x
 
   
Akvamariinidega ehted

Akvamariinidega

Kalliskivi akvamariin (nimi on tuletatud Ladina sõnadest ‘aqua’ (vesi) ja ‘mare’ (meri) ) on tuntud kui “kalliskivide kuningas”. Nagu nimigi viitab on selle kalliskivi värvus veesinine.

Sulle soovitatud tooted
boderUuri rohkem

Akvamariinidega

Kalliskivi akvamariin (nimi on tuletatud Ladina sõnadest ‘aqua’ (vesi) ja ‘mare’ (meri) ) on tuntud kui “kalliskivide kuningas”. Nagu nimigi viitab on selle kalliskivi värvus veesinine. Berüllide hulka kuuluvat poolvääriskivi võib leida peamiselt Lõuna-Ameerika riikidest. Vahel on leitud erakordselt suuri akvamariinkristalle ka Brasiiliast.

Akvamariin on väga tundlik kuumuse suhtes ning seetõttu ei tohiks seda jätta liialt suure kuumuse kätte – nii säilib kivi imeilus sinine toon, mis teeb selle kalliskivi niivõrd kuulsaks ja populaarseks. Lisaks värvile suudab akvamariin peegeldada nii naturaalset kui kunstlikku valgust väga hästi. Nagu mitmed teised kalliskivid, on ka akvamariin esinenud mitmetes vee ja merineitsidega seotud legendides ja müütides. Astroloogiliselt on akvamariin märtsi sünnikivi ja Veevalaja tähtkuju kivi.

Glamira pakub ainulaadset värvitooni erilistes akvamariinjuveelides. Valides ainult ++ kvaliteediga akvamariinid, pakub Glamira vee võimsust erinevate akvamariinide toonidega, alates helerohelisest kuni sügavsiniseni. Valides akvamariinidega kõrvarõngad, kuuled sa, kuidas merineitsid laulavad! Glamira toob oma disainidega merekohina lähemale ja võimaldab sukelduda sügavale merre, et leida unikaalseid juveele. Kaunista oma kaela üksiku akvamariini ripatsiga või kombineeri neid imelisi kalliskive akvamariinidega sõrmuses. Tunneta, kuidas sügava mere müstika peidab end su ehtes… Siin saad sa kohandada akvamariine iga disainiga ning tunnetada nende värskust oma hinges! Siit algab sinu enda isiklik unelm!