Dimension Guide
Dimension Guide
 

Kujunda Oma

GLAMIRA Lapsed Pesent

1
[i]

2

 • 375 Kuld - 9K
 • 585 Kuld - 14K
 • 750 Kuld - 18K
 • 925 Hõbe
3

Do you want a chain with your pendant?

 • Jah
 • Ei
Your choice of chain will be sent in 585 gold.
 
4

5

6

169,00 €

GLAMIRA Lapsed Pesent

Valge kuld 585 / Valge Safiir

Stiil Ages 5-9 - Vaata veel

Hind on kuni 55% madalam võrreldes traditsiooniliste ehtepoodidega.
169,00 €
Sisaldab 20% Käibemaksu
Tasuta Tarne
60-päevane Tagastusõigus

GLAMIRA Lapsed Pesent

Valge kuld 585 / Valge Safiir

Stiil Kollektsioon Ages 5-9 - Vaata veel

GLAMIRA Lapsed Pesent
 • {{label}}:{{options}}
{{qty}} {{name}}
{{qty}} {{name}}
 •  
Detailid

Üldine

Eseme nr. [i] KIP-018
Tahke [i] Jah
Toote dimensioonid Click to View
Keskmine kaal 2.3 Grammid

Keskmine Kivi

[i]
Sertifikaat GL Certified
Värv [i]
Kivi selgus [i]
Kuju [i] Ümber
Lõige [i]
Karaat [i] 0.006
Kivide arv [i] 1
Kivi 1 Diameeter [i] 1.1 mm

Teile võib meeldida ka

Laadib... Loading Results...
 

 
HINNANGUD JA ARVUSTUSED

Jäta kommentaar ja jaga oma Glamira-elamust kõigiga!

Kliendifotod
Fotod tellitud tootest, mida meiega jagate, postitatakse siia.

SAATMISINFO

 • Eeldatav tarneaeg:
 •  
 • Tasuta saatmist korraldab:
 • DHL
 •  Tasuta Tarne
 •  Tasuta graveerimine
 •  Tasuta kinkekarp
 •  Anonüümse saatmise võimalus
OSTUGA SAADAVAD LISABOONUSED:
 • 60 Day Return Policy

  60-päevane tagastusõigus Me oleme pühendunud sinu rahulolule. Graveeritud või graveerimata, kui sa ei ole oma valikuga rahul, tagasta toode originaalses seisus 60 päeva jooksul.

 • 60 Day Resizing Policy

  60-päevane suuruse muutmise võimalus Head asjad saavad alguse väikestest detailidest. GLAMIRA aitab sul hoida üllatust saladusena ning võimaldab sõrmuse suurust ühe korra tasuta muuta 60 päeva jooksul pärast toote kättesaamist

 • Lifetime Warranty

  Eluaegne garantii Me usume oma ehete kvaliteeti ja pakume kõikidele oma toodetele eluaegset garantiid. Iga tellimus on valmistatud suurima hoolega meie ekspertide poolt, alates esimesest sekundist. Naudi professionaalse meisterlikkuse kvaliteeti ja tunne end enesekindlalt, kuna su unikaalse disainiga ehe kestab terve elu.

 • 100% Satisfaction Oriented Customer Support

  100% klientide rahulolule suunatud klienditeenindus GLAMIRA klienditeenindus aitab meeleldi sind ühes sinu elu kõige olulisemas sündmuses. Meie missioon on sinu rahulolu. Võta aega, et leida endale täiuslik disain ning me hoolitseme kõige muu eest.

 • Custom Made Jewellery

  Loodud just sulle Sinu eriline sündmus on meie jaoks kõige tähtsam ning me teame, kui tähtis on olla selleks täiesti valmis. Pühenda oma aega selleks, et valida täiuslik meisterlik ehe ning GLAMIRA loob selle just sinu jaoks.
  Sinu ostuga on kaasas ka tasuta peen kinkekarp, mis on disainitud professionaalide poolt, kuna iga pisidetail on tähtis.

 • Fast Delivery

  Kiire saatmine Ajastus on märksõna, mis kirjeldab üllatusettepaneku või pulmapeo korraldamist. GLAMIRA on uhke, kuna pakub ühte kõige kiiremat tootmis- ja saatmisaega turul.
  Lisaks pakume kõikidele tellimustele tasuta saatmist. Kui sa soovid, et su tellimus oleks üllatus, vali kassas lihtsalt anonüümse pakendi valik ning me saadame sulle toote lihtsas pakendis, millel pole GLAMIRA logo peal.

 • Authenticity Certificates for Brilliants and Gemstones

  Autentsussertifikaadid briljantidele ja kalliskividele Majasisesed gemoloogiaeksperdid uurivad lähedalt kõiki GLAMIRA teemante & kalliskive enne, kui neile väljastatakse sertifikaat. Igal tellimusel on kaasas sertifikaat. Kui sind huvitavad GIA (Ameerika Gemoloogiainstituudi) poolt sertifitseeritud teemantid, aitab meie klienditeenindus sind meeleldi selle osas.

 • Allergiavabad materjalid

  Allergiavabad materjalid Meie toodetes kasutavad peened kvaliteetsed materjalid ja kivikesed on allergiavabad. Ehete kandmisel on mugavus sama oluline kui ehe ise. Meie eesmärk on veenduda, et su personaliseeritud unikaalse disainiga ehe ei näeks mitte üksnes hea välja, vaid seda oleks ka mugav kanda.

 • Years of Experience

  Years of Experience Due to many years of professional attitude and striving to constantly improve our work, GLAMIRA has spread through many countries and have departments all around the world. Ordering from us assures a piece of jewellery that shows dedication to the field and years of experience.

 • Founded in Heilbronn - Germany, delivering top quality since 2008

  Loodud Heilbronnis, Saksamaal, kvaliteet alates aastast 2008 GLAMIRA Saksamaa juured eristavad meid teistest juveliiridest kahel põhjusel: kvaliteet ja täpsus. Aastatepikkuse professionaalse töö ja distsipliini käigus välja kujunenud ja testitud toimingud võimaldavad meil pakkuda parima kvaliteediga teenindust ja ehteid.

 • Direct from the source

  Direct from the source Kõik kalliskivid on pärit otse allikast. Toote lõpphinda mõjutavad kõik edasimüügimudeli sammud. Me oleme tootjad ning katame kõik tootmisprotsessi osad, alates esimesest hetkest kuni momendini, mil toode antakse kullerile. Me hoiame eemale importijatest, hulgimüüjatest ja teistest pooltest, suutes sedasi klientide jaoks raha kokku hoida.

 • Conflict free diamonds and gemstones

  Konfliktivabad teemantid, kalliskivid ja metallid Väärismetalle ja kalliskive kaevandatakse tihti kohutavate tingimuste all üle kogu maailma. GLAMIRA-s garanteerime, et kõik meie ehete valmistamiseks kasutatud teemantid, kalliskivid ja metallid on konfliktivabad, pärinevad eetilistest allikatest ja vägivallavabadest piirkondadest, kus järgitakse Kimberley protsessi.

Teemant

Teemante on kõrgelt hinnatud juba antiikajast. Teemantid, moodustudes üle miljardi aasta tagasi saja miili sügavusel Maa sisemuses, on kõige kõvemad vääriskivid. Teemante tuntakse ka kui “kalliskivide kuningannana ja kuningannade kalliskivina”. Kõik Glamira teemantid on ka konfliktivabad.

Sidrunikvarts

Poolvääriskivide hulka kuuluv sidrunkvarts meeldib juveelisõpradele oma värskendava värvi tõttu. Seda leidub enamasti värvivahemikes, mis ulatuvad heledast sidrunikarva kollasest erkkollase toonini. Kalliskivi tuntakse oma võimsate energeetilise võimete poolest, mis eemaldavad negatiivseid emotsioone, enesekahtluseid, tõstavad tuju ja toovad enesekindlust.

Zultaniit

Poolvääriskivide hulka kuuluv zultaniit hämmastav oma unikaalse värvimuutva omadusega. Sõltuvalt valgusallikast ja valguse suunast on see haruldane kalliskivi erinevat tooni. Päeval võib see olla laimiroheline, hämaras aga virsiku- või kirsikarva.

Roheline topaas

Poolvääriskivide hulka kuuluv roheline topaas kuulub topaaside hulka ning seda on tihti seostatud lojaalsuse ja armastusega kalliskivi rohelise värvi tõttu. Kalliskivi annab sisemise rahu, intellekti ja aitab lahendada probleeme ning toetada tervist.

Roheline safiir

Vääriskivide hulka kuuluv roheline safiir on saanud oma heledast piparmündirohelisest toonist kuni tumeda sügavrohelise toonini varieeruva värvuse rauasisalduse tõttu. On öeldud, et see haruldane kalliskivi on väga rahustav ning see rahustab pilku ja annab kandja suhtes rohkem usaldust.

Oranž safiir

Vääriskivide hulka kuuluv oranž safiir meelitab neid, kes jumaldavad oranži tooni. Selle õrnoranž kuni punakasoranž värv rahustab südant ja meelt, vabastab sind negatiivsetest mõtetest ja aktiveerib rõõmsameelsed energiad.

Teemant

Teemante on kõrgelt hinnatud juba antiikajast. Teemantid, moodustudes üle miljardi aasta tagasi saja miili sügavusel Maa sisemuses, on kõige kõvemad vääriskivid. Teemante tuntakse ka kui “kalliskivide kuningannana ja kuningannade kalliskivina”. Kõik Glamira teemantid on ka konfliktivabad.

Must teemant

Mustad teemantid on polükristall-teemantid. Põhimõtteliselt on see võrreldav struktuuriga, kus palju teemante on kokku purustatud. Neid teemante kutsutakse ka “carbonado-teemantiteks” nende puhta süsinikkristallstruktuuri pärast. Tehniliselt aga on tegemist teemantitega, mis on veelgi tugevamad ja haruldasemad kui valged teemantid.

ROOSA SAFIIR

Vääriskivide hulka kuuluvat roosat safiiri peeti üliharuldaseks, kuni 1990-ndatel avastati Madagaskaril uued varud. Roosa on aga safiiride üks kõige haruldasemaid värve. Kivikesed võivad olla igas värvitoonis, alates beebiroosast kuni sügava intensiivse fuksiinitoonini. Roosasid safiire peetakse lojaalsuse, usalduse ja siiruse esindajateks, seepärast on need väga populaarsed kihlasõrmuste kalliskivide seas.

RODOLIIT GRANAAT

Poolvääriskivide hulka kuuluv rodoliit granaat on kiirelt muutunud tavapäraseks juveelide kalliskiviks atraktiivse värvi ning tihtipeale väga puhta ja defektideta välimuse tõttu. Nimi pärineb kreekakeelsest sõnast "rhodon", mis tähendab roosi. Hinduismis seostatakse seda tšakratega ning arvatakse, et see parandab seksuaalset aktiivsust, annab tugevama turva- ja stabiilsustunde. Sellele lisaks peetakse kalliskivi äritegevuse edu toetavaks ja enesekindlust parandavaks.

LONDON BLUE TOPAAS

Üks saadaval olevast kolmest topaasipere poolvääriskivide toonidest, London Blue topaas on kahtlemata eriline ja eksklusiivne tumeda tooni tõttu. Tumedama tooniga London Blue topaas paistab silma ja seda jumaldavad need, kes ei soovi enda ümber näha mitte midagi tavapärast. Erilise roheka helgi ja tumehalli põhitooniga on London Blue topaas täiuslik kihlasõrmuste jaoks, kui sa soovid näidata, kuivõrd eriline on su armastus. See on kalliskivi, mis mitte üksnes ei köida kõikide pilku, vaid on ka arvatud, et see tõhustab suhtlusoskuseid.

MORGANIIT

Poolvääriskivide hulka kuuluvad morganiiti peetakse looduslikuks, erakordseks ja peeneks kalliskiviks, mida leiab vaid mõnest kohast üle kogu maailma. Seejuures ei peegelda selle haruldust aga selle hind. Kõige täpsema kirjelduse hulka kuuluvad sõnad nagu haruldane, helk, vastupidavus, hämmastav selgus ja briljantsus. Värv, mille loomisel on kaasa aidanud mangaan, võib varieeruda selgest hõbedasest roosast kuni virsikukarva või lillaka roosani, mistõttu on morganiit tõeliselt erakordne ja silmapaistev. Sarnaselt rohelisele smaragdile sümboliseerib morganiit taevalikku armastust, mis võib tuleneda faktist, et mõlemad kivid on berülli variandid. See on suurepärane valik unikaalse kihlasõrmuse jaoks või kingituseks erilise elujuhtumi puhul.

Ametüst

Poolvääriskivi ametüst on violetne kvartsi erim. Iseloomuliku ilusa värvi omandavad ametüstid rauaühenditest nende kristallstruktuuris, kuigi värvi võib mõjutada ka naturaalne radiatsioon.

Roheline turmaliin

Poolvääriskivi Rohelise Turmaliini (Verdeliit) keeruka kristallstruktuuri moodustavad mitmed erinevad metallid. Smaragdroheline toon on tänu kivi struktuuris olevale kroomile. Turmaliini peetakse õnne, edu, külluse ja heaolu talismaniks.

Tsitriin

Poolvääriskivi tsitriin, saanud oma nime tsitriinist – kollasest sidrunisarnasest puuviljast – ning tähendades mitmes keeles “sidrunit” on kollakas ja/või oranžikas kvartsi erim. Tsitriin on üks kõige populaarsemaid ja rahakotisõbralikumaid kalliskive ning seda seostatakse tihti edu ja heaoluga.

Smaragd

Vääriskivi smaragd on väärtuslik kalliskivi, eriti mida sügavamaks ja kirkamaks roheline toon muutub. Smaragd on üks haruldasemaid kalliskive ning selle pinnalt võib leida nö sünnimärke ehk mitmeid erinevaid pinnamurde ja –vorme. Veenuse kalliskivina sümboliseerib smaragd igavest noorust ja taassündi.

Sinine topaas

Poolvääriskivi topaasi leidub suurtes kristallides ning kvaliteetse lihvi korral kasutatakse topaasi kui ühte kõige väärtuslikumat kalliskivi. Topaasi värv varieerub värvitust kollaseni. Tugevaid topaase leidub suhteliselt palju, kuid naturaalse sinise tooniga topaasid on haruldased.

Granaat

Poolvääriskivi granaadi moodustavad mitmed sarnase füüsilise omaduse ja kristallstruktuuriga mineraalid. Granaate leidub erinevate värvide ja suurusega. Kõige tuntumad granaadid on siiski tumepunased ning need sümboliseerivad kirglikku pühendumust.

Rubiin

Vääriskivi rubiin on üks kõige ihaldusväärsemaid kalliskive oma tugevuse, vastupidavuse ja harulduse tõttu. Isegi suured läbipaistvad rubiinid on haruldasemad kui teemantid. Rubiin on elujõu ja kuninglikkuse sümbol olnud juba sajandeid.

Safiir

Vääriskivi safiir, korundi erim, tihtipeale läbipaistev või sinakas, on rahu ja õnne sümbol. Safiir on kõvaduselt järgmine peale rubiine ja teemante.

Valge safiir

Vääriskivi valge safiir on värvitu safiiri vorm. Safiir saab oma tooni tavaliselt metalliühenditelt moodustumise käigus. Valgel safiiril selliseid ühendeid ei ole ning seetõttu on tegemist unikaalse ja haruldase kalliskiviga.

Tuliopaal

Poolvääriskivi tuliopaal on põnev läbipaistev opaal, mis ei ole tavaliselt veiklev. Tuliopaali värvigamma varieerub kollase, oranži ja punaste toonide vahel. Tuliopaali peetakse kujutlusvõime ja unelmate talismaniks.

Kvarts

Poolvääriskivi kvartsi leidub mitmetes erinevates kivimites. Kvarts on tihti roosa, suitsukarva või muude varjunditega.

Roosa kvarts

Poolvääriskivi roosa kvarts on roosaka tooniga kvartsi erim. Roosa kvartsi värvitoon ulatub väga heledast mahedast roosast kuni intensiivse keskmise roosa toonini.

Suitskvarts

Poolvääriskivi suitskvarts on pruunikas suitsukarva kvartsi erim. Suitskvartsi värvitoon varieerub heledast hallikaspruunist sügavmustani.

Tansaniit

Poolvääriskivi tansaniit on sinine või lillakas tsoisiidi erim, mis sisaldab vanaadiumit. Üsna hiljuti avastatud vääriskivina on tansaniit juba muutunud üheks kõige populaarsemaks kalliskiviks. Tansaniiti peetakse elu sümboliks.

Swarovski kristall

Swarovski kristall on väike kristall, mis on kõrgtehnoloogiliselt töödeldud ja lihvitud. Swarovski kristalle eristab nende omadus lihvituna meenutada teemanti sära.

Swarovski Roheline

Swarovski kristall on väike kristall, mis on kõrgtehnoloogiliselt töödeldud ja lihvitud. Swarovski kristalle eristab nende omadus lihvituna meenutada teemanti sära.

Swarovski Sinine

Swarovski kristall on väike kristall, mis on kõrgtehnoloogiliselt töödeldud ja lihvitud. Swarovski kristalle eristab nende omadus lihvituna meenutada teemanti sära.

Swarovski Punane

Swarovski kristall on väike kristall, mis on kõrgtehnoloogiliselt töödeldud ja lihvitud. Swarovski kristalle eristab nende omadus lihvituna meenutada teemanti sära.

Peridoot

Poolvääriskivi peridoot ehk oliviin on väga levinud kolmekaraadisena. Üle viie karaadised kalliskivid on väga haruldased ning seetõttu ka rohkem hinnatud. Peridoodi värvigamma varieerub rohekate toonide vahel. Peridoot on jõukuse ja võimu sümbol.

Akvamariin

Poolvääriskivi akvamariin on heledate sinakasroheliste toonidega berülli erim.Selle nimi räägib iseenda eest: juba sajandeid on see klassikaline kalliskivi sümboliseerinud noorust, lootust, tervist ja truudust.

Roosa turmaliin

Poolvääriskivi roosa turmaliin on turmaliini kõige moodsam, enim tuntud ja laiema värvispektriga turmaliini erim. Seetõttu tuntakse seda ka kui kalliskivide vikerkaart.

Roheline ametüst

Poolvääriskivi roheline ametüst on heleroheline kvartskristall (tuntud ka kui prasioliit). Kivi distinktiivne roheline toon pärineb vulkaanilise aktiivsuse kuumusest või maakoore sisemuse naturaalsest kuumusest. Roheline ametüst on iseseisvuse ja armastuse mark.

Kollane safiir

Poolvääriskivi kollane safiir on safiiri naturaalne erim. Kollase tooni annab kalliskivile madal rauasisaldus. Kollast safiiri peetakse hea abielu ja truuduse sümboliks.

Pärl

Pärl on teadaolevalt kõige vanem kalliskivi ning on sajandeid peetud kõige väärtuslikumaks. Pärli eripära on tema päritolu elusolenditest nagu austrid ja molluskid. Pärleid leidub mitme erineva värvitooniga nagu roosa, valge ja must.

Pärl

Pärl on teadaolevalt kõige vanem kalliskivi ning on sajandeid peetud kõige väärtuslikumaks. Pärli eripära on tema päritolu elusolenditest nagu austrid ja molluskid. Pärleid leidub mitme erineva värvitooniga nagu roosa, valge ja must.

Pärl

Pärl on teadaolevalt kõige vanem kalliskivi ning on sajandeid peetud kõige väärtuslikumaks. Pärli eripära on tema päritolu elusolenditest nagu austrid ja molluskid. Pärleid leidub mitme erineva värvitooniga nagu roosa, valge ja must.

Oonüks

Must oonüks on kaltsedoni erim ning kuulub kristallide hulka. Oonüks on maalähedane kivi ning arvatakse, et selle kandja sisemised ebakõlad ja välised negatiivsed energiad kaovad.

Valge topaas

Valge topaas on poolvääriskivi ja silikaatmineraal, mis on väga sarnane teemantidele. Kuigi teemantidest hapram (Mohsi skaalal 8), on valge topaas väärtustatud oma sära ja läbipaistvuse poolest. Topaasi nimi pärineb kreekakeelsest sõnast ’tapazos’, mis tähendab ’otsima’. Pole ilmselt kokkusattumus, et valgeid topaase peetakse abistavaks vaimse teekonna otsinguil, lisaks peaks kalliskivi aitama muuta negatiivseid mõtteid positiivseteks, aitama sul leida oma tee, eesmärgi ning andma vajalikku lisaenergiat. Kui sa otsid pilkupüüdva kalliskiviga ehteid, mis on teemantidele võrdse sära ja läbipaistvusega, on vale topaas selgelt üks parimaid valikuid.
Värv võib olla südaöiselt sinine või mereväekarva sinakas. Valgus ei läbista kalliskivi, kvaliteetsete ehete baastase.
Silmaga nähtavate õrnade detailidega "Parema (AA)" kvaliteediga safiirid on sinaka tooniga ja valgus paistab õrnalt kalliskivist läbi.
"Parima (AAA)" kvaliteediga safiiride värv on rikkalikult sinine ning sellel on väga vähe silmaga märgatavaid detaile kalliskivi pinnal. Kui sa otsid kõrget säravust, siis see kvaliteediklass on sobiv.
Eriline lihv, mis muudab kalliskivi säravamaks ja värvi kirkamaks, lausa pimestab silmi oma säravusega. Üldiselt kaevandatud Tseiloni regioonist, toon on sügav ja teravalt sinine.
Värv on üldiselt tumepunane. Valgus ei läbista kalliskivi, kvaliteetsete ehete baastase.
Silmaga nähtavate õrnade detailidega "Parema (AA)" kvaliteediga rubiinid on keskmise roosakaspunase tooniga ja valgus paistab õrnalt kalliskivist läbi.
"Parima (AAA)" kvaliteediga rubiinide värv on keskmiselt punane ning sellel on väga vähe silmaga märgatavaid detaile kalliskivi pinnal. Kui sa otsid kõrget säravust, siis see kvaliteediklass on sobiv.
Eriline lihv, mis muudab kalliskivi säravamaks ja värvi kirkamaks, lausa pimestab silmi oma säravusega.
Värv on üldiselt keskmiselt roheline. Valgus ei läbista kalliskivi, kvaliteetsete ehete baastase.
Silmaga nähtavate õrnade detailidega "Parema (AA)" kvaliteediga smaragdid on keskmise rohelise tooniga ja valgus paistab õrnalt kalliskivist läbi.
"Parima (AAA)" kvaliteediga smaragdide värv on rikkalikult roheline ning sellel on väga vähe silmaga märgatavaid detaile kalliskivi pinnal. Kui sa otsid kõrget säravust, siis see kvaliteediklass on sobiv.
Eriline lihv, mis muudab kalliskivi säravamaks ja värvi kirkamaks, lausa pimestab silmi oma säravusega. Kantud kuningliku perekonna poolt, AAAA klassiga smaragdid on maailma parimad.
Nendel kollastel teemantidel on tavaliselt hele värvus ja madal värvi intensiivsus. Tegemist on kalliskivide minimaalse kvaliteediastmega.
Erksama värvi tõttu on see eelistatum kollane teemant. Nendel teemantidel on keskmise intensiivsusega värv ning pisut tumedam toon.
Need kollased teemantid on eelistatuimad kollaste teemantide hulgas. Neil on intensiivne kollane värvus ning need sobivad väga peenete ehete jaoks.
Nende kollaste teemantide värv on kõige intensiivsem ja rikkalikum. Sellised kollased teemantid on väga haruldased ja sobivad kõige peenemate ehete tarbeks.
Nendel sinistel teemantidel on tavaliselt heledam värvitoon ja madal intensiivsus. Tegemist on peenete ehete minimaalse nõudega.
Need sinised teemantid on eelistatuimad siniste teemantide hulgas. Neil on intensiivne sinine värvus ning need sobivad väga peenete ehete jaoks.
Nende siniste teemantide värv on kõige intensiivsem ja rikkalikum. Sellised sinised teemantid on väga haruldased ja sobivad kõige peenemate ehete tarbeks.
Erksama värvi tõttu on see eelistatum roosa teemant. Nendel teemantidel on keskmise intensiivsusega värv ning pisut tumedam toon.
Need roosad teemantid on eelistatuimad roosade teemantide hulgas. Neil on intensiivne roosa värvus ning need sobivad väga peenete ehete jaoks.
Nende roosade teemantide värv on kõige intensiivsem ja rikkalikum. Sellised roosad teemantid on väga haruldased ja sobivad kõige peenemate ehete tarbeks.
Nendel rohelistel teemantidel on tavaliselt heledam värvitoon ja madal intensiivsus. Tegemist on peenete ehete minimaalse nõudega.
Erksama värvi tõttu on see eelistatum roheline teemant. Nendel teemantidel on keskmise intensiivsusega värv ning pisut tumedam toon.
Need rohelised teemantid on eelistatuimad roheliste teemantide hulgas. Neil on intensiivne roheline värvus ning need sobivad väga peenete ehete jaoks.
Nende roheliste teemantide värv on kõige intensiivsem ja rikkalikum. Sellised rohelised teemantid on väga haruldased ja sobivad kõige peenemate ehete tarbeks.
Nendel pruunidel teemantidel on tavaliselt heledam värvitoon ja madal intensiivsus. Tegemist on peenete ehete minimaalse nõudega.
Erksama värvi tõttu on see eelistatum pruun teemant. Nendel teemantidel on keskmise intensiivsusega värv ning pisut tumedam toon.
Need pruunid teemantid on eelistatuimad pruunide teemantide hulgas. Neil on intensiivne pruun värvus ning need sobivad väga peenete ehete jaoks.
Nende pruunide teemantide värv on kõige intensiivsem ja rikkalikum. Sellised pruunid teemantid on väga haruldased ja sobivad kõige peenemate ehete tarbeks.
"Hea (A)" kvaliteediklassiga Ametüst on peenete ebatäiustega. Valgus ei lähe läbi kalliskivi. Tegemist on juveelide alamastmega.
Palja silmaga võib näha pisikesi ebatäiuseid. "Väga hea (AA)" kvaliteediklassiga Ametüst on värvitooniga, mis võimaldab valgusel pisut läbistada kalliskivi.
Suurepärase (AAA) kvaliteediklassiga Ametüst on kõrge kvaliteediga kalliskivi, mida leiab maailma parimate juveliiride juurest. Sellise kvaliteediga Ametüst on eelistatuim valik.
Traditsiooniliselt oli reliikvia (AAAA) kvaliteediklassiga Ametüst kasutusel ainult kuninglikes peredes. Need kalliskivid on kõrgeima selgusega, täiuslikud ja rikkalikuima värviga.
"Hea (A)" kvaliteediklassiga Tsitriin on peenete ebatäiustega. Valgus ei lähe läbi kalliskivi. Tegemist on juveelide alamastmega.
Palja silmaga võib näha pisikesi ebatäiuseid. "Väga hea (AA)" kvaliteediklassiga Tsitriin on värvitooniga, mis võimaldab valgusel pisut läbistada kalliskivi.
Suurepärase (AAA) kvaliteediklassiga Tsitriin on kõrge kvaliteediga kalliskivi, mida leiab maailma parimate juveliiride juurest. Sellise kvaliteediga Tsitriin on eelistatuim valik.
Traditsiooniliselt oli reliikvia (AAAA) kvaliteediklassiga Tsitriin kasutusel ainult kuninglikes peredes. Need kalliskivid on kõrgeima selgusega, täiuslikud ja rikkalikuima värviga.
"Hea (A)" kvaliteediklassiga Granaat on peenete ebatäiustega. Valgus ei lähe läbi kalliskivi. Tegemist on juveelide alamastmega.
Palja silmaga võib näha pisikesi ebatäiuseid. "Väga hea (AA)" kvaliteediklassiga Granaat on värvitooniga, mis võimaldab valgusel pisut läbistada kalliskivi.
Suurepärase (AAA) kvaliteediklassiga Granaat on kõrge kvaliteediga kalliskivi, mida leiab maailma parimate juveliiride juurest. Sellise kvaliteediga Granaat on eelistatuim valik.
Traditsiooniliselt oli reliikvia (AAAA) kvaliteediklassiga Granaat kasutusel ainult kuninglikes peredes. Need kalliskivid on kõrgeima selgusega, täiuslikud ja rikkalikuima värviga.
"Hea (A)" kvaliteediklassiga Sinine Topaas on peenete ebatäiustega. Valgus ei lähe läbi kalliskivi. Tegemist on juveelide alamastmega.
Palja silmaga võib näha pisikesi ebatäiuseid. "Väga hea (AA)" kvaliteediklassiga Sinine Topaas on värvitooniga, mis võimaldab valgusel pisut läbistada kalliskivi.
Suurepärase (AAA) kvaliteediklassiga Sinine Topaas on kõrge kvaliteediga kalliskivi, mida leiab maailma parimate juveliiride juurest. Sellise kvaliteediga Sinine Topaas on eelistatuim valik.
Traditsiooniliselt oli reliikvia (AAAA) kvaliteediklassiga Sinine Topaas kasutusel ainult kuninglikes peredes. Need kalliskivid on kõrgeima selgusega, täiuslikud ja rikkalikuima värviga.
"Hea (A)" kvaliteediklassiga Peridoot on peenete ebatäiustega. Valgus ei lähe läbi kalliskivi. Tegemist on juveelide alamastmega.
Palja silmaga võib näha pisikesi ebatäiuseid. "Väga hea (AA)" kvaliteediklassiga Peridoot on värvitooniga, mis võimaldab valgusel pisut läbistada kalliskivi.
Suurepärase (AAA) kvaliteediklassiga Peridoot on kõrge kvaliteediga kalliskivi, mida leiab maailma parimate juveliiride juurest. Sellise kvaliteediga Peridoot on eelistatuim valik.
Traditsiooniliselt oli reliikvia (AAAA) kvaliteediklassiga Peridoot kasutusel ainult kuninglikes peredes. Need kalliskivid on kõrgeima selgusega, täiuslikud ja rikkalikuima värviga.
"Hea (A)" kvaliteediklassiga Akvamariin on peenete ebatäiustega. Valgus ei lähe läbi kalliskivi. Tegemist on juveelide alamastmega.
Palja silmaga võib näha pisikesi ebatäiuseid. "Väga hea (AA)" kvaliteediklassiga Akvamariin on värvitooniga, mis võimaldab valgusel pisut läbistada kalliskivi.
Suurepärase (AAA) kvaliteediklassiga Akvamariin on kõrge kvaliteediga kalliskivi, mida leiab maailma parimate juveliiride juurest. Sellise kvaliteediga Akvamariin on eelistatuim valik.
Traditsiooniliselt oli reliikvia (AAAA) kvaliteediklassiga Akvamariin kasutusel ainult kuninglikes peredes. Need kalliskivid on kõrgeima selgusega, täiuslikud ja rikkalikuima värviga.
"Hea (A)" kvaliteediklassiga Tuliopaal on peenete ebatäiustega. Valgus ei lähe läbi kalliskivi. Tegemist on juveelide alamastmega.
Palja silmaga võib näha pisikesi ebatäiuseid. "Väga hea (AA)" kvaliteediklassiga Tuliopaal on värvitooniga, mis võimaldab valgusel pisut läbistada kalliskivi.
Suurepärase (AAA) kvaliteediklassiga Tuliopaal on kõrge kvaliteediga kalliskivi, mida leiab maailma parimate juveliiride juurest. Sellise kvaliteediga Tuliopaal on eelistatuim valik.
Traditsiooniliselt oli reliikvia (AAAA) kvaliteediklassiga Tuliopaal kasutusel ainult kuninglikes peredes. Need kalliskivid on kõrgeima selgusega, täiuslikud ja rikkalikuima värviga.
"Hea (A)" kvaliteediklassiga Roheline Ametüst on peenete ebatäiustega. Valgus ei lähe läbi kalliskivi. Tegemist on juveelide alamastmega.
Palja silmaga võib näha pisikesi ebatäiuseid. "Väga hea (AA)" kvaliteediklassiga Roheline Ametüst on värvitooniga, mis võimaldab valgusel pisut läbistada kalliskivi.
Suurepärase (AAA) kvaliteediklassiga Roheline Ametüst on kõrge kvaliteediga kalliskivi, mida leiab maailma parimate juveliiride juurest. Sellise kvaliteediga Roheline Ametüst on eelistatuim valik.
Traditsiooniliselt oli reliikvia (AAAA) kvaliteediklassiga Roheline Ametüst kasutusel ainult kuninglikes peredes. Need kalliskivid on kõrgeima selgusega, täiuslikud ja rikkalikuima värviga.
"Hea (A)" kvaliteediklassiga Roheline Turmaliin on peenete ebatäiustega. Valgus ei lähe läbi kalliskivi. Tegemist on juveelide alamastmega.
Palja silmaga võib näha pisikesi ebatäiuseid. "Väga hea (AA)" kvaliteediklassiga Roheline Turmaliin on värvitooniga, mis võimaldab valgusel pisut läbistada kalliskivi.
Suurepärase (AAA) kvaliteediklassiga Roheline Turmaliin on kõrge kvaliteediga kalliskivi, mida leiab maailma parimate juveliiride juurest. Sellise kvaliteediga Roheline Turmaliin on eelistatuim valik.
Traditsiooniliselt oli reliikvia (AAAA) kvaliteediklassiga Roheline Turmaliin kasutusel ainult kuninglikes peredes. Need kalliskivid on kõrgeima selgusega, täiuslikud ja rikkalikuima värviga.
"Hea (A)" kvaliteediklassiga Roosa Turmaliin on peenete ebatäiustega. Valgus ei lähe läbi kalliskivi. Tegemist on juveelide alamastmega.
Palja silmaga võib näha pisikesi ebatäiuseid. "Väga hea (AA)" kvaliteediklassiga Roosa Turmaliin on värvitooniga, mis võimaldab valgusel pisut läbistada kalliskivi.
Suurepärase (AAA) kvaliteediklassiga Roosa Turmaliin on kõrge kvaliteediga kalliskivi, mida leiab maailma parimate juveliiride juurest. Sellise kvaliteediga Roosa Turmaliin on eelistatuim valik.
Traditsiooniliselt oli reliikvia (AAAA) kvaliteediklassiga Roosa Turmaliin kasutusel ainult kuninglikes peredes. Need kalliskivid on kõrgeima selgusega, täiuslikud ja rikkalikuima värviga.
"Hea (A)" kvaliteediklassiga Roosa Kvarts on peenete ebatäiustega. Valgus ei lähe läbi kalliskivi. Tegemist on juveelide alamastmega.
Palja silmaga võib näha pisikesi ebatäiuseid. "Väga hea (AA)" kvaliteediklassiga Roosa Kvarts on värvitooniga, mis võimaldab valgusel pisut läbistada kalliskivi.
Suurepärase (AAA) kvaliteediklassiga Roosa Kvarts on kõrge kvaliteediga kalliskivi, mida leiab maailma parimate juveliiride juurest. Sellise kvaliteediga Roosa Kvarts on eelistatuim valik.
Traditsiooniliselt oli reliikvia (AAAA) kvaliteediklassiga Roosa Kvarts kasutusel ainult kuninglikes peredes. Need kalliskivid on kõrgeima selgusega, täiuslikud ja rikkalikuima värviga.
"Hea (A)" kvaliteediklassiga Tansaniit on peenete ebatäiustega. Valgus ei lähe läbi kalliskivi. Tegemist on juveelide alamastmega.
Palja silmaga võib näha pisikesi ebatäiuseid. "Väga hea (AA)" kvaliteediklassiga Tansaniit on värvitooniga, mis võimaldab valgusel pisut läbistada kalliskivi.
Suurepärase (AAA) kvaliteediklassiga Tansaniit on kõrge kvaliteediga kalliskivi, mida leiab maailma parimate juveliiride juurest. Sellise kvaliteediga Tansaniit on eelistatuim valik.
Traditsiooniliselt oli reliikvia (AAAA) kvaliteediklassiga Tansaniit kasutusel ainult kuninglikes peredes. Need kalliskivid on kõrgeima selgusega, täiuslikud ja rikkalikuima värviga.
"Hea (A)" kvaliteediklassiga Suitsukvarts on peenete ebatäiustega. Valgus ei lähe läbi kalliskivi. Tegemist on juveelide alamastmega.
Palja silmaga võib näha pisikesi ebatäiuseid. "Väga hea (AA)" kvaliteediklassiga Suitsukvarts on värvitooniga, mis võimaldab valgusel pisut läbistada kalliskivi.
Suurepärase (AAA) kvaliteediklassiga Suitsukvarts on kõrge kvaliteediga kalliskivi, mida leiab maailma parimate juveliiride juurest. Sellise kvaliteediga Suitsukvarts on eelistatuim valik.
Traditsiooniliselt oli reliikvia (AAAA) kvaliteediklassiga Suitsukvarts kasutusel ainult kuninglikes peredes. Need kalliskivid on kõrgeima selgusega, täiuslikud ja rikkalikuima värviga.
"Hea (A)" kvaliteediklassiga Morganiit on peenete ebatäiustega. Valgus ei lähe läbi kalliskivi. Tegemist on juveelide alamastmega.
Palja silmaga võib näha pisikesi ebatäiuseid. "Väga hea (AA)" kvaliteediklassiga Morganiit on värvitooniga, mis võimaldab valgusel pisut läbistada kalliskivi.
Suurepärase (AAA) kvaliteediklassiga Morganiit on kõrge kvaliteediga kalliskivi, mida leiab maailma parimate juveliiride juurest. Sellise kvaliteediga Morganiit on eelistatuim valik.
Traditsiooniliselt oli reliikvia (AAAA) kvaliteediklassiga Morganiit kasutusel ainult kuninglikes peredes. Need kalliskivid on kõrgeima selgusega, täiuslikud ja rikkalikuima värviga.
"Hea (A)" kvaliteediklassiga Rodoliit Granaat on peenete ebatäiustega. Valgus ei lähe läbi kalliskivi. Tegemist on juveelide alamastmega.
Palja silmaga võib näha pisikesi ebatäiuseid. "Väga hea (AA)" kvaliteediklassiga Rodoliit Granaat on värvitooniga, mis võimaldab valgusel pisut läbistada kalliskivi.
Suurepärase (AAA) kvaliteediklassiga Rodoliit Granaat on kõrge kvaliteediga kalliskivi, mida leiab maailma parimate juveliiride juurest. Sellise kvaliteediga Rodoliit Granaat on eelistatuim valik.
Traditsiooniliselt oli reliikvia (AAAA) kvaliteediklassiga Rodoliit Granaat kasutusel ainult kuninglikes peredes. Need kalliskivid on kõrgeima selgusega, täiuslikud ja rikkalikuima värviga.
"Hea (A)" kvaliteediklassiga Tsavoriit on peenete ebatäiustega. Valgus ei lähe läbi kalliskivi. Tegemist on juveelide alamastmega.
Palja silmaga võib näha pisikesi ebatäiuseid. "Väga hea (AA)" kvaliteediklassiga Tsavoriit on värvitooniga, mis võimaldab valgusel pisut läbistada kalliskivi.
Suurepärase (AAA) kvaliteediklassiga Tsavoriit on kõrge kvaliteediga kalliskivi, mida leiab maailma parimate juveliiride juurest. Sellise kvaliteediga Tsavoriit on eelistatuim valik.
Traditsiooniliselt oli reliikvia (AAAA) kvaliteediklassiga Tsavoriit kasutusel ainult kuninglikes peredes. Need kalliskivid on kõrgeima selgusega, täiuslikud ja rikkalikuima värviga.
Mõningate ebatäiustega ja heleda värviga kalliskivi. Valgus ei läbista kalliskivi.
Väikeseid ebatäiuseid või pisikesi sisemisi kristalle näeb ainult hoolikal vaatlemisel, kuid pole tõsiseid ebatäiuseid
Kõrge kvaliteediga kalliskivi, mida leiab maailma parimate juveliiride juurest. Kalliskivil on üliväikesed ebatäiused, mida palja silmaga ei näe.
Kõrgeima kvaliteediga kalliskivi, mis on veatu ja täiusliku lihviga. Ebatäiuseid ei näe isegi 10-kordsel suurendamisel.
Mõningate ebatäiustega ja heleda värviga kalliskivi. Valgus ei läbista kalliskivi.
Väikeseid ebatäiuseid või pisikesi sisemisi kristalle näeb ainult hoolikal vaatlemisel, kuid pole tõsiseid ebatäiuseid
Kõrge kvaliteediga kalliskivi, mida leiab maailma parimate juveliiride juurest. Kalliskivil on üliväikesed ebatäiused, mida palja silmaga ei näe.
Kõrgeima kvaliteediga kalliskivi, mis on veatu ja täiusliku lihviga. Ebatäiuseid ei näe isegi 10-kordsel suurendamisel.
Mõningate ebatäiustega ja heleda värviga kalliskivi. Valgus ei läbista kalliskivi.
Väikeseid ebatäiuseid või pisikesi sisemisi kristalle näeb ainult hoolikal vaatlemisel, kuid pole tõsiseid ebatäiuseid
Kõrge kvaliteediga kalliskivi, mida leiab maailma parimate juveliiride juurest. Kalliskivil on üliväikesed ebatäiused, mida palja silmaga ei näe.
Kõrgeima kvaliteediga kalliskivi, mis on veatu ja täiusliku lihviga. Ebatäiuseid ei näe isegi 10-kordsel suurendamisel.
Roheline Swarovski tsirkoonia: Nende kivide omadused on sarnased rohelistele kuubilistele tsirkooniatele. Ainus erinevus kuubilise tsirkoonia ja selle kivi vahel on fakt, et Swarovski on rahvusvaheliselt tuntud sünteetiliste kivikeste tootmise poolest.
Roheline kuubiline tsirkoonia: Rohelisi kuubilisi tsirkooniaid kasutatakse tihti smaragdide asemel. Tegemist on aga sünteetilise kiviga erinevalt smaragdist, mis on looduslik kalliskivi ja on saadaval rohkete erinevate värvitoonide ja kvaliteediastmetega.
Swarovski tsirkoonia: Nende kivide omadused on sarnased tavalistele kuubilistele tsirkooniatele - värvitud ja säravad. Ainus erinevus kuubilise tsirkoonia ja selle kivi vahel on fakt, et Swarovski on rahvusvaheliselt tuntud sünteetiliste kivikeste tootmise poolest.
Kuubiline tsirkoonia: Kuubiline tsirkoonia on tehislikult loodud materjal, mida kasutatakse ehtetööstuses selle vastupidavuse ja sära tõttu teemantite soodsa alternatiivina. See sünteetiline kivi võib olla selge ja värvitu, kuid ka värviline ja erinevate kujudega.
Tumesinine Swarovski tsirkoonia: Nende kivide omadused on sarnased sinistele kuubilistele tsirkooniatele. Ainus erinevus kuubilise tsirkoonia ja selle kivi vahel on fakt, et Swarovski on rahvusvaheliselt tuntud sünteetiliste kivikeste tootmise poolest.
Tumesinine kuubiline tsirkoonia: Siniseid kuubilisi tsirkooniaid kasutatakse tihti safiiride asemel. Tegemist on aga sünteetilise kiviga erinevalt safiirist, mis on looduslik kalliskivi ja on saadaval rohkete erinevate värvitoonide ja kvaliteediastmetega.
Punane Swarovski tsirkoonia: Nende kivide omadused on sarnased punastele kuubilistele tsirkooniatele. Ainus erinevus kuubilise tsirkoonia ja selle kivi vahel on fakt, et Swarovski on rahvusvaheliselt tuntud sünteetiliste kivikeste tootmise poolest.
Punane kuubiline tsirkoonia: Punaseid kuubilisi tsirkooniaid kasutatakse tihti rubiinide asemel. Tegemist on aga sünteetilise kiviga erinevalt rubiinist, mis on looduslik kalliskivi ja on saadaval rohkete erinevate värvitoonide ja kvaliteediastmetega.
Teemandites on õrnad defektid, mida on näha 10X suurenduse all ja mida võib märgata ka palja silmaga väga lähedalt uurides.
Selle grupi teemandites on õrnad defektid, mida on näha 10X suurenduse all ja mis on sageli nähtav palja silmaga.
Sellise puhtusega teemandites on väga väikesed defektid, mida võib näha 10X suurenduse all ja mis pole paljale silmale märgatavad.
Sellise puhtusega teemandid võivad sisaldada väga väga väikesi defekte, mida on isegi 10X suurenduse juures raske märgata ja mis on palja silmaga nähtamatud.
Sellise puhtusega teemandites on väga väikesed defektid, mida võib näha ainult suurenduse all ja mis pole paljale silmale märgatavad.
Sellise puhtusega teemandid võivad sisaldada väga väga väikesi defekte, mida on isegi 10X suurenduse juures raske märgata ja mis on palja silmaga nähtamatud.
Kvaliteediaste, mis tähendab, et kivil on "kerged kuni väga peened ebatäiused", mida ei ole palja silmaga nähtavad ning neid näeb ainult suurenduse all.
Kvaliteediaste, mis tähendab, et kivil on "väga väga peened ebatäiused" ning tegemist on ühe kõrgeima kvaliteediastmega, mis on võrdväärne täiusega.
Naturaalne särava värviga rubiin, mida pole kuumtöödeldud. Sellist tüüpi rubiin on kõrgtasemel kvaliteediga ning sellel on väga vähe ebatäiuseid, mida võib palja silmaga näha.
Naturaalne ja väga intensiivse värviga rubiin, mida pole kuumtöödeldud. Tuntud kui kõrgeima väärtusega rubiin.
Naturaalne särava värviga safiir, mida pole kuumtöödeldud. Sellist tüüpi safiirid on kõrgtasemel kvaliteediga ning sellel on väga vähe ebatäiuseid, mida võib palja silmaga näha.
Naturaalne ja väga intensiivse värviga safiir, mida pole kuumtöödeldud. Tuntud kui kõrgeima väärtusega safiir.
Naturaalne särava värviga smaragd, mida pole kuumtöödeldud. Sellist tüüpi smaragdid on kõrgtasemel kvaliteediga ning neil on väga vähe ebatäiuseid, mida võib palja silmaga näha.
Naturaalne ja väga intensiivse värviga smaragd, mida pole kuumtöödeldud. Tuntud kui kõrgeima väärtusega smaragd.

375 Punane Valge Kuld

Tähistused 18K, 14K, või 9K näitavad kui palju puhast kulda on segus. 24K kulda tuntakse 100% puhta kullana. Süsteem, mida kasutatakse näitamaks, kui palju puhast kulda on tootes:
375 Kuld - 9K kuld sisaldab 9 osa kulda ja 15 osa sulami teisi metalle, tavaliselt kas hõbedat, vaske, tsinki, plaatinat või palladiumi, tehes sellest 37,5% kulla.

375 Valge Punane Kuld

Tähistused 18K, 14K, või 9K näitavad kui palju puhast kulda on segus. 24K kulda tuntakse 100% puhta kullana. Süsteem , mida kasutatakse näitamaks, kui palju puhast kulda on tootes:
375 Kuld - 9K kuld sisaldab 9 osa kulda ja 15 osa sulami teisi metalle, tavaliselt kas hõbedat, vaske, tsinki, plaatinat või palladiumi, tehes sellest 37,5% kulla.

375 Valge Kollane

Tähistused 18K, 14K, või 9K näitavad kui palju puhast kulda on segus. 24K kulda tuntakse 100% puhta kullana. Süsteem, mida kasutatakse näitamaks, kui palju puhast kulda on tootes:
375 Kuld - 9K kuld sisaldab 9 osa kulda ja 15 osa sulami teisi metalle, tavaliselt kas hõbedat, vaske, tsinki, plaatinat või palladiumi, tehes sellest 37,5% kulla.

375 Kollane Valge Kuld

Tähistused 18K, 14K, või 9K näitavad kui palju puhast kulda on segus. 24K kulda tuntakse 100% puhta kullana. Süsteem , mida kasutatakse näitamaks, kui palju puhast kulda on tootes:
375 Kuld - 9K kuld sisaldab 9 osa kulda ja 15 osa sulami teisi metalle, tavaliselt kas hõbedat, vaske, tsinki, plaatinat või palladiumi, tehes sellest 37,5% kulla.

375 Valge Kollane Punane Kuld

Tähistused 18K, 14K, või 9K näitavad kui palju puhast kulda on segus. 24K kulda tuntakse 100% puhta kullana. Süsteem, mida kasutatakse näitamaks, kui palju puhast kulda on tootes:
375 Kuld - 9K kuld sisaldab 9 osa kulda ja 15 osa sulami teisi metalle, tavaliselt kas hõbedat, vaske, tsinki, plaatinat või palladiumi, tehes sellest 37,5% kulla.

375 Kollane Valge Punane Kuld

Tähistused 18K, 14K, või 9K näitavad kui palju puhast kulda on segus. 24K kulda tuntakse 100% puhta kullana. Süsteem , mida kasutatakse näitamaks, kui palju puhast kulda on tootes:
375 Kuld - 9K kuld sisaldab 9 osa kulda ja 15 osa sulami teisi metalle, tavaliselt kas hõbedat, vaske, tsinki, plaatinat või palladiumi, tehes sellest 37,5% kulla.

375 Punane Valge Kollane Kuld

Tähistused 18K, 14K, või 9K näitavad kui palju puhast kulda on segus. 24K kulda tuntakse 100% puhta kullana. Süsteem, mida kasutatakse näitamaks, kui palju puhast kulda on tootes:
375 Kuld - 9K kuld sisaldab 9 osa kulda ja 15 osa sulami teisi metalle, tavaliselt kas hõbedat, vaske, tsinki, plaatinat või palladiumi, tehes sellest 37,5% kulla.

375 Valge Kuld

Tähistused 18K, 14K, või 9K näitavad kui palju puhast kulda on segus. 24K kulda tuntakse 100% puhta kullana. Süsteem, mida kasutatakse näitamaks, kui palju puhast kulda on tootes:
375 Kuld - 9K kuld sisaldab 9 osa kulda ja 15 osa sulami teisi metalle, tavaliselt kas hõbedat, vaske, tsinki, plaatinat või palladiumi, tehes sellest 37,5% kulla.

375 Kollane Kuld

Tähistused 18K, 14K, või 9K näitavad kui palju puhast kulda on segus. 24K kulda tuntakse 100% puhta kullana. Süsteem, mida kasutatakse näitamaks, kui palju puhast kulda on tootes:
375 Kuld - 9K kuld sisaldab 9 osa kulda ja 15 osa sulami teisi metalle, tavaliselt kas hõbedat, vaske, tsinki, plaatinat või palladiumi, tehes sellest 37,5% kulla.

375 Punane Kuld

Tähistused 18K, 14K, või 9K näitavad kui palju puhast kulda on segus. 24K kulda tuntakse 100% puhta kullana. Süsteem, mida kasutatakse näitamaks, kui palju puhast kulda on tootes:
375 Kuld - 9K kuld sisaldab 9 osa kulda ja 15 osa sulami teisi metalle, tavaliselt kas hõbedat, vaske, tsinki, plaatinat või palladiumi, tehes sellest 37,5% kulla.

585 Punane Valge Kuld

Tähistused 18K, 14K, või 9K näitavad kui palju puhast kulda on segus. 24K kulda tuntakse 100% puhta kullana. Süsteem, mida kasutatakse näitamaks, kui palju puhast kulda on tootes:
585 Kuld - 14K kuld sisaldab 14 osa kulda ja 10 osa sulami teisi metalle, tavaliselt kas hõbedat, vaske, tsinki, plaatinat või palladiumi, tehes sellest 58.5% kulla.

585 Valge Punane Kuld

Tähistused 18K, 14K, või 9K näitavad kui palju puhast kulda on segus. 24K kulda tuntakse 100% puhta kullana. Süsteem, mida kasutatakse näitamaks, kui palju puhast kulda on tootes:
585 Kuld - 14K kuld sisaldab 14 osa kulda ja 10 osa sulami teisi metalle, tavaliselt kas hõbedat, vaske, tsinki, plaatinat või palladiumi, tehes sellest 58.5% kulla.

585 Valge Kollane Kuld

Tähistused 18K, 14K, või 9K näitavad kui palju puhast kulda on segus. 24K kulda tuntakse 100% puhta kullana. Süsteem, mida kasutatakse näitamaks, kui palju puhast kulda on tootes:
585 Kuld - 14K kuld sisaldab 14 osa kulda ja 10 osa sulami teisi metalle, tavaliselt kas hõbedat, vaske, tsinki, plaatinat või palladiumi, tehes sellest 58.5% kulla.

585 Kollane Valge Kuld

Tähistused 18K, 14K, või 9K näitavad kui palju puhast kulda on segus. 24K kulda tuntakse 100% puhta kullana. Süsteem, mida kasutatakse näitamaks, kui palju puhast kulda on tootes:
585 Kuld - 14K kuld sisaldab 14 osa kulda ja 10 osa sulami teisi metalle, tavaliselt kas hõbedat, vaske, tsinki, plaatinat või palladiumi, tehes sellest 58.5% kulla.

585 Valge Kollane Punane Kuld

Tähistused 18K, 14K, või 9K näitavad kui palju puhast kulda on segus. 24K kulda tuntakse 100% puhta kullana. Süsteem, mida kasutatakse näitamaks, kui palju puhast kulda on tootes:
585 Kuld - 14K kuld sisaldab 14 osa kulda ja 10 osa sulami teisi metalle, tavaliselt kas hõbedat, vaske, tsinki, plaatinat või palladiumi, tehes sellest 58.5% kulla.

585 Kollane Valge Punane Kuld

Tähistused 18K, 14K, või 9K näitavad kui palju puhast kulda on segus. 24K kulda tuntakse 100% puhta kullana. Süsteem, mida kasutatakse näitamaks, kui palju puhast kulda on tootes:
585 Kuld - 14K kuld sisaldab 14 osa kulda ja 10 osa sulami teisi metalle, tavaliselt kas hõbedat, vaske, tsinki, plaatinat või palladiumi, tehes sellest 58.5% kulla.

585 Punane Valge Kollane Kuld

Tähistused 18K, 14K, või 9K näitavad kui palju puhast kulda on segus. 24K kulda tuntakse 100% puhta kullana. Süsteem, mida kasutatakse näitamaks, kui palju puhast kulda on tootes:
585 Kuld - 14K kuld sisaldab 14 osa kulda ja 10 osa sulami teisi metalle, tavaliselt kas hõbedat, vaske, tsinki, plaatinat või palladiumi, tehes sellest 58.5% kulla.

585 Valge Kuld

Tähistused 18K, 14K, või 9K näitavad kui palju puhast kulda on segus. 24K kulda tuntakse 100% puhta kullana. Süsteem, mida kasutatakse näitamaks, kui palju puhast kulda on tootes:
585 Kuld - 14K kuld sisaldab 14 osa kulda ja 10 osa sulami teisi metalle, tavaliselt kas hõbedat, vaske, tsinki, plaatinat või palladiumi, tehes sellest 58.5% kulla.

585 Kollane Kuld

Tähistused 18K, 14K, või 9K näitavad kui palju puhast kulda on segus. 24K kulda tuntakse 100% puhta kullana. Süsteem, mida kasutatakse näitamaks, kui palju puhast kulda on tootes:
585 Kuld - 14K kuld sisaldab 14 osa kulda ja 10 osa sulami teisi metalle, tavaliselt kas hõbedat, vaske, tsinki, plaatinat või palladiumi, tehes sellest 58.5% kulla.

585 Punane Kuld

Tähistused 18K, 14K, või 9K näitavad kui palju puhast kulda on segus. 24K kulda tuntakse 100% puhta kullana. Süsteem, mida kasutatakse näitamaks, kui palju puhast kulda on tootes:
585 Kuld - 14K kuld sisaldab 14 osa kulda ja 10 osa sulami teisi metalle, tavaliselt kas hõbedat, vaske, tsinki, plaatinat või palladiumi, tehes sellest 58.5% kulla.

750 Punane Valge Kuld

Tähistused 18K, 14K, või 9K näitavad kui palju puhast kulda on segus. 24K kulda tuntakse 100% puhta kullana. Süsteem, mida kasutatakse näitamaks, kui palju puhast kulda on tootes:
750 Kuld - 18K kuld sisaldab 18 osa kulda ja 6 osa sulami teisi metalle, tavaliselt kas hõbedat, vaske, tsinki, plaatinat või palladiumi, tehes sellest 75% kulla.

750 Valge Punane Kuld

Tähistused 18K, 14K, või 9K näitavad kui palju puhast kulda on segus. 24K kulda tuntakse 100% puhta kullana. Süsteem, mida kasutatakse näitamaks, kui palju puhast kulda on tootes:
750 Kuld - 18K kuld sisaldab 18 osa kulda ja 6 osa sulami teisi metalle, tavaliselt kas hõbedat, vaske, tsinki, plaatinat või palladiumi, tehes sellest 75% kulla.

750 Valge Kollane Kuld

Tähistused 18K, 14K, või 9K näitavad kui palju puhast kulda on segus. 24K kulda tuntakse 100% puhta kullana. Süsteem, mida kasutatakse näitamaks, kui palju puhast kulda on tootes:
750 Kuld - 18K kuld sisaldab 18 osa kulda ja 6 osa sulami teisi metalle, tavaliselt kas hõbedat, vaske, tsinki, plaatinat või palladiumi, tehes sellest 75% kulla.

750 Kollane Valge Kuld

Tähistused 18K, 14K, või 9K näitavad kui palju puhast kulda on segus. 24K kulda tuntakse 100% puhta kullana. Süsteem, mida kasutatakse näitamaks, kui palju puhast kulda on tootes:
750 Kuld - 18K kuld sisaldab 18 osa kulda ja 6 osa sulami teisi metalle, tavaliselt kas hõbedat, vaske, tsinki, plaatinat või palladiumi, tehes sellest 75% kulla.

750 Valge Kollane Punane Kuld

Tähistused 18K, 14K, või 9K näitavad kui palju puhast kulda on segus. 24K kulda tuntakse 100% puhta kullana. Süsteem, mida kasutatakse näitamaks, kui palju puhast kulda on tootes:
750 Kuld - 18K kuld sisaldab 18 osa kulda ja 6 osa sulami teisi metalle, tavaliselt kas hõbedat, vaske, tsinki, plaatinat või palladiumi, tehes sellest 75% kulla.

750 Kollane Valge Punane Kuld

Tähistused 18K, 14K, või 9K näitavad kui palju puhast kulda on segus. 24K kulda tuntakse 100% puhta kullana. Süsteem, mida kasutatakse näitamaks, kui palju puhast kulda on tootes:
750 Kuld - 18K kuld sisaldab 18 osa kulda ja 6 osa sulami teisi metalle, tavaliselt kas hõbedat, vaske, tsinki, plaatinat või palladiumi, tehes sellest 75% kulla.

750 Punane Valge Kollane Kuld

Tähistused 18K, 14K, või 9K näitavad kui palju puhast kulda on segus. 24K kulda tuntakse 100% puhta kullana. Süsteem, mida kasutatakse näitamaks, kui palju puhast kulda on tootes:
750 Kuld - 18K kuld sisaldab 18 osa kulda ja 6 osa sulami teisi metalle, tavaliselt kas hõbedat, vaske, tsinki, plaatinat või palladiumi, tehes sellest 75% kulla.

750 Valge Kuld

Tähistused 18K, 14K, või 9K näitavad kui palju puhast kulda on segus. 24K kulda tuntakse 100% puhta kullana. Süsteem, mida kasutatakse näitamaks, kui palju puhast kulda on tootes:
750 Kuld - 18K kuld sisaldab 18 osa kulda ja 6 osa sulami teisi metalle, tavaliselt kas hõbedat, vaske, tsinki, plaatinat või palladiumi, tehes sellest 75% kulla.

750 Kollane Kuld

Tähistused 18K, 14K, või 9K näitavad kui palju puhast kulda on segus. 24K kulda tuntakse 100% puhta kullana. Süsteem, mida kasutatakse näitamaks, kui palju puhast kulda on tootes:
750 Kuld - 18K kuld sisaldab 18 osa kulda ja 6 osa sulami teisi metalle, tavaliselt kas hõbedat, vaske, tsinki, plaatinat või palladiumi, tehes sellest 75% kulla.

750 Punane Kuld

Tähistused 18K, 14K, või 9K näitavad kui palju puhast kulda on segus. 24K kulda tuntakse 100% puhta kullana. Süsteem, mida kasutatakse näitamaks, kui palju puhast kulda on tootes:
750 Kuld - 18K kuld sisaldab 18 osa kulda ja 6 osa sulami teisi metalle, tavaliselt kas hõbedat, vaske, tsinki, plaatinat või palladiumi, tehes sellest 75% kulla.

925 Hõbe

Hõbe on väärismetall ja nagu kuldki on liiga pehme, et seda tema puhta vormina kasutada. Hõbeda piisavalt vastupidavaks tegemiseks ehetes kasutamiseks lisatakse puhtale hõbedale, mille peensus on 0.999(99.9%) väikseid koguseid vaske ja teisi materjale (7,5%). Vaske ja teisi materjale lisatakse hõbeda tugevdamiseks ja saadud produkt on 0.925 hõbe (92,5%). Aktsepteeritavad kvaliteedimärked puhta hõbeda jaoks on sterling, sterling silver, ster ja 925.

950 Plaatina

Plaatinat peetakse üheks kõige puhtamaks ja väärtuslikumaks metalliks, mis on tänapäeval kasutusel. Sellest on saanud sünonüüm luksusele ja pikaealisusele. Tänu oma tugevusele ja vastupidavusele segatakse plaatinat tihti teiste metallidega tegemaks seda paremini vasardatavaks. Kõige tavalisemad sulamimetallid, mida segatakse plaatinaga on vask, pallaadium, roodium, iriidium ja titaan. Olles kullast neli korda tugevam on plaatina kuulus oma vastupidavuse ja märkimisväärse raskuse poolest. Ehted märkega 950 on segu 95% plaatinast ja 5% teistest metallidest (tavaliselt ruteenium, vask, koobalt, iriidium, roodium või pallaadium). Ainult metalle, mis on märgitud 950 puhtusemääratlusega peetakse kõrgekvaliteediliseks plaatinaks.

950 Pallaadium

950 Pallaadiumi ehete jaoks loodud sulamites on tavaliselt 95% pallaadiumi ja umbes 5% ruteeniumi, nendes leidub ka vähesel määral jälgi teistest metallidest. 950 Pallaadiumi pole vaja roodiumiga katta, sellel on head plaatinataolised vormimisomadused.

500 Pallaadium

Pallaadium kuulub plaatinametallide hulka ja on keemilise koostise poolest sarnane plaatinale, kuid on pehmem ning ka hinnalt sõbralikum. Seda saab kasutada ka valgendava ühendina valge kulla tootmisel. Metalli naturaalne läikiv ja hõbedane valge toon ei vaja katmist. 500 pallaadium koosneb 50% pallaadiumist ning ülejäänud koosneb teistest elementidest. Nendeks on enamasti hõbe ja tsink.

600 Plaatina

Plaatinat peetakse maailma parimaks väärismetalliks ning väga haruldastel puhkudel võib näha 100% puhast plaatinat, kuna plaatina sisaldab tavaliselt ka teisi elemente. Metall on väga väärtuslik mitte üksnes võrratu välimuse ja vastupidavuse tõttu, vaid kuna plaatinat ei ole võimalik väga kerge maakeralt leida. Kas sa teadsid, et vaid ühe untsi plaatina tootmiseks on vaja kaevandada lausa 10 tonni maaki?
600 plaatina koosneb 60% puhtast plaatinast, ülejäänu koosneb teistest metallidest. GLAMIRA ehete valmistamiseks kasutatud metallid on pärit kõige usaldusväärsematelt tarnijatelt maailmas ning need on kogutud ülima hoolega. Meie kliendid usaldavad meid ning seepärast on meile kõige olulisem pakkuda võrratu kvaliteediga tooteid, mida meie kliendid väärivad.

950 Plaatina & kuld

950 plaatinaehted sisaldavad 95% plaatinat. Plaatina on mitteallergeenne metall ja tänu oma vastupidavale roostevabale olemusele võib seda kasutada väga pikka aega. Kuldehted on valmistatud kullast ja erinevate metallide sulamist, mis on vajalikud kulla töötlemiseks. 950 plaatina & kuld võimaldab samas ehtes kasutada mõlemat metalli. Kulla hulk sõltub sellest, millise karaadi sa valid.

950 Plaatina & kuld

950 plaatinaehted sisaldavad 95% plaatinat. Plaatina on mitteallergeenne metall ja tänu oma vastupidavale roostevabale olemusele võib seda kasutada väga pikka aega. Kuldehted on valmistatud kullast ja erinevate metallide sulamist, mis on vajalikud kulla töötlemiseks. 950 plaatina & kuld võimaldab samas ehtes kasutada mõlemat metalli. Kulla hulk sõltub sellest, millise karaadi sa valid.

950 Plaatina & kuld

950 plaatinaehted sisaldavad 95% plaatinat. Plaatina on mitteallergeenne metall ja tänu oma vastupidavale roostevabale olemusele võib seda kasutada väga pikka aega. Kuldehted on valmistatud kullast ja erinevate metallide sulamist, mis on vajalikud kulla töötlemiseks. 950 plaatina & kuld võimaldab samas ehtes kasutada mõlemat metalli. Kulla hulk sõltub sellest, millise karaadi sa valid.

925 hõbe & kuld

925 hõbe, tuntud ka kui "ehtne hõbe", sisaldab 92.5% hõbedat. Kuldehted on valmistatud kullast ja erinevate metallide sulamist, mis on vajalikud kulla töötlemiseks. 925 hõbe & kuld võimaldab samas ehtes kasutada mõlemat metalli. Kulla hulk sõltub sellest, millise karaadi sa valid.

925 hõbe & kuld

925 hõbe, tuntud ka kui "ehtne hõbe", sisaldab 92.5% hõbedat. Kuldehted on valmistatud kullast ja erinevate metallide sulamist, mis on vajalikud kulla töötlemiseks. 925 hõbe & kuld võimaldab samas ehtes kasutada mõlemat metalli. Kulla hulk sõltub sellest, millise karaadi sa valid.

925 hõbe & kuld

925 hõbe, tuntud ka kui "ehtne hõbe", sisaldab 92.5% hõbedat. Kuldehted on valmistatud kullast ja erinevate metallide sulamist, mis on vajalikud kulla töötlemiseks. 925 hõbe & kuld võimaldab samas ehtes kasutada mõlemat metalli. Kulla hulk sõltub sellest, millise karaadi sa valid.

950 Plaatina & kuld

950 plaatinaehted sisaldavad 95% plaatinat. Plaatina on mitteallergeenne metall ja tänu oma vastupidavale roostevabale olemusele võib seda kasutada väga pikka aega. Kuldehted on valmistatud kullast ja erinevate metallide sulamist, mis on vajalikud kulla töötlemiseks. 950 plaatina & kuld võimaldab samas ehtes kasutada mõlemat metalli. Kulla hulk sõltub sellest, millise karaadi sa valid.

950 Plaatina & kuld

950 plaatinaehted sisaldavad 95% plaatinat. Plaatina on mitteallergeenne metall ja tänu oma vastupidavale roostevabale olemusele võib seda kasutada väga pikka aega. Kuldehted on valmistatud kullast ja erinevate metallide sulamist, mis on vajalikud kulla töötlemiseks. 950 plaatina & kuld võimaldab samas ehtes kasutada mõlemat metalli. Kulla hulk sõltub sellest, millise karaadi sa valid.

950 Plaatina & kuld

950 plaatinaehted sisaldavad 95% plaatinat. Plaatina on mitteallergeenne metall ja tänu oma vastupidavale roostevabale olemusele võib seda kasutada väga pikka aega. Kuldehted on valmistatud kullast ja erinevate metallide sulamist, mis on vajalikud kulla töötlemiseks. 950 plaatina & kuld võimaldab samas ehtes kasutada mõlemat metalli. Kulla hulk sõltub sellest, millise karaadi sa valid.

925 hõbe & kuld

925 hõbe, tuntud ka kui "ehtne hõbe", sisaldab 92.5% hõbedat. Kuldehted on valmistatud kullast ja erinevate metallide sulamist, mis on vajalikud kulla töötlemiseks. 925 hõbe & kuld võimaldab samas ehtes kasutada mõlemat metalli. Kulla hulk sõltub sellest, millise karaadi sa valid.

925 hõbe & kuld

925 hõbe, tuntud ka kui "ehtne hõbe", sisaldab 92.5% hõbedat. Kuldehted on valmistatud kullast ja erinevate metallide sulamist, mis on vajalikud kulla töötlemiseks. 925 hõbe & kuld võimaldab samas ehtes kasutada mõlemat metalli. Kulla hulk sõltub sellest, millise karaadi sa valid.

925 hõbe & kuld

925 hõbe, tuntud ka kui "ehtne hõbe", sisaldab 92.5% hõbedat. Kuldehted on valmistatud kullast ja erinevate metallide sulamist, mis on vajalikud kulla töötlemiseks. 925 hõbe & kuld võimaldab samas ehtes kasutada mõlemat metalli. Kulla hulk sõltub sellest, millise karaadi sa valid.

Profiil A - Traditsiooniline Comfort Fit

Sõrmuse äär on sama ümar nii seest kui väljast.

Profiil B - Flat Band Comfort Fit

Sõrmuse siseäär on ümar ning väliäär on lame, õrna kurviga mugavuse tagamiseks.

Lihvitud

Särav ja peegeldav viimistlus. Hea viis näitamaks metalli omadusi. Tuntakse ka kui "läikivat" viimistlust.

Traatharjaefekt (matt)

Mittepeegelduv viimistlus sügavate harjatõmmetega.

Horisontaalne harjatud (matt)

Mittepeegeldav viimistlus harjatekstuuriga. See vähendab metalli peegelduvust.

Liivaprits

Jämedateralise tekstuuriga viimistlus. Kasutades koos lihvitud viimistlusega on tulemus väga eriline.

Vertikaalne harjatud matt

Mittepeegeldav viimistlus vertikaalse harjatekstuuriga. Selline viimistlus vähendab metalli peegelduvust. Kasutades koos lihvitud viimistlusega on lõpptulemus väga šikk.

Lihvitud

Särav ja peegeldav viimistlus. Hea viis näitamaks metalli omadusi. Tuntakse ka kui "läikivat" viimistlust.

Diagonaalse tekstuuriga viimistlus

Mittepeegeldav viimistlus diagonaalsete harjatõmmete tekstuuriga.

Lihvitud

Särav ja peegeldav viimistlus. Hea viis näitamaks metalli omadusi. Tuntakse ka kui "läikivat" viimistlust.

Vertikaalne harjatud matt

Mittepeegeldav viimistlus vertikaalse harjatekstuuriga. Selline viimistlus vähendab metalli peegelduvust. Kasutades koos lihvitud viimistlusega on lõpptulemus väga šikk.

Lihvitud

Särav ja peegeldav viimistlus. Hea viis näitamaks metalli omadusi. Tuntakse ka kui "läikivat" viimistlust.

Horisontaalne harjatud (matt)

Mittepeegeldav viimistlus harjatekstuuriga. See vähendab metalli peegelduvust.

Lihvitud

Särav ja peegeldav viimistlus. Hea viis näitamaks metalli omadusi. Tuntakse ka kui "läikivat" viimistlust.

Traatharjaefekt (matt)

Mittepeegelduv viimistlus sügavate harjatõmmetega.

Lihvitud

Särav ja peegeldav viimistlus. Hea viis näitamaks metalli omadusi. Tuntakse ka kui "läikivat" viimistlust.

Liivaprits

Jämedateralise tekstuuriga viimistlus. Kasutades koos lihvitud viimistlusega on tulemus väga eriline.