
- Tihti ostetud tooted
- Tihti ostetud tooted
- Tihti ostetud tooted
- Tihti ostetud tooted
- Tihti ostetud tootedMeeste sõrmus Acharnon Valge kuld 585 & Laboris Kasvatatud Teemant
0.632 crt - VS
1 441,00 €alates 367 € - Tihti ostetud tooted
- Tihti ostetud tootedMeeste väikese sõrme sõrmus Agelaou Valge kuld 585 & Must Teemant
0.48 crt - AAA
1 294,00 €alates 341 € - Tihti ostetud tootedMeeste sõrmus Vlachou Valge kuld 585 & Laboris Kasvatatud Teemant
0.612 crt - VS
1 505,00 €alates 308 € - Tihti ostetud tooted
- Tihti ostetud tooted
- Tihti ostetud tooted
- Tihti ostetud tootedMeeste väikese sõrme sõrmus Bighei Valge kuld 585 & Laboris Kasvatatud Teemant
0.168 crt - VS
1 616,00 €alates 342 € - Tihti ostetud tooted
- Tihti ostetud tootedMeeste sõrmus Schinias Valge kuld 585 & Laboris Kasvatatud Teemant
0.288 crt - VS
861,00 €alates 319 € - Tihti ostetud tooted
- Tihti ostetud tooted
- Tihti ostetud tootedMeeste sõrmus Zwick Valge kuld 585 & Laboris Kasvatatud Teemant
1.8 crt - VS
3 040,00 €alates 370 € - Tihti ostetud tooted
- Tihti ostetud tooted
- Tihti ostetud tooted
- Tihti ostetud tooted




Meeste sõrmus Quera Valge kuld 585 & Laboris Kasvatatud Teemant & Must Oonüks0.105 crt - VS
1 985,00 €alates 296 € - Tihti ostetud tootedMeeste sõrmus Hwardi Valge kuld 585 & Laboris Kasvatatud Teemant
0.1 crt - VS
1 235,00 €alates 242 € - Tihti ostetud tootedMeeste sõrmus Moade Valge kuld 585 & Must safiir & Valge Safiir
1.124 crt - AAA
1 797,00 €alates 337 € - Tihti ostetud tootedMeeste sõrmus Moultrie Valge kuld 585 & Laboris Kasvatatud Teemant
0.984 crt - VS
2 295,00 €alates 400 € - Tihti ostetud tooted
- Tihti ostetud tooted
- Tihti ostetud tooted
- Tihti ostetud tooted
- Tihti ostetud tooted
- Tihti ostetud tootedMeeste sõrmus Sagathonos Valge kuld 585 & Laboris Kasvatatud Teemant
0.128 crt - VS
1 033,00 €alates 275 € - Tihti ostetud tootedMeeste sõrmus Lavras Valge kuld 585 & Laboris Kasvatatud Teemant
0.784 crt - VS
1 983,00 €alates 389 € - Tihti ostetud tooted
- Tihti ostetud tootedMeeste väikese sõrme sõrmus Binantis Valge kuld 585 & Must Teemant
0.032 crt - AAA
915,00 €alates 237 € - Tihti ostetud tootedMeeste väikese sõrme sõrmus Gaveler Valge kuld 585 & Must Teemant
0.136 crt - AAA
972,00 €alates 272 € - Tihti ostetud tootedMeeste sõrmus Legree Valge kuld 585 & Laboris Kasvatatud Teemant
1.388 crt - VS
2 850,00 €alates 399 € - Tihti ostetud tooted
- Tihti ostetud tooted
- Tihti ostetud tooted
- Tihti ostetud tooted
- Tihti ostetud tooted
- Tihti ostetud tootedMeeste sõrmus Stormbane Valge kuld 585 & Laboris Kasvatatud Teemant
0.216 crt - VS
1 222,00 €alates 318 € - Tihti ostetud tooted
- Tihti ostetud tooted
- Tihti ostetud tooted
- Tihti ostetud tooted
- Tihti ostetud tooted
- Tihti ostetud tooted
- Tihti ostetud tooted
- Tihti ostetud tooted
- Tihti ostetud tooted
You’ve viewed 60 of 1663 products
KKK 585 Valge Kuld Sõrmused mehed jaoks kohta
GLAMIRA meeste teemantsõrmus on loodud ajatut elegantsi ja mehelikku jõudu silmas pidades. Iga teemant valitakse hoolikalt ja sõrmused valmistatakse käsitööna, tagades erakordse kvaliteedi ja detailide täpsuse. See meeste teemantsõrmus on täiuslik aksessuaar igale mehele, kes hindab stiili.
GLAMIRA meeste teemantsõrmuste valmistamisel kasutatakse ainult kvaliteetseid materjale, nagu 585 valge kuld, 585 kollane kuld, 585 roosa kuld ja plaatina. Iga valgest kullast teemantsõrmus on kaunistatud säravate teemantidega, mis rõhutavad ehete luksuslikkust ja vastupidavust. Meeste teemantsõrmus on loodud kestma.
Oma meeste teemantsõrmuse valimisel arvestage oma isikliku stiili ja eelistustega. Mõelge kulla värvile, teemandi suurusele ja seadele. Meeste teemantsõrmus valgest kullast on klassikaline valik, mis sobib paljudele. Pakume laia valikut, et leiaksite täiusliku teemantsõrmuse mehele.
585 valge kuld annab meeste teemantsõrmusele elegantse ja kaasaegse välimuse, mis toob teemantide sära eriti esile. See kvaliteetne kuld on vastupidav ja sobib igapäevaseks kandmiseks, pakkudes samal ajal luksuslikku tunnet. Teemantsõrmus mehele valgest kullast on ajatu valik.
Jah, saate oma meeste teemantsõrmust isikupärastada tasuta graveerimisega. See annab võimaluse lisada ehtele ainulaadse sõnumi või kuupäeva, muutes selle veelgi erilisemaks. Meie käsitöönä valmistatud eritellimusel teemantsõrmused meestele pakuvad isikupärastamisvõimalusi.
Õige sõrmuse suuruse leidmiseks soovitame kasutada meie veebilehel olevat suuruste juhendit või tellida tasuta sõrmusemõõtja. Täpne suurus on oluline, et teie meeste teemantsõrmus istuks mugavalt. Meeste teemantsõrmus peab olema ideaalselt istuv.
GLAMIRA pakub iga meeste teemantsõrmuse ostuga tasuta kohaletoimetamist Eestisse, 60-päevast tagastusõigust ja eluaegset garantiid. Meie eesmärk on tagada teie täielik rahulolu oma valgest kullast teemantsõrmusega. See on meie pühendumus kvaliteedile ja teenindusele.
Meeste teemantsõrmuse pikaealisuse tagamiseks puhastage seda regulaarselt pehme lapi ja seebiveega. Vältige kokkupuudet tugevate kemikaalidega ja eemaldage sõrmus füüsilise töö tegemisel. Nõuetekohane hooldus hoiab teie teemantsõrmus mehele säravana.
GLAMIRA meeste teemantsõrmus on suurepärane valik olulisteks sündmusteks, nagu kihlus või aastapäev, sümboliseerides püsivat armastust ja pühendumust. Iga valgest kullast teemantsõrmus on loodud kestma ja pakkuma eluaegset ilu. See meeste teemantsõrmus on täiuslik tähistus.
Jah, kõik GLAMIRA meeste teemantsõrmused on valmistatud käsitööna, mis tagab iga ehte ainulaadsuse ja kõrgeima kvaliteedi. See pühendumus detailidele muudab iga teemantsõrmuse mehele eriliseks ja väärtuslikuks. Teie meeste teemantsõrmus on ainulaadne kunstiteos.
Valgest kullast teemantsõrmus on ajatu valik
Kui räägime meeste teemantsõrmustest, siis valgest kullast teemantsõrmus on tõeliselt eriline valik. See on palju enamat kui lihtsalt ehe, see näitab stiili ja maitset. Valge kuld on sulam, mis saavutab oma heleda ja jaheda tooni tänu teatud metallide lisamisele puhtale kullale. See annab materjalile ka suurema vastupidavuse ja kriimustuskindluse võrreldes puhta kullaga. Meeste teemantsõrmused on sageli disainitud nii, et need rõhutaksid teemandi ilu, pakkudes samal ajal maskuliinset ja tugevat välimust. Valgest kullast sõrmus on ka praktiline, sest väiksemad kriimustused on sellel pinnal vähem märgatavad.
Teemantide sära annab sõrmusele isikupära
Meeste teemantsõrmuse disainimisel on keskmes teemant ise. Teemandid valget kullasõrmuses võivad olla erinevates lihvides, alates klassikalisest briljantlihvist kuni modernsema printsesslihvini. Iga lihv toob esile teemandi ainulaadse sära ja tule. Teemantidega ehted, eriti meeste teemantsõrmused, on tihtipeale disainitud nii, et teemant asetseb kindlalt ja on kaitstud igapäevase kulumise eest. Näiteks raam- või kanalseade pakub kivile head kaitset, säilitades samal ajal selle sära. Teemant on teadaolevalt kõige kõvem looduslik mineraal, mis tagab talle erakordse vastupidavuse.
Valge kuld sobib jahedama nahatooniga
Valgest kullast teemantsõrmus sobib eriti hästi jahedama nahatooniga meestele, kuna valge kulla jahe toon harmoneerub nahaga kaunilt. See teemantsõrmus mehele annab elegantse ja kaasaegse ilme. See on suurepärane valik mehele, kellele meeldib klassikaline, kuid samas moodne stiil. Olgu tegemist igapäevase kandmise või erilise sündmusega, valgest kullast teemantsõrmus on alati stiilne. Mehe kihlasõrmusena on see samuti kaunis ja ajatu valik. See on ehtekivi, mis räägib enda eest, ilma et peaks olema liiga toretsev.
Meeste teemantsõrmuse igapäevane hooldus
Meeste teemantsõrmused on loodud kestma, kuid nagu iga väärtuslik ehe, vajavad need ka hoolt. Valgest kullast teemantsõrmus on suhteliselt hooldusvaba, kuid aeg-ajalt tasub seda puhastada pehme lapi ja sooja seebiveega. See aitab eemaldada igapäevase mustuse ja taastada teemandi sära. Praktiline näpunäide: eemalda sõrmus enne raskemate füüsiliste tegevuste, näiteks trenni või aiatööde tegemist, et vältida kriimustusi või kahjustusi. Samuti on hea mõte vältida sõrmuse kokkupuudet tugevate kemikaalidega, mis võivad kahjustada kulla pinda. Teemant on vastupidav, aga kuld võib siiski kahjustada saada.
GLAMIRA pakub valgest kullast teemantsõrmuseid eritellimusel
GLAMIRA juures on iga meeste teemantsõrmus käsitööna valmistatud eritellimusel, mis tagab ehte ainulaadsuse ja kvaliteedi. Saate oma valgest kullast teemantsõrmuse isikupäraseks muuta, lisades sellele tasuta graveeringu. See annab sõrmusele veelgi suurema emotsionaalse väärtuse. Pakume kõigile tellimustele tasuta kohaletoimetamise Eestisse ja 60-päevase tagastusõiguse, et saaksite oma ostuga rahul olla. Lisaks anname igale ostetud ehtele eluaegse garantii, mis annab teile kindlustunde, et teie valitud teemantsõrmus teenib teid aastaid. Valides GLAMIRA, valite kvaliteedi ja usaldusväärsuse.









































