlikus kui kreeka mütoloogias. Ametüst on tuntud ravimisvõime poolest ning on olnud vooruslikkuse sümbol. Astroloogiliselt on ametüst Veebruari sünnikivi ja Kalade tähtkuju kivi.

Glamira jaoks on kõige olulisem tootmisprotsessis kvaliteet. Seetõttu pakume me Glamiras ainult kõrgkvaliteetseid kalliskive. Glamira valitud ametüstid on ++ kvaliteediga ning nendega on võimalik dekoreerida soovitud ehteid nii nagu sulle meeldib.

Tänu rikkalikule ja intensiivsele valguse käes muutuvale värvile on ametüstid ühed kõige silmatorkavamad kalliskivid Glamira disainides. Kujuta ette seda imelist värvide mängu, kus uued värvid ilmuvad vastavalt su tujule! Glamira disainides saad sa oma ehteid ametüstidega kaunistada just nii nagu sulle meeldib. Sa võid oma värvika aura väljendamiseks personaliseerida ametüstist sõrmuseid. Või kaunista oma kaela ametüstist kaelakeega, näitamaks oma südame soojust. Südantsoojendav ja võrratu suhe kivi ja Glamira disaini vahel on justkui omamoodi muinasjutt, mida jutustavad su kõrvu kaunistavad ametüstist kõrvarõngad! Ametüste saab kasutada Glamiras ka meeste ehete kaunistamiseks, kas siis üksi või teiste kivikeste embuses. Ametüstist mansetinööbid jäädvustavad karismat ja stiili. Leia maagia ja sära, kõik see mässitud ühe imelise kalliskivi embusesse.