Rubiinidega ehted

Ruby

Rubiinehete loomiseks on Glamira põhiline juhis 4C põhimõte. Glamira kasutab vaid kõrgkvaliteetseid rubiine ning kasutab neid unikaalsete kõrvarõngaste, sõrmuste, kaelakeede, mansetinööpide ja mitmete muude esemete loomiseks. Erinevalt paljudest teistest kalliskividest meeldib rubiinidele päikesevalgus väga – just nii saavad rubiinid särada.

Glamira pakub sulle võimalust kombineerida rubiinide imelist sära oma ehetes. Glamira veebipoes saad sa konfigureerida ehteid, loomaks erilisi rubiinkõrvarõngaid ja rubiinkaelakeesid. Usutakse, et rubiin aitab selle kandjal langetada olulisi otsuseid, kui kanda rubiine vasakus käes.

Vali Glamirast rubiinsõrmus, mis aitab sul langetada mõjukaid otsuseid või lisa oma sõrmusele lisasära jaoks teemante. Rubiinid ja teemantid üheskoos loovad ilu ja tugevuse, mida ei leia kõikjalt …rohkem

Vääriskivi rubiin kuulub nelja suure kalliskivi – teemantite, smaragdide ja safiiride – hulka. Tugev, vastupidav ja haruldane, rubiin nagu ka safiir kuulub korundide hulka. Verepunase tooni annab rubiinile tema keemilises struktuuris olev kroom. Rubiine leidub peamiselt Birma piirkonnas, kus kaevandatakse maailma kõige paremaid rubiine. Rubiine leidub ka Tais, Keenias, Indias, Pakistanis, Sri Lankal, Afganistaanis, Kambodšas, Tansaanias, Austraalias ja Ameerika Ühendriikides.


Teadaolevalt kasutati esimest korda rubiine 480 aastat eKr kreeklaste ja roomlaste poolt. Rubiine kasutasid ka mitmed Hindu hõimud. Hindu kultuuris seostatakse rubiine kuninglikkuse ja jõukusega. Usutakse, et rubiin peegeldab südame joovastunud armastust ning seetõttu on rubiinidega pulmakingitused suurepärased, eriti kuna need on avastatud 2000 aastat tagasi. Rubiin on nii juulikuu sünnikivi kui ka Skorpioni tähemärgi kalliskivi.