x
 
   
Tsitriinist ehted

Tsitriinist

Tsitriini kollane toon on tekkinud kõrge rõhu ja temperatuuri toimel tänu mangaanile ja titaanile.

Sulle soovitatud tooted
boderUuri rohkem

CITRINE

Tsitriini kollane toon on tekkinud kõrge rõhu ja temperatuuri toimel tänu mangaanile ja titaanile.Selle värvivarjund varieerub pastelsest kollasest pruunikasoranžini. Kvartside hulka kuuluva kalliskivina on see haruldane, puhas ja läikiv. Tsitriini on juba Kreeka ja Rooma uskumuste kohaselt peetud päikese sümboliks. Tsitriini võib leida ja kaevandada Ameerikas, eriti lõunakontinendil Brasiilia ja Boliivia kandis. Tsitriin on Kaksikute tähemärgi ja novembri sünnikivi .

Glamira valib tsitriinjuveelide loomiseks vaid ++ kvaliteediga kalliskivid ning loob sedasi kvaliteetseid kõrvarõngaid, sõrmuseid, kaelakeesid ja ripatseid, käevõrusid, kihlasõrmuseid ja mansetinööpe ning armsaid ehteid lastele. Meie veebipoes saad sa oma välimusele päikselisuse lisamiseks kohandada ehteid tsitriinidega. Kui kasutada tsitriine plaatina, hõbeda või valge kullaga ehetes märkad sa juveeli imelist sära ning kunstilist olemust.

Tsitriin, jõukuse ja edukuse mark, annab Glamira disainidele päikselise sära. Naiste jaoks annab see võimaluse tähistada oma naiselikkust ja kaasaegsust samaaegselt. Imeline tsitriinkõrvarõngaste paar annab sulle kahtlemata igavese päikesepaiste sära! Tsitriinkaelakee kaunistab su sisemist sarmikust veelgi enam. Sa saad särada kui täht, luues tsitriinsõrmuse . Pole teist võimalust, mis oleks ühtaegu nii rahakotisõbralik ja fenomenaalne!