Laadin...

Tagastusblankett

 • Palun täida ja esita alljärgnev vorm oma toote tagastamiseks. Kui soovid enne tagastuse esitamist tutvuda meie tagastuspoliitikaga, saad seda teha selle lingi vahendusel: https://www.glamira.ee/return-policy/

  1. Suuruse muutmine
  2. Graveering
  3. Parandamise taotlus
  4. Tagasivõtmine
  Reason:
  See on kahjustatud
  Osad on puudu
  See ei ole see, mis ma tellisin
  Teised (kuni 1000 tähemärki)
  Maksemeetod *
  1. KREDIITKAART
  2. Bank Transfer
  3. Paypal
  Vali tagastatav toode :

  Sinu e-posti aadress ja tellimuse number peab tagastuse tegemiseks kattuma meie andmetega. Palun veendu, et su tellimuse number oleks õige ning su e-posti aadress on sama, mida sa kasutasid esialgse tellimuse tegemiseks.

  Kas sa soovid tagastuse jaoks saadetise silti? [?]
  Jah, ma sooviksin 10 € eest saadetise silti.
  1. Paki jätmine teeninduspunkti
  2. Kuller tuleb minu aadressile
 • OLULINE TEADE:
  • Pane tähele, et sinu tagastussoovi töödeldakse vastavalt infole, mille oled esitanud internetis. Arvesse ei võeta ühtegi käsitsi kirjutatud infot, mis on kirjutatud prinditud tagastusvormi peale.
  • Kiire ja tõhusa tagastusteenuse pakkumiseks ei ole meil võimalik muuta sinu tagastusnõudeid pärast seda, kui oled tagastusankeedi esitanud. Enne, kui jätkad vormi saatmisega, palun kontrolli üle kogu informatsioon, mille oled esitanud seoses oma tagastussooviga.
  • Suuruse muutmine võtab aega umbes 25 tööpäeva. Kui mõni sündmus nagu pulmad on lähenemas, soovitame toote saata pärast sündmuse toimumist. Sa võid ühendust võtta meie klienditoega, kui sinu 60-päevane tagastusperiood lõppeks enne sündmuse toimumise kuupäeva.
* Nõutud Väljad