x
 
   
Suitsusest kvartsist ehted

Suitsusest kvartsist

Poolvääriskivi suitskvartsi värv ulatub heledast kollakaspruunist sügava hallika mustani.

Sulle soovitatud tooted

Suitsusest kvartsist

Poolvääriskivi suitskvartsi värv ulatub heledast kollakaspruunist sügava hallika mustani. Unikaalse läbikumava värvi tõttu sobib see suurepäraselt iga värvi ja sulamiga, ilma et see kaotaks suitskvartsjuveelides oma sära.

Kivi nimetus on samuti pärit värvist: sõna on tuletatud kreekakeelsest sõnast "moroeis" (tume), mis viitab kivi suitsusele pruunikale ja hallikale toonile. Kalliskivi on leitud Antiik-Roomast, kuna arvati, et see kaitseb kurja eest ja tugevdab tahtejõudu. Lisaks kasutati seda Egiptuse püramiidide, kujude ja monumentide kaunistamiseks. Tänapäevasel juveeliturul on see üks haruldasemaid ja populaarsemaid kalliskive. Suitskvartsi kaevandatakse peamiselt Venemaal, Brasiilias, Zimbabwes, Šveitsis ja Hispaanias. Suitskvarts on Šotimaa rahvuslik kalliskivi ning seda on seal pikka aega peetud pühaks kiviks. Kalliskivi tuntakse ka kui Kaalude tähtkuju kivina.

Glamira pakutavad suitskvartskivid on ++ kvaliteediklassiga ning seda tarnitakse vaid valitud kohtadest, võimaldades meil selle uhkelt vääriskivide kategooriasse paigutada. See eriline kalliskivi ootab avastamist Glamira unikaalsetes disainides! Suitskvartssõrmusega on kindel, et oled alati stiilne. Kuna seda kalliskivi seostatakse jõukuse, ilu ja elegantsiga, võid sa näiteks luua imelise suitskvartskaelakee ning avastad, kui hästi see su stiiliga sobib. Või harmoniseeri suitskvartsi müstilist tooni kulla ja hõbedaga põnevates suitskvartskõrvarõngastes . Ükskõik, mida sa valid, sa ei saa valesti valida Glamiraga!