x
 
   
Ehted Swarovski kristallidega

Swarovski kristallid

Swarovski on väike kristall, mis on moodustatud kokkusulatatud klaasist ja ränioksiidipulbrist ning lõigatud sobivasse kujusse kõrgtehnoloogiliste meetodite abil.

Sulle soovitatud tooted
boderVAATA RINGI

Swarovski kristallid

Swarovski on väike kristall, mis on moodustatud kokkusulatatud klaasist ja ränioksiidipulbrist ning lõigatud sobivasse kujusse kõrgtehnoloogiliste meetodite abil. Kristalle täiendatakse erilise pinnakattega, mistõttu meenutab nende sära teemante. Lisaks oma särale, puhtusele ja täiuslikule kvaliteedile eristab neid kristalle fakt, et nende sära on valguse käes nii sarnane teemantile, et on raske neid kahte eristada. Tegemist on inimloodud kalliskividega, mis on valmistatud kvaliteetsest klaasist, sisaldades kvartsi, liiva ja mineraale. Swarovski kristallid on loodud väga täpse tootmisprotsessi käigus, mis võimaldab anda kalliskividele niivõrd erilise sära.

Swarovski kristallid on loodud nii, et nende kvaliteet, värv, suurus ja kuju oleksid täiuslikud ning kõik see annab kristallile võrreldamatu ilu. GLAMIRA-st võid leida nii tumesiniseid, rohelisi, punaseid kui ka läbipaistvaid Swarovski variante mida on kasutatud kõrvarõngaste, kaelakeede, sõrmuste, käevõrude, mansetinööpide ja palju muu valmistamiseks. Kombineeri mistahes Swarovski värve teiste vääris- ja poolvääriskividega ning loo näiteks Swarovski sõrmus kuld- või hõbetoorikule. Või muuda mistahes disainiga käevõru detaile, et luua endale või lähedasele unikaalne Swarovski käevõru Sa võid kristallide värvi ja ilu näidata ka personaliseeritud Swarovski kõrvarõngastes GLAMIRA laseb valla sinu loomingulise külje!