x
 
   

 

Värvilised Teemantid

Värvilised Teemantid

Uuri võrratuid viise, kuidas personaliseerida hetke, millest oled alati unistanud. Väljenda oma emotsioone värviliste teemantidega ja lase igal värvil jutustada lugu. Hoia mälestusi elus meie peenete teemantide abil.

SHOP by STONE
 • Kollane teemant

  Kollane teemant

  Ehted

  Sama särav nagu Päike, mitmed alternatiivsed disainid sobivad suurepäraselt kokku selle haruldase teemantiga.

  Kollane teemant
 • Sinine Teemant

  Ehted

  Teemant on veel kaunim, kui seda kaunistab ookeani- või taevakarva värv. Meie sinise teemantiga ehted vallutavad su südame...

  OSTLE NÜÜD
 • Roosa teemant

  Roosa teemant

  Ehted

  Väljendades luksust ja romantikat on roosad teemantid eriti sobivad lisandid naiste ehete kollektsioonis.

  OSTLE NÜÜD
 • Roheline Teemant

  Roheline Teemant

  Ehted

  Loodust, kasvamist, harmooniat, vastupidavust ja viljakust sümboliseerivatel rohelistel teemantidel on olemas kõik omadused.

  OSTLE NÜÜD
 • Pruun teemant

  Pruun teemant

  Ehted

  Need teemantid sobivad sulle eriti siis, kui oled šokolaadisõltlane ja soovid astuda sammukese edasi luksuslike ehete maailmas!

  OSTLE NÜÜD
Värvilised Teemantid

Värvilised Teemantid

Sõrmused

Ära piira viise, kuidas oma armastust väljendada. Iga eriline hetk saab alguse erilise värvilistest teemantidest sõrmusega. Kui sa arvad, et on aeg väljendada oma tundeid, võivad värvilised teemantid olla täiuslik valik. Ole teistest erinev ning tunne end eriliselt särava värvilistest teemantidest sõrmusega.

Värviliste teemantidega sõrmused
Värvilised Teemantid

Värvilised Teemantid

Kaelakeed

Võlu kõiki värvilistest teemantidest kaelakeedega, mis on loodud just sinu jaoks. Vali särava värviga stiil ja tunne, kuidas värvilisest teemantist kaelakee igavene ilu kaunistab su kaela ning hoiab mälestusi elus.

Värviliste teemantidega kaelakeed
Värvilised Teemantid

Värvilised Teemantid

Kõrvarõngad

It’s wildly surprising how famed a Värvilised Teemantid earring can look on your ears! Browse through a collection that will add a sparkle to your appearance. These earrings are for those who want to hear honesty…because a Värvilised Teemantid earring will talk louder than words and will whisper the truth.

Värviliste teemantidega kõrvarõngad