Manseti nööbid

”Glamira”
Laadin...
Filtrid
Sorteerima vastavalt: Tihti ostetud tooted
Kivid
Karaat

Toodete Vaade

Nimistu Võrgustik
Sorteerima vastavalt: Tihti ostetud tooted
Lehekülg
1097 kohandatud toodet leitud. [i]
  1. lifetime warranty
  2. UUSIMAD DISAINID

  3. 60 day return policy
  4. Precisely Handcrafted Jewellery
Lehekülg

Personaliseeritud mansetinööbid meestele – kuld- ja hõbemansetinööbid

Kõige peenemad detailid mehe riietuse juures räägivad kõige rohkem kandja kohta. Seetõttu on mansetinööpide kandmine stiilne ja elegantne viis õrnaks isiksuse väljendamiseks. Pea meeles, et su stiil on nagu lugu: lugu, kus sa pead oma võimete parimaks näitamiseks valima täiusliku soomusrüü. Tasane kaitsja, tähelepanelik valvur... GLAMIRA aegumatute mansetinööpidega saad anda käistele sära! GLAMIRA’s saad olla oma legendi peaosatäitja ning lasta detailidel kõneleda intelligentsist, tugevast isiksusest ja ainulaadsusest.

GLAMIRA personaliseeritud mansetinööbid on tähendusrikkad ning väärtustatud ka aastate möödudes. Kui sa ei soovi kõva häälega välja öelda oma tundeid ja mõtteid, võid sa kohandada kullast mansetinööpe ning väljendada oma isiksust sügavamalt või lase GLAMIRA’l sulle valmistada hõbemansetinööbid ning saata need sulle üllatusena.

GLAMIRA aitab ka peigmeestel valida pulmariietuse juurde sobivaid detaile. Pulmapäeval ei tuleks end ehtida üleliia; GLAMIRA mansetinööbid lisavad riietusele just täiusliku peene viimistluse. Lisaks on võimalik neid kohandada, et saaksid veenduda nende sobivuses sinu maitsele. GLAMIRA konfiguratsioonisüsteemi abil saad edukalt valida kalliskive, metalle ja värve. Tulemuseks on võrratu mansetinööpide paar, mis tähistab uue eluetappi algust. GLAMIRA pulmamansetinööbid on detailid, milles sa ei pea kunagi kahtlema!

Sa saad kohandada mansetinööpide disaini just nii nagu sulle meeldib, valides värvi, kalliskivi kuju ja metalli tüübi. GLAMIRA mansetinööpide kollektsioon on peaaegu lõputu ning sealt leiab kindlasti midagi igale maitsele!