x
 
   
Granaadiga ehted

Granaadiga

Granaadi keemilises struktuuris on ühendatud sarnased mineraalid, millel on sarnased füüsilised ja kristalsed omadused. Silikaatide hulka kuuluv kalliskivi on poolvääriskivi ning on värvuselt pruunikaspunane.

Sulle soovitatud tooted
boderUuri rohkem

Granaadiga

Granaadi keemilises struktuuris on ühendatud sarnased mineraalid, millel on sarnased füüsilised ja kristalsed omadused. Silikaatide hulka kuuluv kalliskivi on poolvääriskivi ning on värvuselt pruunikaspunane. Granaadi nimi on pärit 14. sajandist ning see on tuletatud granaatõunast (“granaatõuna punane”9. Granaat oli kõige levinum kalliskivi hilises Antiik-Roomas, kus granaatidega kaunistati rüütlite, valitsejate ja kuningate relvi, ehteid ja riideid. Usuti, et see on rüütellike vooruste sümbol.

Ka täna on kalliskivi ehtemaailmas populaarne. Seda kasutatakse võimukate ja põnevate ehete loomiseks, eriti sõrmes või kõrvas kandmiseks. Granaate kaevandatakse mitmetes riikides, nende seas Argentiina, Brasiilia ja Saksamaa. Tegemist on Kaksikute tähtkuju traditsioonilise kalliskiviga ja Jaanuari sünnikiviga .

Kvaliteet on esmane prioriteet, mistõttu valib Glamira granaadid, millel on ++ kvaliteet ning töötleb neid selleks, et luua granaatehteid nagu sõrmuseid, kaelakeesid, kõrvarõngaid, kihlasõrmuseid, käevõrusid, mansetinööpe ja palju muud nii naistele, meestele kui ka lastele. Kuna granaate peetakse kirgliku pühendumise kalliskiviks, kasutab Glamira granaate selleks, et näidata armastuse jõudu! Kalliskivi ilu esitlemiseks saad sa kohandada granaatsõrmust näiteks ülipisikeste teemantidega koos. Granaatide ja teemantide koosluse tulemuseks on šarmikas, kontrastne ja põnev looming, eriti, kui ühes disainis kasutatakse samaaegselt teemanteid, granaate ja kulda . Lase granaatõuna seemnetel oma kõrvu kaunistada granaatkõrvarõngaste paariga. Glamiras saad sa luua ka ainulaadse granaatkaelakee . Glamiraga on ehete kohandamine lihtne ning sa saad luua ehted, mis esindavad täiuslikult sinu loomust!