Granaadiga ehted

Garnet

Esmaprioriteediks kvaliteet, Glamira valikus olevad granaadid on kõik AAA kvaliteediga, et luua imelisi granaatehteid, sealhulgas sõrmuseid, kaelakeesid, kõrvarõngaid, kihlasõrmuseid, käevõrusid, mansetinööpe ja palju muud nii naistele, meestele kui lastele.


Granaati peetakse kirgliku pühendumuse kiviks ning seetõttu sobib see täiuslikult armastuse tugevuse väljendamiseks. Granaadil on võime murda valgust ning seetõttu näeb pisikeste teemantidega ääristatud granaatsõrmus eriti taevalik välja. Granaadi ja teemantite kombinatsioon loob võluva ehte, eriti kui kasutatud on üheskoos teemante, granaate ja kulda. Kaunista näiteks oma kõrvu imearmsate granaatkõrvarõngastega. .

Glamiras saad sa luua ainulaadseid granaatkaelakeesid. Glamira lihtsa kohandusprotsessiga saad sa luua mugavalt juveelid, mis väljendavad täiuslikult su olemust!

Granaadi moodustavad sarnase füüsikalise- ja kristallistruktuuriga mineraalid. Granaat on silikaatide hulka kuuluv poolvääriskivi, millel on pruunikaspunane värvus. Nimetuse juured ulatuvad 14. sajandisse ning see on tuletatud sõnast “grenate” (“granaatõunapunane”). Granaat oli enim kasutatud kalliskivi hilises Antiik-Roomas ning nendega kaunistati rüütlite, valitsejate ja kuningate relvi, riideid ja juveele. Seda peeti rüütellikkuse sümboliks.


Ka tänapäeval on granaadid populaarsed ning neid kasutatakse tugevate, põnevate disainide loomiseks. Granaate kaevandatakse mitmel pool, sealhulgas Argentiina, Brasiilia ja Saksamaa. Granaat on Kaksikute ja jaanuari sünnikivi.